Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

Тук стана напечено... Аз притежавам от 2003 г. Omega Seamaster Professional Chronometer 300M, Bond edition, закупен от OVARAS на Витошка, като изобщо не може да става и въпрос за менте. И тук може да се вземе оригинал все пак ;)

Това е за тези с •оригиналните• щвейцарски часовници. Мноу мъ кефят искъм да мъ 'земът на иксурзия в Шфейцарску да си купя оттам оригиналка тик так не от Витошка ;)

Изглежда някой са богопомазани ние сми от плебействуту дет' купувъми секунд хенд Инвикти от първите.... Къде е Алеко Константинов да се обърне в гроба горкия....

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Аз от както Apple сложиха часовник на дисплея си гледам него, а преди това гледах на дисплея на разни различни други марки телефони. Отпадна ми един проблем да мисля часовника менте ли ми е или не е?

Прав си колега. Виж какво става в един форум ако пък се видим на живо няма да си дръпнем Пернишки бой ами направо като селянчитъ ут селу Дорково Пазарджишку. ;) Комплексари с пари колега жалка картинка. Добре че не им дават власт на такива че жална ни майка разплакана. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито менте, другия път се обади

Добре, ще го имам предвид. Жалко,че по-рано не ти се обадих, ама ето че изгорях с 10 бона :( Би ли ми казал как разпозна ментето по снимката, за да знам другия път какво да гледам? Много ще съм ти задължен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бягай го връщай в магазина и си вземай парите. Щом е такова положението. Имаш потребителска защита до един месец ( незнам колко е в БГ сори) ли беше не помня да върнеш продукт от който не си доволен.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега писах на официалния дилър в Германия, от който го купих и му обясних, че искам Омега с механизъм на Ролекс произведен от Зенит. Човекът беше много разбран и каза, че ще види какво може да направи. Лошото е, че като го проверявам по сериен номер в сайта на Омега и излиза, че е истински, а пак там пише, че механизмът е произведен In-house от същата тази Омега. Не знам вече какво да правя и само в Алекс7777 ми е спасението :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега писах на официалния дилър в Германия, от който го купих и му обясних, че искам Омега с механизъм на Ролекс произведен от Зенит. Човекът беше много разбран и каза, че ще види какво може да направи. Лошото е, че като го проверявам по сериен номер в сайта на Омега и излиза, че е истински, а пак там пише, че механизмът е произведен In-house от същата тази Омега. Не знам вече какво да правя и само в Алекс ми е спасението :(

Само виж какво съдържание и текст : отрицание на отрицанието типично по немски си го написал. Имаш чувство за хумор. ;)

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Етo малкo да изплакнетo oкoтo акo не сте виждали cal. 8500 oще. Страхoтни декoрации са му направили oт Зенит за Рoлекс към Oмега :D Oгрoмен кеф е да гo гледам как рабoти. Жалкo, че е такoва ужаснo менте :D

c8dae55e68f456fd90af359fc356a46b.jpg

6730883e33bece62130ab532e13f74ac.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Японска Miyota на 99%. И Q&Q за 5 лв. ще цепи секундата пак толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в Бентлито имам едно часовниче на таблото, което цепи секундата, че се и настройва само, когато сменят времето, иначе Алекс ми подари едно Картие, дето ме е срам да го сложа, като чух цената...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оу, 80 лева е доста скъпо иначе е 14000 долара, но ти не ги различаваш ментетата, така, че споко .Защо ми изглежда автомата на Омегата, като на Зенита, а Антъни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото си много умен и голям експерт. Веднага го забеляза, брей. Ама на кой точно Зенит прилича или няма значение? Всички са еднакви, нали? И защо пишеш от женски акаунт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех, готвех се да купя новия кварцов спийдмастер скайуокър х-33 от Гюлиан, ама се отказах след тия писания за ментета тука ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото и аз много му се бях наточил на този модел, но жалката му водоустойчивост ме отказа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата придобивка (с доста по-намален бюджет де)

da08a0a82936459caa5f75ce2ce36523.jpg

Сега чакам да ми докарат трансперантна закопчалка, че с обикновената не се разбираме много :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми радвай му се. Иначе Картие са една oт най-старите и качествени часoвникарски марки, нo Алекс и в двете му въплащения е виждал такъв самo на картинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото си много умен и голям експерт. Веднага го забеляза, брей. Ама на кой точно Зенит прилича или няма значение? Всички са еднакви, нали? И защо пишеш от женски акаунт?

Привет Anthony. Посетих локален оторизиран дилър за Йокохама/ Токио на Омега. Господата ме увериха, че нямат никакво взимане даване със Зенит/Ролекс. Не са joint venture по никакви параграфи. Само Зенит има нещо общо със Ролекс и по-специално заради Дейтона модела и с това приключва техният контакт също. Омега се произвежда и сглобява единствено във Омега и никъде на друго място. Тука на снимките успях да сравня новият Сиймастър GMT със старият модел Prifessional, като помощ мнение старият ми харесва повече като големина, цена и вероятно и аз ще взема един нищо че е по-стар модел. Левият е GMT и струва 6625$US Professional е десният и струва 5225$US. Пак Ти казвам цената си заслужава и часовникът е стилен практичен удобен тежък мъжки което си е супер като усещане на ръката. Поздрави.

907390451fae56322b4156d161b53001.jpg

d57fccbf97c5c9dccd9940e8867158aa.jpg

e0e6dfe2611ab6385e8e85410be2eff1.jpg

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Viking, аз се шегувам, брат. Естественo, че нямат нищo oбщo и никoга не съм си гo пoмислял :D

Аз взех 45.5 мм, защoтo 42 мм ми малее. Имам гoлеми ръки, чуйек :tooth:

Пoради тази причина се oтказах oт Rolex Explorer II, кoйтo иначе е страхoтна машина, ама е мнoгo малък.

П.П.

За мен GMT кoмпликацията е напълнo излишна за дайвърски часoвник, а и пo принцип. Не ща oще една стрелка да ми се мъдри на циферблата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така 45,5 е размера. Нали виждаш на снимката разликата в моделите като големина. Нарочно ги помолих да ми ги извадят да ги снимам един до друг за сравнение. Честито Братле. И цената е супер и качеството. Няма мърдане. Be happy bro. ;)

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Решил съм да си взема часовник и за сега съм се спрял на два модела .Бих се радвал ако ми помогнете в избора!Може и да ми предложите и нещо друго до към 850лв

http://www.watchshop.com/mens-citizen-chrono-perpetual-a-t-alarm-chronograph-radio-controlled-eco-drive-watch-at4000-02e-p99941073.html#tabs

http://www.vip-watches.net/product/10185/tissot-t039-417-16-057-00.html

Като че ли повече клоня към citizen-а !Ако някой има преки наблюдения върху eco drive моделите на citizen и по точно радио честотно сверяване може да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че и твоят часовник е с радио честотно сверяване и искам да те попитам,тази екстра тук в българия работили?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи перфектно,в упътването е приложена схема,в кои райони,кога се случва.За България е м/у 3 и 4 сутринта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За радио сверяването много зависи и къде се намираш. В София работи прилично, но във Варна и Бургас забрави. Ситизена е много хубав, но ти препоръчвам да си вземеш моделът с верига, а не кожа. По-скъп е, но си заслужава. Кожената каишка така или иначе ще ти изкара 1 година и ще трябва да я сменяш, докато веригата е вечна. Има чудесни каишки на Hirsh, които може да си купиш отделно и да си ги слагаш когато ти е кеф. За какво ти е часовник с 200 метра водоустойчивост, като с кожата не можеш да влезеш в морето или басейна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е прав си за кожената каишка!Но с кожената каишка изглежда много по готино и стилно поне за мене.А гледам че има и някакви waterproof кожени каишки на Hirsh или това е някакъв маркетингов трик.

Редактирано от mangas82
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш си и метална с кожената. Сменяш според нуждите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...