Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

Знаете ли някаква програма за защита при кражба. Имам предвид, дори ако лаптопа ти е откраднат и е далеч от теб... при включването имаш възможност да снимаш с камерата на лаптопа и т.н. Не знам дали ми разбрахте точно идеята и аз не знам как да го обясня...

Питането ми е след като прочетох статия в The Guardian: http://www.guardian.co.uk/technology/2013/apr/12/owner-stolen-laptop-spy-iran

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте , обърнах нета за да намеря приложение работещо под Mac OS за видеонаблюдение. DVR-а е марка TVT. На iPhone 4S работи перфектно приложението SuperCamPro , което купих от Апстор. Искам да подкарам камерите и на лаптопа ми, MacBook със Os Lion.

Надявам се да има някой отговор за който Ви благодаря предварително.

iVMS-4200

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

E..., бива ли такова нещо? Има го по всички тракери!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната версия на Numbers OSX , че никъде не я откривам .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте,

можете ли да намерите приложението Outline (http://outline.ws/mac) Откривам само някъкви подобни програми с кофти интерфейс. Ако успеете да намерите нещо като One Note на Microsoft пак ще е добре, защото май Outline го няма :| Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На този етап ще ползвам Evernote. Неприятното за мен е това, че информацията от OneNote няма как да я импортна в Evernote, освен ръчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Един глупав въпрос…как да разбера, че това little snitch ще работи ? Трябва да чакам известно време ли или ако запали веднъж и е добре да кажем завинаги !?

3.3 е версията, ако има някакво значение.

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся програма да си пусна DLNA сървар на MBP да си стриимвам видео на телевизора, ако работи и с 3Д филми и субдитри ще е супер ( за MAC OS V 10.9.1).

Благодаря ви предварително.

Редактирано от Jordji19
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление iSedora не работи на моя MAC, мисля е за по стара версия. Ако може някой друг да помогне с програма за DLNA медия сървЪр, за MAC OS v 10.9.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте.

Може ли някой да ми помогне с линк за излекувана Rhinoceros 3D (ако е версия 5 идеално) за мак (или поне лекарство някакво)?

Много благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.rhino3d.com/download/wenatchee/5.0/wip

Програмката е безплатна за сега.(За Мас)

Само си попълваш мейла и ти дава линк за сваляне.

a2yn.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз го видях това. Но пише че изтича времето и затова мислех, че трябва лекарство. Преди час намерих, че просто като изтече времето, теглиш нов update wip (което пак си е безплатно), докато програмата е still in process (няма завършена версия).

Благодаря ти все пак.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

vmware fusion или Parallels desktop? Кое работи по добре? Споделете ако имате мнение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Parallels desktop е по добре.Но всичко е въпрос на лично мнение.На мои компютър никога не съм слагал подобна програма.Прочети малко повече за функциите на програмите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паралела сякаш работи по-бързо от VMWARE, но може и да си въобразявам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми провървя със Parallels. След като се инсталира не тръгва инсталацията на Windows и постоянно дава грешка, че не може да зареди драйвера си. Всеки път ми казва да рестартирам, а след рестарт - същото :(. Така, че се наложи да сложа VMware

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Някой да има приложенията DRUMSTEP и WHOMP.

Хубав ден на всички !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

В рутракер го има с корпоративен ключ, ъпдейтва се. Ако не ти се теглят торенти, ми пиши в понеделник към обяд, че е в офиса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...