Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем:No Service


naikiphone

Въпрос

Моля да не ми се нахвърляте тъй като за първи път пиша тук,молбата ми е да ми помогнете при следния проблем:

Чисто и просто ми дава No Service и не мога да получавам обаждания или да правя такива.Имате ли идея какво може да бъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Alxx остави. Нека всеки сам си преценява. Очеизвадно е, че всеки мой пост се коментира от г-н gorgior в посока оплюване. Нека си пише, пък дано има шанс да оправят телефона на човека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз с риск да звуча като не на място, ама Гогата е повече от прав в случая  ББ не изгаря ей така и да вика no service . Разковничето на човека е в началото още - батерията е много зле... аз ще добавя  по метода на дедукцията :D  , батерията пада много бързо и се зарежда бавно !?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По този повод: работи ли GPS антената и позиционира ли? Работи ли блутуут, wi-fi и прочее безжични връзки? Дори и само един отговор да е "да", BB все още работи. Вече къде и какво точно е изпушило е въпрос на техника да се открие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте и от мен, естествено и при мен се появи проблемът от No Service около 2 дни ту има сигнал ту не, вече е само searching.. и с която и да е карта не работи. Всякакви стъпки следвах от интернет нищо не решава проблема. 
Въпросът ми е някой успя ли да се справи с това или трябва да се ходи на сервиз и тези, които са прибягнали до сервиз оправя ли се наистина или след време пак се получава загувата на сигнал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...