Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak Custom Firmware iOS4.3 за iPhone 3GS и iPhone 4 чрез PwnageTool


alessandros

Recommended Posts

PwnageTool 4.1.2 torrent

Няма вече old/new boot - направо качвате и сте модерни. Кастъмите, качени по - горе, също стават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някакви линкове примерно от докс, за 3г с активация, дали ще може да дадете... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някаквите линкове ги има на предната страница. Ти да не очакваш да ти ги запишем на флашка и доставим до вас по "Еконт" ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко restore-нах 3GS 46-та седмица с един от custom firmware-ите на john_digweed от пост #28, като преди това вкарах телефона в DFU с iREB. След restore-а отключих с ultras0w. Всичко мина гладко и успях да запазя версията на модема 05.13.04 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли линк Custom Fw for Iphone 4 4.1 activated но не от megaupload,rapidshare ами да го качите някъде другаде..моля ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой с iphone 4 ios 4.1 фз имал ли е проблем с излизане от recovery mode при ios 4.1 ????

Аз не мога да изляза пробвах всички програми и начини под win 7,xp,mac os x, и в момента карам на тетаред джейл+ънлок...... моля ако някой има същия проблем да пише.

Оправих се! Благодаря на себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо с къстъм 4.1 с активация на johndigweed правен с PwnageTool(слаган няколко пъти) телефона след това се рестартира,иначе всичко при инсталацията протича добре,а пък със Sn0wbreeze както казаха някои половината неща не ми работят.Ако може някой да качи друг къстъм 4.1 с активация за 3G PwnageTool да пробвам ще съм му благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето заповядай

http://dox.bg/files/dw?a=abb5722292 " target="_blank">Свали - iPhone1,2_4.1_8B117_Custom_Restore

без ъпдеит на модема (BB) активиран - ползвам го от месец и половина и нямам проблеми

линка е обновен

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Понеделник 07.02.11.

http://dox.bg/files/dw?a=abb5722292

Редактирано от exser
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кастъм 4.2.1 на нов буут няма как да сложиш засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай дадения от Кольо custom, той е правен на Mac от Калоян.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си открил топлата вода. Що ти трябва да вдигаш 4.2.1, след като ще го палиш с компютър?

И моля те, престани с тъпите и подвеждащи въпроси "този дали е със еди кой си ББ?", така допълнително объркваш потребителите. Кастъмите по дефолт НЕ СЪДЪРЖАТ ИЗОБЩО baseband!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли да помоля някой , да врътне един къстъм за 3Г ФЗ, 4.2.1 без ББ ъпдейт , активиран , а ако може и с ултрасноу да е , ще съм много бироблагодарен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Държиш ли на 4.2.1, защото аз го ползвах 2 седмици и не искам и да чуя за този фърмуер - телефона се забавя доста чувствително, нетърпимо на моменти.Единственото му предимство е възможността за iPhonetic. Така, че ти реши кое ти е нужно повече .

iPhone 3G Custom Firmware iOS 4.2.1, no baseband upgrade, activated with SAM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да помоля някой, ако му е удобно, да направи един къстъм за 3Г ФЗ, 4.2.1 без ББ ъпдейт и без актвация. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами искаше ми се да е без активация, а и го тествах и ми се стори много бавен в сравнение с оригинален 4.2.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако в къстъма са включени мултитаскинг или тапет, е нормално да е по-бавен. Иначе не би трябвало да има разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм , къстъм или оригинален е все тая , ако не направите мармалад сами , ще си върви добре !

Под мармалад имам в предвид , това което качвате от Сидия . Има една тема за увеличаване уж скороста на процесора , там има един файл и описание къде да го сложите, за увеличаване на рам-та на телефона , може да пробвате на собствена отговорност, аз го пробвах и на 4.2.1 и не е зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре и все пак някой ще има ли търпението да направи един къстъм за 3Г ФЗ, без ББ ъпдейт и без активация! Аз лично го пробвах този, няколко постна нагоре, и изобщо не съм доволен... телефона е мега бавен и муден, в сравнение с оригинален софт..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами.. сложих си оригинален софт 4.2.1 и още преди да го джейлна и отключа, телефона работеше повече от добре. След джейл-а и ънлока, леко се позабави, но пак си беше доста добре. Преди 2 дена реших да го ресторна наново и от тук дойдоха проблемите! Бях принуден да върна до 4.1, за да мога изобщо да си ползвам телефона.. След това пробвах да сложа къстъма, но телефона работеше доста слабо (не може да се сравнщва с работата му на оригиналнищ софт). Б момента съм с 4.1 и затова давам малко повече зор. Просто исках да си приведа телефона в нормално състояние, но за момента няма как да го направя..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3G, 4.2.1, Custom Firm, No hActivation

Ето фърмуер-а, с този съм тествал - и пак да си кажа, ако няма да ползваш iPhonetic, бягай далеч от 4.2.1 !

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързата реакция! Ще пробвам да направя това, което ми предложихте и ще драсна един,два реда пак, да споделя какво съм направил!

17.01.2011г.

Ето ме пак. Пробвах да върна бейзбенда до 5.13.04, но без успех! Буутлоудера на моето 3Г е доста по-висок от 5.8, затова тази цялата операция отпадна. В крайна сметка ресторнах наново с оригинален 4.1, даде ми пак грешката с айпадския бейзбенд, но я фикснах с iReb. След джейл и ънлок, сега телефона ми е оправен! Благодаря за помощта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кача 4.1 къстъм без промяна на бейзбанда (който в момента е 05.11.07), за да може след това да отключа с ultrasn0w.

Изтеглих от тези, които е качил john_digweed (4.1 За iPhone 3GS без активация). С последния iTunes съм, OSX 10.6.6, имам запазени SHSH от 3.1 до 4.2.1..

Сложих телефона в ДФУ успешно, но като дам option+restore и заредя къстъма ми изкарва грешка 21. Видях, че в първите мнения на темата на още един колега му е изкарало това и alxx e написал:

"Що не го пернеш с оригинален под уиндоус, ползвайки tiny umbrella? Така също ще запазиш бейзбанда на по - нисък и ще имаш избор от инструмент за джейл: limera1n или greenpoison."

Понеже това е писано през октомври, интересува ме нещата още ли стоят така? Също, задължително ли под Уиндоус?

Мога да пробвам да сваля и къстъма с активация, но доколкото знам е по-добре да не се слага такъв. Поправете ме ако греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...