Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем:No Service


naikiphone

Въпрос

Моля да не ми се нахвърляте тъй като за първи път пиша тук,молбата ми е да ми помогнете при следния проблем:

Чисто и просто ми дава No Service и не мога да получавам обаждания или да правя такива.Имате ли идея какво може да бъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Всъщност не знам дали е откакто излезе 4.3.3,защото това ми беше първият iphone и въобще не съм гледал версията,нито ББ,когато го взех :/ "Гледам,че много хора се оплакват от 4.3.3" - написах това,защото като се ровех из гугъл доста хора имат проблеми с 4.3.3,а не примерно с 4.2.1 или по долни версии,или поне аз съм останал с такова впечатление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се,че пиша отново тук,но може ли това да се получи от ъпдейт на springboard-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Teddy Bear, с Глобул , имах същия проблем , запалих ги от Холандия, прекарах 30 мин с бавноразвиващте им оператори , помислих че не са активирали роуминга. Опитай следното:

след рестарт, пусни 3G и опитай отново като го спреш. Случи се с моя и телефона на съпругата ми така че опитай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

3GS на 6.15 No Service

Днес с новият redsn0w е на 5.13 и пак No Service като спра 3G

Сега мисля да му кача оригинален 4.1, после да вдигна на 6.15 и да сваля на 5.13

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За No Service погледнете тук http://matteopisani....epair_Guide.htm. В момента имам един такъв и го боря. Той пък има обхват, но доста слаб в сравнение с други телефони. Където има клетки няма ядове, но ако са далеч и обхвата много пада или съвсем го няма.

Има и счупен "pin", който трябва да контактува със металната лайсна и да затваря кръга на антената. Трябваше да го заменя със жица извита по определен начин за да пружинира.

img2642py.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сподели за да знам дали да мятам този дето е при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Между другото липсващия елемент е индуктивност.

За сега има обхват, но съм сигурен, че трябва да е по-добре. Поръчах антена, искам да я сменя за да съм сигурен, че не е от нея или конектора на лентовия кабел. Реално тези конектори трудно се хващат дали те са проблема. За това смяна. Целия док комплект с говорителя, микрофона и антената го поръчах за 6 евро.

Конектора на самата платка и той ме съмнява, но за сега няма да го разглеждам преди да отхвърля всичко останало.

Защо не го отвориш и не метнеш една снимка поне тук да го видим.

Имам един друг 3ГС тук за смяна на СИМ четеца на платката, но пък другия пък сега не е у мен и не мога да правя тестове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В понеделник че го хвърлих в офиса а вече запразних :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой се е забавлявал с тази платка май...

post-217-1346139448,8276_thumb.jpg

post-217-1346139460,0381_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На снимките ли не се вижда добре или жицата не е запоена където трябва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте след мноого четене реших да се регна тука. Много от хората видях че имат проблем с но сървис ... За това винят операторите.... Само че аз не съм на това мнение. Проблемите идват от епъл. Аз лично ползвам 4 , 4s , имам и един 3gs . Всичките са фабрично отключени.

Тройката ми е доста присърце понеже беше първият епъл след много години вярност към нокиа.

Та проблемът с тройката е че , когато съм в българия ползвам всички оператори - проблем никакъв. Слагам карта от друга страна пак няма проблем.

Миналия месец карта на bob в 3gs и съм в роуминг no service , слагах карти на тяхни оператори пак същото.

Ъпдейтнах до 6 като си мислех че с новия беизбанд ще се оправят нещата но.... Нищо.

Днес го хакнах сложих пад бейз и пак без късмет.

Проверих го ако случайно е блек листед или блокиран не е защото лично аз го купувах.

Форуми хиляди в нета , заболяха ме очите да чета . И да опитвам абсолютно всичко .Знам българите сме големи хакери и реших да питам тука с надеждата да получа отговор и решение.

Благодаря предварително.

П.с.

И наистина операторите са инструктирани от епъл да сменят телефоните с проблеми .( специфични като изредените от много хора тук)

Ей тука открих нещо интересно

http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=1652717&tstart=84

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Днес го хакнах сложих пад бейз и пак без късмет.

На ФО??? Защо бе, човек??? Пробвай на спрян/пуснат 3Г - ако работи без него, значи е отсвирил модулът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз писах пробвал съм всичко , включително и това .... Сигурен съм че като се върна в България няма да има проблем. Два пъти така става. Яд ме е ... Поне е 32 г пълен с музика а имам хубави колони :-)

ФО пак имат проблем с бейзбанда особенно 3гс с новия ъпдейт почти всеки 3-4 е така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без извинения, ама дрънкаш. Пробва ли каквото ти писах?

П.П. Последно мнение НЕ СЕ цитира!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

!!!

П.П. Последно мнение НЕ СЕ цитира!!!

Пробвал съм мноого пъти ... Searching after minute no service

Като избера ръчно оператора ми съобщава рестриктед

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди това беше отключен и активиран с версия 6,0,1

Сега пак ли трябва отново цялата процедура да се прави или ...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изкарай и вкарай картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Имам iPhone 4s 5.1.1 ФО. Снощи си говорих с приятелката ми по скайп(на телефона) и след като приключихме разговора пробвах да се обадя на двама приятели ( този път не по скайп) и единственото, което ставаше, беше call failed. Пробвах да изпратя SMS - пак безуспешно. Първоначално signal bar-овете ми бяха пълни реших да респрингна, но след него проблема все още съществуваше. Ребуут-нах телефона като се надявах всичко да се оправи но signal bar-овете вече ми бяха изчезнали. Влязох във safe mode за да проверя дали не е от някой cydia package, и тъй като съм с fake carrier name видях че съм с No Service. Направих ресет на network настройките - безуспешно, махнах и сложих няколко пъти сим картата - безуспешно, пробвах hard reset - отново безуспешно. Интересното е, че като опитам с ръчна настройка, телефона намира мрежа и въпреки че я селектирам No Service си седи. Имам адски много приложения и не ми се занимава да update-вам до iOs 6. Не съм инсталирал нищо ново. Wi-fi и Location services работят. Прикачвам скрийншот от проблема. Телефона много ми трябва и ще съм много благодарен ако дадете някакъв solution. Благодаря предварително. http://s23.postimage...8b/IMG_1360.png

Редактирано от spoofy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че все пак няма да се разминеш с рестор до 6.1.2 и след това - джейл с Evasi0n. Хубавото е, че има надеждни начини за бекъп в лицето на PKGBackup и др. от Cydia, които значително ще ти улеснят живота след рестор-а.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...