Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кой каква кола притежава?


tonygti

Recommended Posts

  • 10 месеца по-късно...
  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    51

  • alex.7777

    46

  • Pe6o666

    28

  • The Shaman

    24

Е как съм пропуснал в тази тема да се похваля с новия дзвер...

20120817200717.jpg

20120817175812.jpg

20120817200630.jpg

А от днес в семейството има още една красавица - първата А-класа от новия модел, регистрирана у нас.

37183086.jpg

Е, на долната снимка са две от красавиците ми, ама то се подразбира.

15377638.jpg

20121026182424.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отскоро съм качен на Honda Civic Hibrid-2008

e3ubetev.jpg

Само да вметна,че от Бургас до София и обратно за 95-100 лева:)Рекорда ми е 2,9 л./100 с 70 км.ч:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, да подсетиш госпожата да драсне отзиви. Любопитно ми е що за чудо е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казва адаша ти..

Открих формулата да разкараш жена си за 10 дена...

Простичко е - помага и се да си купи нова кола и тя сама си бие камшика.

Ще разкажа като се върна..но това е колата, която носи изцяло моят подпис..всеки един детайл вътре съм си го избирала по мой вкус..

Ако спреш да ми казваш госпожата ще ти дам да направиш едно кръгче.. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, това беше уважително обръщение. Бон тон не ми е чак настолно четиво, ама все пак не мога да си позволя да фамилиарнича твърде много :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 740 км...колата е перфектна на първо четене! Нищо общо с предишните А класи..нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Абе, адаш, Ескалейда гори бая, бре, колко им взимаш на клиентите........post-11783-0-75214100-1365277495_thumb.j

Тази си я купих преди два дни и се чудя дали да си я оставям за мен и да махам Бавареца и S-ката.post-11783-0-65981500-1365277952_thumb.jpost-11783-0-41514100-1365278225_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

$100/на час. И цените са фиксирани. На ескалейда сложих чип и гори 13-15/100 premium gasoline, което за 6 литров двигател е доста добре.

jydepa9a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е добър бизнеса с летището. Също така и с частния терминал там падат парички. Хубавото е че нямаме апарат за отчитане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс доволен ли си от 7-цата ,че се чудя дали да разкарам МЛ-а след 5 години вярна служба и ми се кара лимузина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скокни на S-ка ако можеш...мани ги тия седмици :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 7-цата от две години, само че е малко по особена тази, поръчкова за посолство, 300 к.с, няма нещо да го няма като екстри, и гори 8/100 на дълго......не е мръднала на мойто каране:)...... Имам и новата и старата S- ки, и те са много читави коли, всичко е късмет, да си намериш кола на малко километри и т.н.сега ще я продам, защото ми е вече малко омръзнала Баварката, пък и парите не са излишни от нея:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nissan Micra 1.0, 55 коня.

Голям дзвер е.. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pe6o666 определено следващата ми кола няма да е Мерцедес,докато не си оправят въздушното окачване.Омръзна ми да давам по 2200лв за амортисори, а аз съм внимателен шофьор и си пазя колите.На 110 000 км смених турбо ебати.Да не говорим за дребните ядове с електрониката.Да като комфорт е супер и ако живееш в бяла страна с хубави пътища за нищо нямаше да сменя марката.Та затова разпитвам ,а и ми се кара лимузина вече.

Редактирано от Veselin Minchev
Удебелен шрифт
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде скачай на 7-мата серия, по удобна е от ЕС класата, за съфорумници.......специална цена!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:)) По скоро се оглеждам за бартер.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми беше БМВ 525тдс 143 коня ама вървеше кат за 200. Втората ПЕЖО 307 1,6 хди 110 коня,много пъргава и икономична и изключително НЕнадеждна, пълна щета а дори възглавниците не се отвориха. А сега от време на време карам ВОЛВО ХЦ 90 Д5 163 к.с. или колата на един приятел ГОЛФ 3 1.8 90 к.с. (най ниската кола в Ямбол) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...