Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кой каква кола притежава?


tonygti

Recommended Posts

Страхотни коли имате, няма да ви мисля :biggrin: Ето го и моя голфчо. Преди 1-2 седмици го поокрадоха малко (някой си понабра части - да са му честити) , но сега е като на снимките:

dsc3362.jpg

dsc5193j.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    51

  • alex.7777

    46

  • Pe6o666

    28

  • The Shaman

    24

знам, но не искам.Предпочитам да катеря тротоарите, че иначе няма къде да спра около виас :biggrin: (какво ти казах за тиренцето?)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво колите са добри :lol: !Наистина се радвам че в България започнахме чрез земеделие да притежаваме и караме такива коли :biggrin: !Иначе аз моята каруца съм я влачил с 267 километра(в Гърция) .Темата се промени на кой каква кола май е карал :lol: .Много каручки съм имал и карал .Последните коли които ще постна не са мои,а тестови бройки или на хора мои познати в Маями (както и на големият ми брат) .

Тестови - Ferrari F430 Scuderia,Lamborghini Murcielago 2008 LP640(много искам да пробвам една LP670,но.....) и Porsche GT2(скоро живот и здраве ще си купя една) .

Коли на познати и роднини - Dodge Viper SRT 2007 и Corvette ZR1(на брат ми(работи там за Google за да не питате от къде и какво) .Това е .Поздравявам ви за колите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се радвам че в България започнахме чрез земеделие да притежаваме и караме такива коли

Саденето на домати е ваш приоритет колега...

П.П. Събувайте цървулите пред компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:clap:

A цървулките пред колите :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо се дразните? За мен най-добрата кола е тази която върви със шофьор и на задната седалка можеш да си работиш спокойно. Всичко друго е свързано с личен вкус и много адреналин. Най-силния адреналин съм изпитал в лада. Да лада но истински спортна, в която няма място за жена, деца и домашни любимци :Wink: а има само здрави железа навсякъде около теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещате, че apple_iphone е iphone_developera,така че незнам какво му се учудвате......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз тия коли дето изброи дори в предавания като ТopGear не съм ги виждал събрани на едно място, но както и да е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой хора просто сънуват или живеят живота на други. Какво се учудвате... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми постни снимки на притежаваните от теб коли де?

Имам само една кола и тя е Audi S8 .Снимки има в темата на втора страница.Тези коли не са мои както съм написал.Мога само едно да ви кажа: Човешката злоба няма край!Тези коли не са мои,а тестови(за пробно каране!) .Който не е ходил във Флорида не знае за какво става дума така,че да не говори.В Маями има такива коли където ДА и по телевизията трудно ще видите.За да няма повече глупости аз спирам да пиша в тази тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

xaxaxa къде я видя тая кола на втора страница? Имаш S8 ама друг пъъъъът... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

xaxaxa къде я видя тая кола на втора страница? Имаш S8 ама друг пъъъъът... :lol:

Много нещо се правиш а?Ето ти линкът http://img22.imageshack.us/gal.php?g=myaudis8.jpg .Ако не ми вярваш може да отскоча до вас?

Моя грешка :Wink: .Линкът към снимките на колата ми съм ги постнал на трета страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ела бе браточка, ще пийнем по нещо, ще си полафим за iPhone, какво толкова... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недей го вика бре!

Ще дойде с нещо невиждано,от маямито,например 7000 кубика,150 коня и ще те е яд после :mrgreen:

Hещо такова може би :rolleyes:

1d1d2d046a51b4d617e697ab2d66f006

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е време да гепва бана, както сам си призна за нарушението на правилника.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ела бе браточка, ще пийнем по нещо, ще си полафим за iPhone, какво толкова... :rolleyes:

Казвай къде,кога и защо :lol: .Спирам участието в темата си с това.Тези дни ще направя пост със снимки на пробните коли.Приятен ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Плевен, утре!!! Пиши в колко часа ще си тук и къде ще се срещнем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работата между tonygti и apple_iphone става дебела.Можем да отворим live портал за да следим срещата. tonygti изисквай документи за притежание.Все пак такава е темата.Всичко останало би било спам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го направя, ама той тоя няма да дойде, това е сигурно... :rolleyes::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, това комплексите са страшна работа...Е със здраве да си караш аудито. Ние понеже не сме били в Маями(само в Джаксънвил), не сме виждали редки коли. Ама бас ловя че и там няма недостиг на комплексари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, това комплексите са страшна работа...Е със здраве да си караш аудито. Ние понеже не сме били в Маями(само в Джаксънвил), не сме виждали редки коли. Ама бас ловя че и там няма недостиг на комплексари.

Да признавам си,че съм комплексар,но ние с моите познати така си говорим кой какво ще си купи и какво има ако не ви харесва,добре разбрах и спирам.Благодаря все пак,но няма да го карам за дълго :lol: .Пожелавам на всички няколко хубави коли :rolleyes: !Приятна вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Удряйте кепенците тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хаха незнам кой крив, кой прав, ама аз съм в Детройт, Мичиган, незнам дали ви говори нещо това име, но тук се правят баш Хамериканските коли. Тук трудно дават така "тестови" коли или "за проба" даже доста трудно ... незнам как става тоя номер във Флорида и как там колите са такива, каквито дори и по ТВ не сме гледали ... :eek:

Малко взехме да се праим на Ценко попа от Къртожабене дето е отишъл у Америка :mrgreen: и да говорим на ляво и дясно простотии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...