Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

Някой може ли да даде идея за програма, която обединява няколко снимки в един пдф файл. Търсих в нета но не намерих. Чакам идеи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Маркирай снимките, които искаш да обединиш в PDF, oтвори ги с Preview, натисни Print, Save as PDF и си готов.

screenshot20120305at112.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко лесно било ... ще знам занапред. Имам едно детско учебниче да го принтирам. И правя някакви опити, направих го сега както ми каза на PDF, ако не бъда мн нахален дали има някаква програмка ... да стане по лесно принтирането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти от все сърце както се казва. Спаси ми 2,3 часа ровене в нета. Време е вече за Person of Interest 10 серия :smile: Лека вечер

П.П. Само още нещо ако мога да попитам. Слагам си файла който искам да принтирам пдф, в който снимките са вътре и слагам листите. Принтера принтира примерно 1,3,5,7 страница и после като ги обърна започва четните примерно, така ли става или как ? Досега не съм го правил и затова питам.

Това може ли да ми свърши работа ?

http://www.ehow.com/...uble-sided.html

Така ли трябва да е ?

Screenshot2012-03-06at90241AM.png

П.П.П.

Някой може ли да даде идея за програма подобна на EXIF Viewer само че за видео файлове. Интересува ме кога е правен даден клип, НЕ кога е моднат, а кога е правен наистина.

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги, търся Photomatix plug-in (последната версия е 2.0.1) за Aperture 3. Огромни благодарности на всеки спомогнал в издирването!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Photomatix Pro 3.1.1? Не намирам само плъг-ин-а...

Торент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам последната версия 4.1.2. Плъгин-а обаче ми е нужен... много по-удобно би било директно от Aperture да си правя HDR-ите..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо за теглене от тубата?

И евентуално за конверт в mp3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

YouTube to mp3

Направо в мп3 ги сваля.

Сваля клипове с възможност за конвертиране на файлове.

Enolsoft YouTube Converter HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горещо препоръчвам "JDownloader" за сваляне от където и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся програма за пълен анализ и инфо за хардуер и софтуер за мак!! Нещо като Everest за Windows

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели програма, която тегли примерно повече файлове от един. В смисъл, отворил съм си страница със субтитри, но там са много ... един сезон ... за всяка серия отделно трябва да ги свалям. Има ли програма която да ги свали всичките. Пробвах с jDownloader, но не постигнах успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой да знае някаква програмка за записване на музиката от интернет радио

Редактирано от master_23
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам: след като изтрих камара офтопици, защо продължавате да акате в тема за мак???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Дайте свестен CCTV клиент за да си гледам камерите. На телефона ползвам DMSS PRO.

Намерих си. Малко е бъгава, но вероятно защото е портната от Уиндоуската и версия. Има си всичко, даже опция за управление на камерите(ако те го поддържат). Ето ако на някой му се наложи:

zip.pngA2 - iPSS - Remote Client Software (Mac Version)

The Remote client software for use with IC Realtime's DVRs,NVRs, Hybrid DVRs, IP Cameras.

For MAC OS 10.6.3 and above.

Compatible with Mac OS Lion - released on Nov.11, 2011 - Refer to README file!

(File Size : 117.84M | Updated on: 2011-11-11)

Ето и клиент за iPhone:

icrsssm.jpg A3 - ICRSS - iPhone/iPad Application

Download link to the ICRSS Application on the Apple iTunes store.

(File Size : 2.20M | Updated on: 2011-08-31)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дам, и аз ползвам него, но не разархевира всичко от .ipa файла например. Може и аз нещо да не съм настроил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IPA-та е зипнат файл. Всичко което отваря зип, рар и т.н. върши работа. Същото важи и за ipsw. Вече вътре, в самия архив, разширението нещоси.app го разглеждаш с десен бутон/show package content.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам последната версия 4.1.2. Плъгин-а обаче ми е нужен... много по-удобно би било директно от Aperture да си правя HDR-ите..

Преди време търсих този плъгин. Сега най-накрая намерих начин за инсталация. Просто теглите последната версия на плъг-ина от сайта на производителя и ползвате това приложение за регистрационни данни като селектирате Aperture plugin в долното падащо меню (.ехе е, аз го отварям чрез paralells):

Свали

(сложил съм вътре и последната актуална версия на плъгин-а 2.0.1)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...