Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е абсолютно си прав,просто в предните няколко поста имаше няколко хора с такъв проблем и като решение беше посочено да се изтрие от iTunes и телефона и да се добави отново.Мерси за линка,ако съм честен наистина не знаех,че има такъв :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета с какво го екстрактвате тоя архив, че при мен нещо не се получава. С 7з го ектрактвам но не ми се конвертира в . ipa ами екстарахира всички фаяйлове и фолдърчета? Идея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"За компилирането на двата файла използвайте Split & Concat за Mac и HJSplit за Windows по познатия вече начин."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,има ли някой който е изпробвал програмата с външен GPS приемник.След като свържа външният приемник (Holux-M-1000) с roqyBT V 1.9 и пусна програмата,тя ме позиционира и изписва No Rote Planned .След като задам маршрут навигира и посочва маршрута но постоянно изписва Connect to GPS и мига заедно с настоящата улица.Ако всичко е както трябва показва ли ви статус бара на телефона защото на мен го показва само когато съм в Меню.Забелязах също,че има леко забавяне (вечерта) с около 10-15 м. през деня беше нормално.

Редактирано от ilianko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирай роки. Забавянето идва от по-лоша връзка сателит - антена, антена - приемник, или и двете неща накуп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление проблема не е в роки,преинсталирах го и пробвах наново-същият резултат.Нека някой който използва външна антена да сподели своите впечатления,изписва ли му Connect to GPS дори когато програмата го е локализирала и навигира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да го ползвам тоя ТомТом докато не си оправят картата на Русе. Все ме пуска да минавам с колата с пълна скорост през ул Александровска - главната пешеходна зона на града. Ако е някой чужденец ще има да го върти през града и да се чуди човека какво да прави. За Русе ползвайте Igo и то с оригиналната карта , която идва , а не някой от модифицираните, че и те не признават затворени улици и пешеходни зони. Иначе ми харесва като интерфейс и опций , предлага по-добри възможности от айго.

Като излизам в чужбина живот и здраве на лято ще го пробвам , там предполагам няма да има такива пропуски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тя оригиналната карта на iGO е русенска и освен в Русе, явно за никъде другъде не става. Слава богу ... спасило ме е това, че никога не съм ходил там :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен версия 1.3 ме позиционира на бул. 6-ти септември в Пловдив, а аз се движа по бул. Санкт Петербург :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви кажа впечетленията си от този GPS за Щатите, тук пробвах почти всички, но ТомТом изби рибата, най-добрия просто по всички отношения!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли линк някъде, да е орязана само за БГ със камери и POI (абе фулл)? Ще съм много радостен ако някой знае дали го има готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е POI-тата, които са въведени, специално за спийд-камерите, прави ми впечатление, че ме предупреждава на места, на които няма камери. Въведени са места, на които обикновено се залагат учтиви служители на КАТ или? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Нали не очакваш да засича камерите :) POI= Point of interest. Заложени са предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи тествах програмата за около 30 километра нощен режим и мога да кажа, че се справя отлично. Позиционира много точно, на време и преизчислява маршрута много бързо. Днес отново я тествах и отново без забележки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Интересно ми е POI-тата, които са въведени, специално за спийд-камерите, прави ми впечатление, че ме предупреждава на места, на които няма камери. Въведени са места, на които обикновено се залагат учтиви служители на КАТ или? :)

Предупреждава те за засади с патрулки. Ако те дразни, можеш да си спреш.

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само исках да уточня дали тези POI-та, където очевадно няма камери са сложени за да упоменат най-вероятните "'хранилки"'. Разбрах вече, благодаря! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Ще може ли да дадете друг линк за сваляне защото скоростта от чужбина е около 16 кбит и никога няма да мога да ги сваля

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъплоуда е около 3, 4 часа !!! Друдно ще се напънем пак да го качваме, но мога да ти дам линк за мястото кадето си...

TomTom U.K. & Ireland

Свали

Линка не е тестван.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам малък проблем,изписва ми : The application "Tom TomEurope1.3..."could not be added to your iTunes library because it is not a valid application.Нещо по въпроса ? а другите версии си ми вървят интерестно,за първи път ми става така,ако някой има идея ще съм благодарен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...