Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

Точен аналог няма. iPhoto, Photoshop Elements или безплатна по избор оттук: http://graphicssoft.about.com/od/pixelbasedfreemac/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да помогне за f5 (audio trancription software for mac) http://www.audiotranskription.de/shop/top-seller/f5-edu.html

Благодаря.

Или някоя добра алтернатива ако знаете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Офис пакетът в рутракер е доста по - читав. Освен това не е с краче, а безлимитен корпоративен ключ и се ъпдейтва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама е на руски! Вчера тотално го разкарах офиса. Постоянно ми дава грешки като отворя документ и на всичкото отгоро при деинсталирането ми пр@@ба компа та се наложи преинсталация ОС . Свикнах с Numbers i Pages и съм много доволен , само дето ми се налага да конвертирам като се наложи да изпращам файлове.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На руски е грънци - торентът който дръпнах, съдържа двд-та с 14 езика и съответно аз си дръпнах само нужния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно говориш за тоя дето 15 гига, него не дъм го пипал. На който му трябва английския от счупените камъни да каже! Ще го шерна в copy.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Не е речено, че трябва целия да теглиш - отвори си опциите и си маркирай само нужното двд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но засега приключих с майкрософт офис!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, Търся програма като "autoroute". Offline за Мак. Един приятел тираджи,я до сега ползвал "autoroute", но вече е с Мак и ме пита за алтернатива, да си прави маршрутите и почивките предварително на компютъра. Не съм запознат и с Уиндоската версия, така че, се обръщам към Вас за подкрепа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте! Търся програма, която да следи околните шумове/звуци и при появата на определен звук (или такъв с определена сила) да задейства някаква аларма или нещо подобно. Примерно, когато спя и се появи някакъв шум, който не е достатъчно силен да ме събуди, да се задейства някакъв звуков сигнал. Дано да сте ме разбрали ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Параноя някаква или? :) Питам защото ако знаем причината ще е по-лесно. Малко дете например...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давам прост пример ;) . Спя. Появява се някакъв звук, който не ме събужда, а трябва. Нямам възможност да контролирам силата на тоя звук. Един вид макбука да го играе като усилвател или ретранслатор - както искаш така го разбирай ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би случаят да е нещо от сорта:

Сори, не се сдържах :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го при руснаците, но защо го търсиш в грешен раздел? Програмката е за IOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, не знам от колко време го търся.

едит: Изглежда е password protected, имаш ли паролата?

Редактирано от Nick Snow
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...