Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Мдаа.. направих рестор, ъпдейт до 3.1.2 :-) бях с 3.0

Ама пак гадната грешка дава... :-(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това не е, сега ще тегля наново, един по един файловете и пак ще пиша дали има промяна.

Едит: И така никаква промяна, на два компа пробвах да ги тегля наново и накрая на инсталацията същото съобщение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Порових малко за тази грешка (0xE8000050) из Интернета...

PERFECT!

That's it!

I deleted the program from iTunes and loaded it from the Store again. After sycing I can play it without any problems. Thank you guys.

На още няколко места намерих подобно решение.. Изтрива се от iTunes и се смъква отново...

Това е преди (BUILD2) :-) със сменен installd !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай последното, което съм качил и кажи какво е станало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай последното, което съм качил и кажи какво е станало.

BUILD2 - работи идеално.

Благодарности :cool:

Добре, че стана така, че да си ъпдейтна телефона :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TomTom Safety Cameras

IMG_0292.jpg

IMG_0295.jpg

Safety_Cam_BG_54a.zip[/attachment:z0tqo7zu]

Свали

Копирате ги в /var/mobile/Applications/.../TomTom.app/TomTomMap/

Камерите са от PocketBulgaria & PoiPlaza - конвертирани от oritomov !!!

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво ми дава като се опитам да го кача. А имам достатъчно място и на iPhone и на Notebook-a

11322916.th.png

Редактирано от pe6o666
Огромна снимка
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш достатъчно място. На приложението му трябва двойно повече свободно място в iPhone в сравнение с големината на *.ipa файла за да се копира и инсталира. Така че тези 3,20 GB които имаш Free ги направи към 4 GB и всичко ще мине.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Аз лично мога да кажа, че от 1,2 съм много доволен.

България е доста подробна и същевременно ми харесва как работи самата програма

/скорост на отваряне и работа с карта, намиране на адреси, включително квартали и блокове и това че има iPod контрол/

Аз я сравнявам с iGo и в момента TomTom е с едни гърди напред, поне според мен.

Здравейте.Чета тук ,че изкарва и блокове та искам да попитам като номера ли ги виждате ,защото при мен се виждат само като черти без номер.На Иго-то виждам и номера на блокове ,но на том том не знам как да ги изкарам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Номера виждаш защото си с русенската карта (която според мен не е благонадежна), иначе никоя чужда карта не показва номерата на блоковете. Можеш да ги търсиш но не се изписват на картата.

П.П. За мен лично в момента най-добрата е Magellan зашото може да си добавяш каквито карти искаш (същите с които рабои и iGO) щади батерията повече от iGO, също така има и ipod контрол и вече работят и камерите за скорост. Само не съм разбрал как се добавят custom poi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Добавил съм линкове на TomTom 1.2 Europe 840.2568 в първото мнение, включително и в dox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи перфектно.Пробвано на 3G 16GB

Мерси,да си жив и здрав и весела нова година.

-- Пет Яну 08, 2010 9:26 am --

Здравейте.Вчера пропътувах голяма част от южна България и останах много очарован от последната версия TomTom 1.2 Europe 840.2568

Преди бях много скиптично настроен към Томтом , но вече мога да кажа че я предпочитам пред iGo 8 и др.

През цялото време ме напътстваше уникално добре, като се има в предвит че в някои градове като Кърджали не бях стъпвал,а там ходих до пет обекта само с адресите им в джоба си(без да сбърка ното веднъж) и през цялото време слушах музика от вградения плеар.

:)

Това е вярната програма.

От мен едно голямо благодаря на момчетата които неуморно се трудят вместо нас.

Благодарете и вие.

Успешен ден на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дали може работещ линк за 1.2 окончатлено? Изтествах всички назад по темите, но ми дават или иччерпани лимити или несъществуващи файлове. Може и в rapida... Имам 15gb място ако на някой трябва за качване.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много по-добра от iGo, според мен, супер точно позициониране, единствения минус са оптимизирането на картите...но за обикновенния юзер и така е идеално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...