Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

Бихте ли препоръчали надежден Бг-онлайн магазин за Casio.

Този от пост 774 на asen4o0 дали става?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Венев, пиши ми в скайп или на лични - знаеш кой съм! :smile:

Редактирано от sakary
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой пазарувал ли е от сайта бгдот, понеже гледам разлика от 100 лв спрямо джулиани и съм малко скептично настроен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че 100лв разлика на часовник ще покрият няколко десетки хиляди за наем на площ, продавачки и квалифициран от производителите часовникар? А, по същата логика си направи извод колко лапа тоя сайт, плащат ли данъци и колко дебел чеп ще изядеш с гаранцията? Познавам лично Светослав, часовникаря на Джулиани и затова точно оттам бих си го купил. Отделно, че на място цени се договарят, г-н Гюлиян е стар играч ;)

П.П. Светльо е сертифициран от Лонжин, Радо, Корум, Омега, Ролекс, Тизо, а отскоро и от още други(не знам всичките).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, остава и да са оригинални тиктаците на Джули......ани, че нещо много реват хората напоследък с пластмасовите Тисоти, ахаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Предложеъе къде в пловдив мога да гравирам един часовник?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

По памет, официален вносител на Кандино и Докса е г-н Гюлиан - Juliany. Не бих рискувал от сайт, за минимална разлика в цената. Мога да питам, ако искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Djokando, аз гледах същите часовници, но със светлия циферблат. Пробвах ги и двата, Доксата стои много по-добре, а и като марка ми е много по известна от Кандино. Аз ти препоръчвам да вземеш с верига, а после ако ти се носи кожа ще ти препоръчам едно момче (ако искаш), прави уникални каишки - ръчна изработка, и други кожени изделия от различни много качествени кожи (вкл. и от екзотични животни), и ще можеш да си ги сменяваш кожа/верига когато каквато ти се носи. Иначе само верига оригинална не знам от къде може да намериш, а и сигурно ще е колкото часовника...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм решил от къде да го взема - линка е само информативен ...Сега предстои да ги гледам на живо и тогава ще взема решение ...иначе ,като качество ми беше идеята кой ще е по-добре ...

Doxa та по - добри отзиви мета за нея ....

Верижката ще е метална да ,с идея да се вземе и кожена по-късно ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Ако някой се интересува от покупка втора ръка на Omega Seamaster Chrono Diver 300 м син, може да ми пише на лични. Часовникът е на 1година, в перфектно състояние. Продавам го защото избрах друг модел на марката и до месец ще го сменя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Mного го търсих, докато го намеря в наличност :p2eds6sp.jpg

А от тази Инвиктичка съм много приятно изненадан, поръчах я за коледен подарък на гаджето от амазон на цена която ми се струва доста ниска за качеството което пристигна като продукт.

wrntrs.jpg

2hygv43.jpg

Редактирано от MI6O
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инвиктата е менте със Сейко машина, което не я прави кофти часовник......Инвикта вкарва и продава сина ми от Щатско, оригинала е с Швейцарска ETA 7751 и е на цена от 899$~ 1999$ За съжаление много сайтове продават ментета и хората се объркват.....Тисот не е лош, колега, дано не си го купил от Джулиани.....!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЕТА 7751 не е ли с лунен календар?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.invictawatch.com/collections/view-model/9010-pro-diver

Не знам какво имаш предвид под ментак, но си е съвсем легитимен, и както казах изработката е добра и е сравнима с модели на омега и таг, говорим за внимание към детайла позлата и общо усещане...

Редактирано от MI6O
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Легитимен"' олеле колега, чети кат' хората, бре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е available.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, четете малко бе....Инвикта с минерално стъкло оригинална......всички са със сапфир флейм фюжън кристал глас, който не се поддава на надраскване.....:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инвиктата е менте със Сейко машина, което не я прави кофти часовник......Инвикта вкарва и продава сина ми от Щатско, оригинала е с Швейцарска ETA 7751 и е на цена от 899$~ 1999$ За съжаление много сайтове продават ментета и хората се объркват.....Тисот не е лош, колега, дано не си го купил от Джулиани.....!!!

Тая точно е с Мийота и не виждам нищо фалшиво в нея. Просто е по - скромна серия. Не виждам проблем и с Тизо от Джулиани - да не кажеш, че са фалшиви и те?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...