Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем:No Service


naikiphone

Въпрос

Моля да не ми се нахвърляте тъй като за първи път пиша тук,молбата ми е да ми помогнете при следния проблем:

Чисто и просто ми дава No Service и не мога да получавам обаждания или да правя такива.Имате ли идея какво може да бъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Много е вероятно проблема ти да е в самият оператор. Тази вечер от около 23ч. до към 04:00ч. Виваком нямаха сигнал, не само при мен, но и при всички колеги в Петрич. Като първоначално показваше пълен сигнал, но без възможност да се свържеш или да се свържат с теб, а в последствие и сигнала изчезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От тази сутрин като се събудих телефона няма никакви проблеми. Изглежда наистина проблема е бил в самият оператор. Щом колега и ти си имал същия проблем, значи проблема май е бил масов. Доста тъпо от тяхна страна да не предупредят или да се извинят на клиентите си за неудобството. Благодаря на всички за светкавичния отговор. Вече всичко е наред и темата може да бъде заключена. :))))

Мисля, че все пак няма да се разминеш с рестор до 6.1.2 и след това - джейл с Evasi0n. Хубавото е, че има надеждни начини за бекъп в лицето на PKGBackup и др. от Cydia, които значително ще ти улеснят живота след рестор-а.

Май се разминах, все пак ще го имам предвид този PKGBackup, мерси. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Радвам се, че всичко е отминало леко и безпроблемно!

-OFF-

PKGBackup наистина заслужава внимание, аз се преродих с този туик и определено не се стряскам вече толкова от думата "рестор" след джейлбрейк ;))

-OFF-

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам Iphone 4 от at&t отключен по imei, който през определено време губи обхват. След рестор известно време се държи нормално, но след месец два употреба губи сигнал и изписва searching..... Рестарт го оправя дотолкова че изкарва ден два и отново проявява проблема. На дисплея показва съобщение "restore needed", a в сетингс липсва "modem firmware''. Също така хоум бутона не сработва винаги. Дали проблема е хардуерен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напълно възможно. Ако излезе нова версия на ББ(и я качиш), тогава ще си 100% сигурен дали е хардуер. Вероятно е разпоил някой чип - най - добре е да го видят докато не е цъфнало нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вероятно е така, понеже бб е обновен поне два пъти и проблема е налице. Ще помисля какво да го правя, мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здрасти алекс наблюдавам те и гледам че помагаш имам един кратат въпрос към теб и всеки който би помогнал преди 4 дена се прибрах от америка и докарах два Iphone 4 и единиа постоянно ми дава Но Сервис с нова микро сим от Мтел съм версията ми е 6.1.3 карах го на сервис и ми казаха да го откарам в аппледа ми сметат антената защото на места има на места няма нз какво става телефона е отключен съвети...

Айде сега се опитай да напишеш грамотно и смислено зададен въпрос! Върни се в трети клас и виж къде се слага точка в едно изречение!!! Аман от неграмотни хора!!!

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!!! Като най големия балък реших да си купя телефон 2-ра ръка. Направих го от сервиз, като разчитах, че хората са коректни и все пак телефона е проверен. Ползвах го 2-3 дни без проблем, но на третия ден както говорех разговора прекъсна и ми изписа No service. Рестартирах и пак същото - започвам разговор и в един момент прекъсва и пак изписва същото. Дадох да ми го ъпдейтнат до последната версия, като си мислех, че проблема е нещо софтуерен, но не би пак същото. После си помислих, че е от сим картата защото беше рязана, смених и нея със микро сим карта от мобилния оператор, но продължи да прави същия проблем. Може ли някой да ми помогне. Забелязах че когато пусна 3G -то не ми изписва но сървис, просто пада обхвата и неможе нито да се избира нито да ме избират, след време без да го рестартирам си се оправя, после пак намаля сигнала и така. Абсолютен лайк съм на тема айфони и ще съм много благодарен ако някой удари едно рамо. Какво да го правя този телефон, че до сега ми излезна вече златен . . . ..

П.С. Телефона е 4-ка 16 гб. с най новата версия на Ios

Редактирано от papi_78pl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Връщай го! Най-вероятно е заключен към оператор, а може и да зле отремонтиран!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Абсолютен лайк съм на тема айфони

Демек, много ги харесваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

хехехе исках да кажа, че съм абсолютен абориген към тези джаджи - лаик. А че ми харесват харесват ми, но само до там. Пробвах да го върна в сервиза да го погледнат и евентуално ремонтират, но от там бяха доста некоректни и не ми обърнаха внимание, все едно не съм го взел преди няколко дена от тях. Почувствах се почети като натрапник затова, че съм си дал парите при тях. Не съм конфликтна личност и не обичам да се карам затова си излезнах, но съм им подготвил една изненада от която продажбата на този телефон ще им излезне златна.

Alxx® - виждам че си доста компетентен, моля те дай ми съвет, има ли смисъл въобще да продължавам да го разнасям по сервизи. Четох някъде, че може да е някъкъв комуникационен порт или нещо такова, който не се сменял и телефона бил за коша. Плсссс помогни ще съм безкрайно благодарен на компетентно мнение, а и обещавам да се реваширам по някъкъв начин . . . .

Редактирано от papi_78pl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С умуване няма да стане. Имаш два варианта:

Ако си го купил с документ, удостоверяващ собственост на апарата и имаш някаква писмена гаранция за период от време, можеш да се обърнеш към КЗП(а, тук, в темата да напишеш входящият номер на жалбата).

Вторият вариант е да ни го изпратиш в сервиза и колегата да го погледне. При изяснена причина защо не работи, ще ти звъннем с диагнозата и ти ще прецениш какво и що по - натам. По приказки диагноза няма как да се даде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много благодаря за отговора, и аз нещо такова си мислех, да го изпратя да го прегледат в сервиз и някой компетентен човек да го диагностицира. Моля те напиши ми координати да го изпратя в сервиза за който спомена или пък на теб да го изпратя. А колкото до жалбата - постъпих много безрасъдно като не взех документ за покупката. Първоначално ми казаха че телефоните са с едномесечна гаранция, когато се върнах след няколко дена да взема телефона попитах за тази гаранция, но ми смутолевиха, че телефотна е ок и няма да има проблеми с него. Признавам, че вината е в мен че не настоях за гаранцията. Въпреки това ще получат посещение от КЗП - винаги има за какво да се хванат, защото почети няма изрядни фирми по техните изисквания. Освен това и от още няколко институции ще ги навестят, поне това имам възможност да им го издействам. Просто продадоха боклука си на неподходящ човек. . . . . . . . .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямаш ли документ, удостоверяващ писмено гаранцията, няма как да мотивираш жалбата. Никой не може да ги задължи гаранционно да сервизират устройство втора ръка.

В линка има адрес, номер и карта, имаме акаунт с името на сервиза в Еконт: Сервиз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още утре пращам с еконт, видях адреса:

Адрес:София, ж.к. Младост 1, бл.74А, до вход 4

Предполагам за този адрес става на въпрос, а и ще кажа името на акаунта в еконт. Проверката която и пращам няма нищо общо с моя телефон. Има доста други работи които няма да имат. Я няма да имат книга за оплакване, я някое етикетче ще липсва или пък няма да има пълна информация на него, и още други такива дреболийки. . . . . На мене са ми правили преди години проверка на морето от КЗП и ми бяха разгонили фамилийката за някъкви неща за които не бях и чувал въобще. Както и да е, каквото почукало - такова се обадило. Още веднъж сърдечни благодарности за отделеното внимание. Не бях обърнал внимание, че на сайта има и сервиз. Виждам че сте доста компетентни и съм сигурен, че ако нещо може да се направи да оправите телефона, ще го направите. Поздрави!!!

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!Имам огромен проблем,за който ми казаха,че няма оправян.Ходих при специалисти в софия и ми казаха,че модема е заминал.Казаха това няма оправяне.Прпблема е такъв-батерията е много зле,казаха че поради изгорял модем,телефона много бързо изтощава батерията.Нямам сигнал"No service" снених картата и няма промяна.Въпроса ми е наистина ли няма какво да се направи по въпроса,защото телефона е на 2г айфон7 внос от америка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

https://alekserviz.com/ - тук ще получиш информация!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако, наистина е заминал baseband, не го ресторвай, че ще ти излезе грешка 1 и няма да можеш и като iPod, да го ползваш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ха ха ха ха ха ха


Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не , не бъркам нищо .За работата която беше свършена ,за усилията от моя страна да беше свършена ,за времето и начина по която беше свършена и съответно за цената за която беше свършена .Не Благодаря ..... Това е моя досег със сервиза това съм получил и това ми е мнението и това е дипломатичната версия .Не искам да правя интриги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Плаща ми на ръка да му рекламирам сервиза. Браво г-н интелегент. Помогни сега на човека с проблема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 6 часа, Юлиян Ангелков написа:

Здравейте!Имам огромен проблем,за който ми казаха,че няма оправян.Ходих при специалисти в софия и ми казаха,че модема е заминал.Казаха това няма оправяне.Прпблема е такъв-батерията е много зле,казаха че поради изгорял модем,телефона много бързо изтощава батерията.Нямам сигнал"No service" снених картата и няма промяна.Въпроса ми е наистина ли няма какво да се направи по въпроса,защото телефона е на 2г айфон7 внос от америка...

Виж сега, с риск и аз да прозвуча като клакьор, и аз ще те пратя при адаша. До iPhone 8 може да диагностицира до ниво спойка всеки дефект в iPhone. За и против има писано много за сервиза(нормално ;) ), но е факт, че на Сандо момчето ми смени аудио чипа на седмицата и телефонът работи както трябва. 

P.S. По спомен за диагностика все още пари не взима, така, че поне за мнение може да минеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Как ще има изгорял бейзбенд и ще има сигнал?


Нямам сигнал"No service" снених картата и няма промяна.


Ами точно де, чивека казва, че няма сигнал.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...