Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Телефони без договор на този етап няма да има. Имат обаче богата гама от кейсове (не оригинални) и скрийн протектори. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интернета не е неограничен:

Интернета към тези програми Е неограничен (откъм MB), затова не можеш да активираш допълнителните пакети. Първите ти еди колко си MB са на неограничена скорост, но има и една уловка, която май е отскоро:

GLOBUL си запазва правото да въведе допълнително ограничение по отношение на потреблението на услугата или да я прекрати/деактивира едностранно в случай, че бъде надвишено разумното потребление от 2 пъти включените МB на максимално достижима скорост.

Колкото до цената, тези с абонамент са по-високи от 3GS миналата година - тогава с i250 (15лв на месец) беше 929лв, а сега 4 с най-евтиния план е 1019лв.. И с всичката си наглост не намалиха цените на 3GS както правят всички риселъри на епъл по света..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече е официално, има го по магазините, макар и в ограничени количества.

Сега си чакаме официалната фонетика на телефоните с iOS4 !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега неофициална ли беше фонетиката? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пред мене взеха последният, и ме записаха за събота да отида да си го взема.ако няма кой да ми купи 3жс със стария боот, ще имам два и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чесно да ви кажа съмнява ме Глобул с преподписване на договор и смяна на плана да стане въпреки, че и аз на това се надявам, че много ще ми станат 2 еднакви плана към Глобул. Скоро исках да взема един телефон на изплащане без карта и от 123 ми казаха, че всички телефони на Глобул вече вървят с нов абонаментен план(нова карта) и не се продават дори с преподписване или смяна на тарифата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме устройва даже повече директното плащане, ама дано да мога да си преподпиша. То ще стане ясно де тези дни :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето прясна информация от Германос в мола на стамболийски.

Версия на мострата--4.02

Цитирам управителя на магазина: " дори и да си платите неустойката по договора, няма да ви отключиме телефона, изрично ни забраниха"

Разбира се, това в писмен вид няма как да го получа--техния отказ.

Аз лично се отказвам да обикалям по магазините им и един вид да им се моля за телефон и после за отключване. Ще се ориентирам към Англия или добра оферта във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май както винаги на всички казват различни неща :mellow: на мене ми казаха: "Това че имате договор или искате да предпосвате не означава че можете да си вземете телефона ! Телефона в момента се продава само и единствено с нов договор ! :( И останах като изтрещян защото ми се каза с такъв тон все едно аз трябва да съм длъжен да ги знам тези неща :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да провери на Глобулска 4-ка General->About->Model

7R037 /завод 7R - не бях виждал такъв, 37 седмица/

IOS 4.02

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повечето са с 4.1, или поне този, който разпечатаха пред мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тея Германос пак са почнали "не може да го продадем без договор", "не може да го отключим"... Това го казват, защото искат да си направят таргетите от нови договори :mellow: Служителите на Германос до такава степен са ги зомбирали и озлобили да търсят нови договори от всеки клиент, че се опитват да продадат калъфче за телефон с договор, ако може. И доста често казват неверни неща (т.е. си лъжат). Те всички вериги, които продават телефони, са така де... Реално проблемът е, че ако го продаде с договор се доближават до таргета, който ще им даде бонуси.. и ако някой от служителите продаде без договор, ще го изядат после... Служителите не печелят нищо ако продадат телефон на свободна продажба, печелят само занимавка да ви оправят документите и после скандали с колеги и шефове :(

Търсете си правата, отивате там където е изложен телефона, отдолу ако има цена за "с карти на други оператори", значи го има отключен и не могат да ви откажат да ви го продадат за 1299 лв. отключен. Миналата година беше голяма разправия, още помня как обикалях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според българското законодателство http://lex.bg/laws/ldoc/2134683136 - чл. 4а, ал. 2 - нямат право да продават телефон, който няма упътване / интерфейс на кирилица ... така че ако някой му се занимава да ги съди!!! Аз съм сигурен, че Globul въобще не играят по правилата . Да видим М-Тел кога ще пуснат 4-ки и дали ще са ФО

Редактирано от mupo
Употреба на нецензурни думи
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе като не ви отърва не си купувайте. Никой не ви задължава по никакъв начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгорях аз 1266лв с всички неустойки и таксички за годината. Сега се замислям с тази оферта дали пък да не си го ползвам през годината с глобус и тогава да си го отключа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко бях в Мола на Цариградско, оттам най-нагло ми каза "шефчето" на смяната(явно) че НЕ го отключват.

Аз им казах, ще си платя програмата (19.90 примерно), ще си го ползвам от време на време(номера), но ползвам предимно мтел(2 мтелски номера и 1 глобул имам вече), те ми отказаха. А щяха да спечелят още 2 абоната в мое лице....:mellow::(:angry:

(a бях готов 2 да взема на мига).

ПП. Казаха ми УЖ че са им докарали 5 телефона, и вече 2 били продали от сутринта, хъх.

ПП2. Просто поредната спекулация от страна на Глобус :(

Поздрави,

amaret0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз грабнах една 32-ка :mellow: Значи на колегите по горе ще кажа че няма проблем за изплащане в Германос, през TBI за 10 минути бях готов. Хората бяха страшно разбрани, активираха ми стария номер от 3GS-а на новия микросим. Включих си новия телефон, въведох си mobileme акаунта, и всички контакти барабар със снимките си дойдоха на iPhone 4-ката.

Дадоха ми разбира се и нов сим, но не е болка за умиране, все ще влезе в употреба :(

p.s. Бройките са много малко, за Бургас са само 16 (в 4-те магазина на Германос) може би и още толкова в двата на Глобул. Така или иначе телефони на свободна продажба нямаше, за моя трябваха връзки за да го запазят от вчера още. Ситуацията за мен е идентична с тази при 3-ката... всичко изчезва за ден, после 3 месеца няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се сдобих със 16GB, 1019лв. и договор. :wacko: Врсията ми е 4.0.2 и пише 36-та седмица :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех същия :wacko: и на всичкото отгоре тея от Глобул са дали обикновена сим карта ,а не микро сим :X и утре ще ходя да ми я сменят :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега само се обадих на 123 само да разпитам оператор.

Цитирам: 1299 лв отключен, ако искаш с договор, ще ти го отключим след края на приключване на договора.

По принцип съм с Мтел. Оператора каза: Няма да продаваме Iphone, имаме обаче микросим карти за 20 лв.

Колко е оскъпяването с ТибиАй ? Никой не беше написал..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оскъпяването за 1 година е 268 лв на 1189 цена. Вноските са по 121 на месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ви ли писна да пишете за цени, за лихвите, за неустойките, за договорите, за митата, за ДДС-тата и т.н. Заприличахме на икономически форум.

Признавам си, че това е може би единствената тема във форума която не съм и няма да прочета. Последните три страници се дъвчи едно и също и само като видя че има пост в нея ме заболява главата :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...