Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

Ако го напишеш грамотно, и потърсиш с търсачката преди това, а няма, Кака може и да ти го даде... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой дали може да ми помогне с Adobe Dreamweaver от CS4?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето целия CS4:

http://thepiratebay.org/torrent/5313701/Adobe_Illustrator_CS4_For_Mac___Serial_Numbers

http://www.mac-torrents.com/torrents.php?mode=details&id=81d5f79badac1b3f158d3254be397c0f3a12d30b

Има го и в Демонид и Торрентс.ру но не знам имаш ли регистрация там.

Поздрави!

Редактирано от wsgar3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Adobe Photoshop CS4 излекуван ако може....пробвах 3-4 варианта и всички са изтекли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое е изтекло? Вторият торент по - горе си работи и има към 19 сийдъри в момента. Програмата и крака оттам също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато го инсталирам и стартирам ми дава грешка, че е изтекъл лиценза на програмата. Трябваше ми само Фотошоп-а без другите продукти, но ще се примеря, ако трябва. Дали мога да го отделя после да е само той?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем да е с останалите приложения?!? Да не говорим, че някои от тях са му в помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми програма за обработка на снимки , но някой елементарна става въпрос да не е професионална.Благодаря предварително.

p.s. че наинсталирах едни глупости

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не ги ползвам тях и съм с малко дисково пространство, за това искам най-опростената версия и намерих една, която ми върши перфектна работа. Ето я, ако на някой му върши работа. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alessandros: пробвай Adobe Lightroom http://thepiratebay.org/torrent/5327620/Adobe_Photoshop_Lightroom_3_Beta_(Mac) , не че е кой знае колко елементарна. Aperture http://thepiratebay.org/torrent/4666462/Aperture_2.1.2__amp__serial_-_(LGiCOBRA) също става. Ето и Acdsee http://www.acdsee.com/offers/proformac/

Ако кажеш какво искаш да правиш с тази програма ще е по-лесно да ти предложим нещо подходящо.....

Редактирано от wsgar3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами елементарни работи , като смяна на резолюции , завъртане на снимките , и такива работи. Пробвах ACDSee добра е , но тя само ги гледа , и ги върти .

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак е "Бета". Лайтрума ще ти свърши работа. Той може и много, може и малко и е относително лек...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ok , но линка който си посочил по горе е за windows .Благодаря ти .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Искам да помоля за помощ - необходима ми е кракната версия или сериен номер за програмата за превод : Translateit Delux , version 12.0

Предварително Ви благодаря...

С поздрав : :)АА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Само да попитам, какво и е лошо на Translateit Delux-11 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска да е модерен...avatar_aia, бързичко си оправяй града в профила, че ще си смениш цвета много бързо в противен случай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че нямам нищо против Translateit Delux-11 но не успях да му намеря Dictionary за превод на бг от анг и обратно ... ако можете да ми дадете линкче да си ги изтегля и те да работят с 11 ... няма проблем

Благодаря предварително ..

С поздрав : )АА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dictionary Bg-En/En-Bg

Свали

[ATTACH=CONFIG]2720[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]2719[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]2718[/ATTACH]

post-38301-1282134588,0572_thumb.jpg

post-38301-1282134588,1079_thumb.jpg

post-38301-1282134588,1294_thumb.jpg

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря, но това е точно този, с който не става :) Четох, че се спирал интернета при инсталирането, но пак не става :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nikon Capture NX 2 v2.2

59096-17897-11336-52426-35553

Преди да я инсталираш, добави този ред в host файла си:

127.0.0.1 sams.nikonimaging.com

Ако не ти се получи, пиши ми ЛС и да мислим по въпроса :D

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...