Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Какви 900 MB! Файлът става малко по-голям от 2 GB, не помня точно колко защото го делнах вече. По никакъв начин не можах да го добавя в iTunes. Проблемът е или точно в големината на файла или в... :scratchheadblue:

Sladichuk: ...шопската салата? :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо благадаря за работата! :biggrin:

Имам следния проблем: Програмата се инсталира без проблем, но не може да се стартира (появява се началният скриин с логото на ТомТом и бгайфон, но после имам само черен екран с видим статус бар)

Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем ThUnDeR както и при ifif така и при мене при стартиране се появява началният скриин с логото на ТомТом и бгайфон , но после имам само черен екран с видим статус бар ...... reboot , respring нищо не помага ..... !!! :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко мина гладко още от първия път, пробвайте да съберете файловете наново да не е станал някакъв сакатлък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При NBT незнам, но при мен стана от първия път. :thumbup:

4r2i6t.png

Edit: Не стана, стартира, показва ми след това фона и спира. :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да всичко мина гладко още от първия път. Малко се полутах докато открия коя е функцията за събиране но както казах стана от първия път и нямам проблеми със стартирането на програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем със събирането на двата файла чрез hjsplit нито с инсталацията през iTunes 9 , а има проблем със стартирането на програмата ТомТом ( при стартиране се появява началният скриин с логото на ТомТом и бгайфон , но после имам само черен екран с видим статус бар ...... reboot , respring нищо не помага ..... !!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към групата на черния фон при стартиране, рестарт, респринг, игра с правата, но без ефект за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем , към края на инсталацията през iTunes 9 ми дава грешка ( The application "TomTom" was not installed on the iPhone "Teodor Jordanov`s iPhone" because an unknown error occurred (0xE8000050) . ) :geek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е стига бе, при мен се сложи от раз.

1) Триете стария ТомТом от iTunes

2) Триете ТомТом и от iPhone-a (със задържане в/у иконата)

3) Рестартирате телефона и iTunes

4) Double-click na ipa-то и тогава синхронизирате

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми всичко съм направил както трябва , айде ще пробвам пак за 3 път , а какво пък искаш да кажеш с това "4) Double-click na ipa-то и тогава синхронизирате" !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е същото като да го дръпнеш или отвориш директно през iTunes. Просто е написал последователноста. Това иска да каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и при мен дава същата грешка:

The application "TomTom" was not installed on the iPhone ... because an unknown error occurred (0xE8000050) :confused:

Сигурно грешката е в нашия телевизор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата се инсталира без проблем. Работата по крака е перфектна. Да благодарим на всички от екипа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теглете файловете наново - при тая големина се случва да "изчезне" нещо по път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак същата работа " alxx " - The application "TomTom" was not installed on the iPhone "Teodor Jordanov`s iPhone" because an unknown error occurred (0xE8000050) ..... !!!!! :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че alxx е прав, някой свали ли файловете един по един примерно и да е пробвал дали го има това, защото аз ги дръпнах заедно и мисля че това се е отразило, защото и аз видях тази грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен ъплоудъра ествествено(Thunder) - има и други с успех. Извода е: дръвце при свалянето.

П.П. И при мен не се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...