Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LogMeIn Ignition


johnnybravo

Recommended Posts

f9aedad51b44791c6507601eddae9c1e

За тези, които не знаят, Logmein е програма за отдалечен достъп. За да я ползвате трябва да си направите безплатна регистрация на http://www.logmein.com/ след което да си инсталирате програмата на компютъра (FREE Версията!!!), който искате да управлявате от разстояние. Предимството на Logmein е това, че не ви е нужно да имате реално IP за да си достигате до компютъра. Аз лично я ползвам от няколко години и съм супер доволен.

Ето как можете да си направите регистрация:

Отивате на адрес: http://www.logmein.com/ и си създавате акаунт, като следвате стъпките от тези скрийншотове.

picture-1.jpg

picture-2.jpg

picture-3.jpg

picture-4.jpg

След това си проверете пощата и отворете линка, който сте получили:

picture-5.jpg

После добавете компютъра, който искате да администрирате Remotely

picture-6.jpg

Ако ви даде грешка от този тип:

error.jpg

Свалете си ръчно програмата и я инсталирайте, следвайки скрийншотовете:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

На финала трябва да се появи нова икона в taskbar-a:

11.jpg за Win или mac.jpg Mac OS X

Сега остава само да се свържете през телефона :lol:

/Screenshots/Logmein/

http://www.bgiphone.com/johnnybravo/Scr ... s/Logmein/

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Моля,извенете ме но аз не мога да видя изображенията,немога да ги отворя и следователно немога да си направя всичко както си е!!!!! Програмата е в телефона ми и от там накъде.... :neutral: :neutral: :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"please check your login credentials" изписва ми това и не се логва. Въвеждам си паролата и до там. Малко помощ няма да ми е излишна. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важно е да имаш администраторски права на компютъра, на който се опитваш да подкараш програмата.

What should I do before I install Orb?

Make sure your computer is connected to the Internet. You need to be logged as a user with full administrative privileges on your Windows PC. You cannot install Orb on a PC if you are not logged on with these credentials.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи без проблем ,в началото имаше обмен на файлове ,но сега вече не. От free версията ли е , или аз бъркам някъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От това че си с Free version.

Инсталирал си си Pro version 30 days (or 120 minutes, whichever comes first) и когато е изтекъл trial period ти е секнал и file transfer :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря johnny. Ако може съвет.

П.П. Регистрирал съм два компютъра и на двата под Product пише Free?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал си Pro, но когато ти е изтекъл trial period автоматично си преминал към free version, която няма ограничение за това на колко PC-та ще я инсталираш, моите в момента са: All Computers (44 computers, 3 online) и отделно съм Secondary User към още 10 акаунта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш си за Pro и си с Pro. Ако не ти се плаща стоиш си на Free и не използваш обмен на файлове и другите предимства на Pro версията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става и без да се плаща.

След като имате инсталиран Skype с два различни юзера на двата конпютъра без проблем си прехвъляте файлове от единия на другия.

Дано не съм открил топлата вода последен. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Къде точно в браузера трябваше да се влезе за да изтрия стар компютър и да применувам нов?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах няколко пати (поне 10 ) :lol: но са6тиа ефект

даже намерих версиа 1.1.85 кракната и са6тото се полу4и :(

аз я свалям слагам я в itunes и синхронизирам така ми дава проблема

ако знае6 др на4ин за инсталация бих го пробвал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На компютъра си в къщи имам LogMeIn Pro - платена за една година. Всичко беше на 6, докато ( и аз не знам защо) се съгласих да я ъпдейтне до LogMeIn Pro 2 (бета). Сега от телефона (LogMeIn Ignition) имам достъп до всички други машини, но не и до моята си ?!?!?!

Съобщението е :

logmein.th.jpg

ресетвах пароли, какви ли не щуротии - не и не . Иска ми се да се върна на платения си абонамент, но не открих как :Wink:

Някой друг да е вършил подобни глупости ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След два ъпдейта ( до LogMeIn Pro 2 v.4.0.0.939 - Aug 27 2009 ) - се оправи ! :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...