Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кракнати приложения от App Store.


Aveliky

  

251 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

Замислям се да премахна линковете, които пренасочват към кракнати приложения свързани с Apple Store. Целта е форума да се запази чист и да съществува вечно. Мисля, че след като има Installous, не е необходимо да има и линкове към подобни приложения. В разделите "Програми" и "Игри", ще продължават да се постват интересни приложения, но с линкове към Apple Store. Който иска да си ги свали кракнати, просто да ползва Install0us. Искам да видя и вашето мнение по въпроса и за това пускам тази анкета.

  • Харесвам 12
  • Не харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    10

  • Aveliky

    9

  • naidenoff

    5

  • BANNN

    4

Гласувах, че съм съгласен. И все пак недостатъкът е, че понякога има приложения (които са по-големи) и има малко линкове, към които скоростта е много бавна. В тези случаи някои потребители, които вече са изтеглили файла, го качват в DOX. Понякога се дават и линкове към торенти. Как стоят нещата с приложенията от Сидия и тези за Мак/Уин - и те ли ще се премахнат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@neol23 Нали целта е да няма линкове към кракнати приложение,независимо от размера им!!!!!

Има http://apptrackr.org/ може да се теглят от компа не от телефоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гласувал, защото 2-та опция от анкетата е некоректна. Предполагам, че има и други потребители освен мен, които не са съгласни, но това не означава, че няма да влизат във форума повече.

В момента темите и мненията на раздела за iOS приложения, съставляват приблизително 30% от всичките за форума. Според мен, ако се премахнат линковете, тия раздели (а и форума като цяло) значително ще опустее.

Предлагам раздела "Мултимедийният свят на iPhone, iPod Touch, iPad и AppleTV" или поне линковете да са в спойлер, който да е видим само за регистрираните потребители, а в условията за регистрация да се вмъкне подходящ текст, който да предпази форума от "неприятности"

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента (от доста време) линковете са достъпни за нерегистрирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вдигам две ръце за. Всички линкове, които водят към нелецензиран софтуеър трябва да се премахнат. Както каза Сашо всеки знае какво е Installous и какви са възможностите му. Пък това, че бавно се сваляло, са чисто капризи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм За и Против едновременно.

- За - няма уважаващ себе си производител който разчита на българския пазар само. Високо ниво на пиратство и минимални продажби. Ако ме питате дали съм продал нещо за БГ отговора е не. Моята политика на продажбите е друга.

- Против - имам програми, които няма как да влязат в AppStore. Използване на авторски марки, използване на съдържание за "възрастни" и т.н. Аз ще мога да ги изпусна, но в нелегални сторове и ще ги шерна и тук. Пари в замяна не очаквам.

Сега - и основната разлика. Имам jailbreak телефони и пад-ове, но не използвам пиратирани приложения. Просто ги купувам. Значи за програма от 0.79 евро-цента е голям проблем, обаче ако някой ми звънне за кафе и го почерпя (при цена около 1.5 лв) не е проблем? Да използвам понякога пиратирани приложения, но е само за да видя какво правят колегите за час-два, след което се изтрива. От тукашните приложения (на форума) никога, нищо не съм дърпал и/или използвал. Знам че съм друга категория потребител, но който ме познава и/или ме е виждал знае че няма шега.

Възможно е да се направи някаква хибридна версия на форума където регистрирани И платени (!!!) потребители да могат да си пиратират или да се направи bg_instalous където тукашни потребители ще могат да си обменят линкове - но времето ще покаже.

И последно - да, аз ще направя 2-3 платени приложения да видя тукашния пазар и ще ги промотирам с безплатни такива.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм За. Защото ще погнат форума и ще стане лошо. Иначе е по-лесно като ги има. В доста чужди форуми има линкове но само за регистрирани потребители.

По принцип ако не правят проблеми да останат , но много се съмнявам да оставят така нещата власт имащите. А за всички ни е по-добре форума да го има. Линкове все ще се намерят от някъде.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам ЗА премахването. Поради ред причини. Но предлагам, поне линковете към модифицираните (Тези от Жоро Илиев, Кака и др) навигации да останат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо против!Няма как да съм лицемерен!В интерес на истината,мисля че за, ще са само модераторите:)Повечето скъпички приложения от Инсталоса не работят!Ако не беше този форум,никога нямаше да си купя айфон :bravo:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

offtopic.gif

Между другото, четейки заглавието, нямам нищо против "Кранкати"-те приложения да се свалят от форума, но моля, не пипайте кракнатите naughty3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все едно пак никаква не сме я свършили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много лицемерно :blink:

Кое точно? Че мога да си набавя каквото ми трябва не поднесено на тепсия ли ... не, не мисля.

Аз също си купих телефона до голяма степен благодарение на форума, съжалявам че няма как да покажа точно колко неща съм свалил оттук.

Предпочитам да има форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също предпочитам да има форум! На останалото ще му намерим колая. Замислете се "защо" да няма пиратство тук и си отговорете сами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах ЗА. (лично аз важните приложения съм си ги купил и от няколко месеца съм крак-фрий).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох темата, но едно не разбрах - има ли потенциална заплаха към форума ако линковете останат да бъде закрит и от кой или това са превантивни мерки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...