Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кой каква кола притежава?


tonygti

Recommended Posts

Точно такава Мазда бях взел преди време за жена ми (даже същия цвят) ... страхотна количка!

Офф:

... Германско почти не се кара :smile:

Щях да добавя "Особено с газова уредба ...", ама щеше да прозвучи грубо :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    51

  • alex.7777

    46

  • Pe6o666

    28

  • The Shaman

    24

Мисля, че adept, друго имаше предвид под германия, газ, камери, евреи... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се сети-ще му тегли една дълга....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Тате, газът се покачва!?"

"Купувай сине, купувай!!!"

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми те японците им бяха съюзници през ВСВ, що не купуват само американски и френски коли? :tooth:

И на тази Мазда воланът не е ли от грешната страна? Мислих си, че в Израел са с обратно движение, като онези от Острова на кръвосмешенията. И да не съм съвсем офтопик:

post-5-0-26540500-1390038841_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хаха, аз лично я снимах в тъмното за да излязат добре ангелските очи :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, верно ли газовите уредби в Израел били задължително с два редуктора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А колко е литър гориво?

Брей това ново Пикасо - специално за феновете на марката във форума

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак е японски звяр няма как да не си доволен :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами бях се спрял между тая хонда и новата мазда 6 2008 година дизел 2,2 161 или 183 коня /нз точно/ ,но на всякъде по форумите плюсовете бяха за хондата......това беше преди около 2 години сега пак се чудя дали да продавам тая и да взимам маздата, но немога да и намеря някаде конкретно мнение с плюсове и минуси за двигатела и общо да колата ....:((

говоря за този модел ....

mazda-6-frankfurt-002-jpg_100207105_l.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следя с интерес, че съм харесал новите модели на Мазда 3/6, бензин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дизела на Мазда е Пежо мотор, поръчах си аз Мазда 3. 2010 г, дизел, и като дойде щех да падна, 1.6 HDI 110 коня.....веднага я продадох, Мазда само бензинка ако може от 2.3 нагоре......дано съм бил полезен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следя с интерес, че съм харесал новите модели на Мазда 3/6, бензин.

Новата мазда 6 дизел е страхотна вече 3 седмици и се наслаждавам, невероятен автомобил.

2.2 литра мотор автоматик всички екстри за модела.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и аз знам че за мазда 3 дизела е на пежо / има и оригинални такива на мазда/ но за 6-цата мислех че след 2006-7 са с двигатели само на мазда.... говоря за дизеловите ..... търся 2,0 CRTD 140 коня или 2,2 DE 163 коня...... тук във Испания относно цената между Хондата и Маздата са долу горе така : хонда 2,2 i-ctdi 2005 136 коня е 5500-7000 евро ,а при маздата по горе споменатия двигател 2008 година е 8000-10000 /зависимост от екстрите/...... хондата е доста по скъпа за годините си .....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има защо ;) Маздовата нафта е съвместна разработка на PSA/Ford и само доработена от японците, докато двигателят Хонда е 100% техен и няма винтче от други фирми. Освен това, возията на Хондата е доста по - добра. Харесвам много Мазда 6, но не бих си продал Хонда-та за нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новите дизели на Пежо са страхотни, за съжаление са произведени след 2012 година, така че Мазда 3 преди тази година е бърлива.....Мазда 6 също, двигател на Форд но след 2012 г, а най-добре е бензинова Баварка, с по-мощничък мотор, 'кат мойта 7-ма серия, поне съм сигурен че двигател и скоростите са си немски.....хаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 2006г до преди 3седмици карах мазда6 дизел 143к.с. За този период са сменяни само консумативи нищо друго. Изминати са 190хил км без какъвто и да е ремонт по колата. Кое по-точно и е бърливото ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си карал една Мазда.....аз продавам автомобили и карам 100 такива когато си поискам......няма как да ментиш, че не си имал проблем с демпфера, и най-бърливата 6-степенна скоростна кутия на Форд, продал съм мноооого Мазди, от тях единствената, която ми пасна беше Мазда 6 2010 г, Facelift, автомат, Made in USA, 2.3 бензин, 180 к.с не знам, може би защото беше за Американския пазар, не ми правеше сакатлъците на европейските ментаци.....за съжаление дойде едно момче от София и ми я плати на табела, сиреч без пазарлъци, иначе щях да си я карам още, през месец ми се обажда да ме кани у Софето да ме черпи.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...