Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Скин за iGo My Way 2009


Severus

Recommended Posts

* Настройки на POI

* Добавяне на междинна дестинация след избран маршрут

* показва номерацията по маршрута

* възможност за добавяне и настройка на радари

* прозрачни елементи

* настройка на ограниченито на скоростта

* блокиране на пътни участъци

* моментна скорост

и още, и още

post-38431-1282134456,3888_thumb.jpgIMG_0012.PNG[/attachment:2guhds7b]post-38295-1282134456,2907_thumb.jpgIMG_0011.PNG[/attachment:2guhds7b]post-38295-1282134456,1496_thumb.jpgIMG_0010.PNG[/attachment:2guhds7b]IMG_0009.PNG[/attachment:2guhds7b]

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • borisb

    8

  • Alxx®

    5

  • chayanne

    5

  • bekqrov

    4

Направо изтрепа рибата, имам чувството че държа HTC-то на моя приятел. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да си ги добавите и в .ipa файла, така че при следваща инсталация да не ги подменяте.

Същото важи и за poi, релеф, карти и всичко останало от другата тема.

П.П. За тези които не знаят .ipa файла се отваря с WinRAR, а файлове се влачат на правилните места директно в архива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Впечарлен съм :mrgreen: мерси много за този скин! Само не разбрах как мога да се разхождам по картата или трябва да съм се вързал за сателитите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тапваш някъде по картата и вдясно ще ти се появят три иконки. Средната е глобус - "покажи карта". Тапваш в/у него и вече разглеждаш картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друг вариант е влизаш в Настройки>Skin Settings>Navigation и търсиш "Remove Hand Icon", махаш му тикчето и става като преди, ръчичката си излиза и си разглеждаш картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ammcfc, извинявам се за нахалството ама, има ли още скинчета. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е супер от кога го чаках това нещо ,благодаря много. Вече може да се каже че се доближава до Igo 8 за windows mobile. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли случва така че сече и зарежда адски много ! Почти не мога да използвам програмата...

П.С. С iPhone 3G съм

П.С.2. Оказа се че трябва да зареди всичко поне веднъж, после работи като пушка :lol:. Просто разцъках всички опции

затворих програмата, пуснах я пак, и всичко работеше както трябва. Благодаря за скина!!!! Много е готин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Понеже съм с 2G съответно нямам GPS (предполагам че от там идва проблема), като се опитам да задам начална точка ме пита: "Искате ли да изключите навигацията от текущата GPS позиция?", следва ОК и...... не мога да задам адреса (бутона ГОТОВО само премигва и не продължава). Някой да има решение на проблема? Ако сложа оригиналния data.gro приема адреса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не е от това че нямаш GPS приемник в устройството. Програмата може да се ползва и без реално рутиране, а само за намиране на адрес или разглеждане на картата. Явно има нещо друго, което не правиш както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като сменя data.gro с оригиналния или с този, който вади бутона КЛАВИАТУРА не ме пита "Искате ли да изключите навигацията от текущата GPS позиция?", а направо си зарежда адреса и се получава.

EDIT: Оправих се :smile: . При стартирането - "iGo My way" Would Like to Use Your Current Location - OK. След това вече успешно изключва търсенето на GPS сигнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо след като сложа този скин,програмата работи само в нощен режим?При опит да сменя цветовете и темите ми казва,че има инсталиран скин и той не може да бъде променян?!Преди да го сложа нямах тези проблеми!-Къде бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с нощната тема е наличен и в оригиналния вариант на програмата. Няма нищо общо с този скин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си слагам и за ден и за нощ да ми показва по подразбиране ден и си е все ден.

Отговарям си сам на въпроса по-горе: работи предупреждението за speedcam, днес научих за някои неподозирани такива.

Все пак е най-добре да се спазва закона, но защо пък като има камера да не го спазвам още по-стриктно, още повече като знаем вече какво буквоядство (настъпена маркировка и т.н.) е настанало покрай тези камери :)

Използвай "Промени"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с нощната тема е наличен и в оригиналния вариант на програмата. Няма нищо общо с този скин.

Преинсталирах iGO(оригиналната версия) и проблема с нощната тема изчезна.Потвърждавам-наличен е само при поставянето на въпросния скин?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да потвърждаваш. Проблемът с нощната тема го има в официалния бъг лист и въобще не е то скина. За разлика от теб, имам продукта официално закупен и проблема е налице. Пак ще ти се появи. След като се получи коректен GPS сигнал ще се оправи от само себе си. Ако го ръчкаш без валиден сигнал, няма да се оправи. Превключване между дневна и нощна тема не винаги е коректно.

Дневната и нощната тема нямат нищо общо с използваните скинове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя!Когато намери GPS сигнал нещата се оправиха!

Извинявам се за недоразумението!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...