Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

Здравейте,

Търся iWeb пълна версия. В нета намирам само ъпдейти.

Ако я няма отделно, може и iLife 09, защото в 11 вече iWeb я няма.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз преди месец - два прерових навсякъде и така и не можах да я намеря кракната най-новата. Обаче намерих по-стара версия, която беше същата, с разлката че когато отвориш снимка те пита, дали искаш да ти покаже всичките снимки в папката. Това разбирасе е еднократно - после по подразбиране си ги отваря всички. За съжаление смених машината и съм я изтрил. Та мисълта ми е ако не намериш най-новата в гугъл излизат резултати за по-стари кракнати. Сори за спама.

ПП Имаш Л.С.

Редактирано от ozone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Търся сериен номер за ibackupbot или работеща излекувана версия. За бозата има, но за mac не намирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , това го намерих но не работи при мен. Ако някой друг намери нещо различно нека пусне едно л.с.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да разбера, но нека момчето го пробва. Вероятноста програмката да е от различни тракери не е голяма но ...

PS Изтеглих я, инсталирах я, работи!

FYI: enter any name / serial if asked to register.

Редактирано от Баба Гана
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FYI: enter any name / serial if asked to register.

Това трябваше да се каже. Регистрация самó не иска. Отиваш в Help - Register и пишеш каквото искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здраяейте.

Много моля за някое добро приложени за правене на работен график по дни на седмицата.

Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако някой може да ми помогне с програма за възстановяване на снимки ще съм ви благодарен. Опитах с диск дрилл изкара ми снимките и ми поиска 89 евро!!!! Става на въпрос за Мак ОС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

iPhone backup extractor за Мак някой да има работеща...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся програма която да ми поддържа блог. iWeb 09 дали ще ми свърши работа, ако да, може ли линк към нея?

Иска ми се да мога да си пиша и редактирам на програмата и като му дам ъплоуд, всичко, текст и снимки да се качат в нета, също така и да има някаква подредба на статиите, някакви папки по тематики, т.е. програмата да е огледало на блога. Предпочитам да е за мак, но в крайна сметка и на бозата ще седна. Ако има такава която да работи с Blogger ще е супер, защото на он-лайн редактора много му се издразних, никаква подредба не можеш да направиш на текст и снимки.

Благодаря предварително!

Всъщност открих две, но са платени, ако може излекуван линк към някоя от тях ще е супер:

MarsEdit

Desk

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

търся програма или начин за смяна на ИП адреса на всеки 5-10 или 15 секунди под yosemite macbook pro ...трябва ми за гласуване в един сайт където е позволено гласуването с едно IP на всеки 24 часа..... някакви идей ?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tor го пробвах на windows 8 с комбинация със tor ip changer и сменя ип-то на всеки 10 секунди но не ми отваря сайта който ми трябва , а със една добавка към mozila firefox - anonymoX ип-то се сменя и сайта се отваря но много бавно става самата смяна не е автоматично

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За кой сайт става въпрос?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За кой сайт става въпрос?

Sent from my iPhone using Tapatalk

имаш лично.../ мисля че не е нужно да го споменявам тук/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...