Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Скин за iGo My Way 2009


Severus

Recommended Posts

В инсталационната папка на приложението - тази с многото цифри и букви, влизаш в Library/Caches/content/userdata/poi - последните две си ги създаваш ако ги няма. Задаваш прва на папките и файловете 755, а Owner и Group да са ти на mobile.

Камерите за скорост ги слагаш в Library/Caches/content/speedcam - също трябва Owner и Group да са ти на mobile.

Ето ти един файл с много poi за България. Пакетирал съм ги в един файл по категории.

Свали

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • borisb

    8

  • Alxx®

    5

  • chayanne

    5

  • bekqrov

    4

Ако създадеш папките направо от телефона с iFile не са необходими допълнителни настройки на правата.

А .kml файловете слагаш в /var/mobile/Applications/хххххх-хххх-хххх-хххх-хххххххххххх/iGO_Myway.app/content/userdata/poi ако вече не са там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да попитам,защо веднага след като вляза в програмата и си избера страна,език и всичко(България) автоматично ме намира,че съм насред Париж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като намери сигнал ще те позиционира не се тревожи.

И при мен беше така.

пп.Да не би да си там :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

chayanne - Много те моля да ъпдейтнеш последните два линка за POI и скина. Предварително Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В инсталационната папка на приложението - тази с многото цифри и букви, влизаш в Library/Caches/content/userdata/poi - последните две си ги създаваш ако ги няма. Задаваш прва на папките и файловете 755, а Owner и Group да са ти на mobile.

Камерите за скорост ги слагаш в Library/Caches/content/speedcam - също трябва Owner и Group да са ти на mobile.

Ако създадеш папките направо от телефона с iFile не са необходими допълнителни настройки на правата.

А .kml файловете слагаш в /var/mobile/Applications/хххххх-хххх-хххх-хххх-хххххххххххх/iGO_Myway.app/content/userdata/poi ако вече не са там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука не мога да ти отговоря - ако питаш дали ще показва съдържанието на двата файла, ами опитай. Иначе изчакай Шайенчето да се появи, той си е правил експерименти в тази област.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В темата за iGo е обяснено подробно кое каде и как се слага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показва и двата източника. И няма смисъл да ги преименуваш. Няма да се промени нищо.

Можеш да редактираш .kml файла с текстов редактор (notepad++) примерно. Това ако искаш да преименуваш подкатегориите.

Така изглеждат poi:

33H.jpg34H.png

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Много благодаря.

Само да вметна, че ползвам бг клавиатура и при натискане на някоя от френските букви, програмата ме изхвърля. Предполагам е нормално :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Исках да сглобя нова излязла версия с този скин, ама линковете в първи пост се изобразяват скапани (предполагам PHP-то има някъде излишен код за escape; същото се случва и в началната страница за домейна).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Извинете, но нито един линк за скина не работи.Ако може един работещ.Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,нов съм в тази свера може ли скин с 2chared,опитвах се с dox.bg не става

Редактирано от bekqrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що пишеш по инерция? Това над твоя пост е четворен линк в мултиъплоуд!!! Карате ме да ви трия мненията без предупреждение :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами стани! Тук си от 29 януари. Колко време ти трябва да влезеш в час?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти и с българския си скаран. Дано има език, на който може да напишеш 5 думи с по-малко от 3-4 правописни и пунктуационни грешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок,съгласен съм, ще поправя правописа,дано не ставам нагъл, надявам се някой ден да изпратите този "скин"! Ще съм много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...