Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Highnote


kokobrise

Recommended Posts

mzl.uifkofmd.320x480-75.jpgmzl.gwfkandl.320x480-75.jpg

С Highnote може да изпращате безплатно смс,снимка,видео клип,песен от Ipod,локализация или гласов запис.Изисква се при регистрацията на програмата да вкарате единствено държавата,мобилният си номер и име което ще използвате.Highnote трябва да е инсталирана и на отсрещният айфон,за да може да се получава висичко от изброените неща.Всичко това може да изпращате и до всеки един друг телефон без да има инсталация на програмата,но отсрещния човек ще получи само текстовото съобщение и линк ако сте му изпратили медия,на който може да ги прегледа.Програмата е безплатна и може да се изтегли свободно от App Store.

Днес цял ден си играх с нея и съм очарован.Изпратих една камара снимки и клипчета до няколко човека и всичко пристигна без изключения,при това незабавно.

Може да свалите програмата от тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май трябвa да открием специален раздел за аналози на Whats App, HeyWire, FriendCaller,TextFree with Voice, etc....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

офф: "Аванти" е друго :D

На принципа на Mjoy ли работи (праща от твоя номер) или на всички останали с произволен номер ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,

аз също я пробвах - програмата изпраща смс-а от твоя номер, но като проверих се оказа, че смс-а е пратен от сим картата, като в описанието на програмата пише, че може да бъдете тарифирани, ако пращате на хора без програмата, т.е. не се лъжете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тогава проблема да се праща безплатно на хора които имат програмата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко познати имаш, които я ползват? Най-много 3-4 човека, освен ако я няма и за Android.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въвеждам държава пиша си номера + 359 897820... пиша си името но 3 цифрения код не идва ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха.Споко и аз сум така,че на всичкото и отгоре съм в USA сега:(.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес след поредния ресент ми пратиха 3 цифрения код ... Но наистина трябва да я има програмата и на 2те страни, за да отваряш снимки, видео и текст ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...