Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak Custom Firmware iOS4.3 за iPhone 3GS и iPhone 4 чрез PwnageTool


alessandros

Recommended Posts

След като съм го инсталирал и работи, беше ли нужно да го коментираш? Даже рестартирах устройството и му направих tetheredboot, за да се убедя, че работи пълноценно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам: Mobile Substrate работи и при мен - имам си и Activator.

Ще го отразя в първото мнение!

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже хакинтошът ми се срути, искам и аз да врънкам за нещо :)

Моля, кастъм с 1гб дял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В първи пост има къстъм за iPhone 3Gs Old Bootrom.

Сега ще кача и за тези ,които са с New Bootrom... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С каквото и да го вкарвам в DFU все същата грешка 11.

Явно кастъма който правя нещо не е наред защото с оригинал ГМ рестора тръгва веднага..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако правиш всички стъпки, както съм описал няма начин да не стане!

Ползва се RamDiskFixer - трябва да се инсталира след като сложиш фирмуера на десктопа и PwangeTool.app в Applications!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да потвърди, дали ultrasn0w 1.2 работи, след като Mobile Substrate не крашва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте новак съм на 11.03.2011 си взех айпфоне 4 в.4.3 фрим: 04.10.01 въпросът ми е следният прочетох че да го дзейлна иска мак ОС , а аз нямам такава . Дайте някакъв съвет от София съм ако има човек да хелпне ще почерпа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да потвърди, дали ultrasn0w 1.2 работи, след като Mobile Substrate не крашва ?

MobileSubstrate не позволява на Ultrasn0w да работи коректо - следователно, неможе да се направи отключване!

Почакайте Ъпдейт на MobileSubstrate от @Saurik....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излязал е greenpoison rc7 за jillbreak на ios 4.3 но не зная дали все още върши някаква работа дочух от приятели а и в нета видях клипове в youtoube ако някой знае повече да сподели

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо подобно не е излязло, не подвеждай потребителите с грешно инфо което си получил от YouTube.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да тук четох , ама неможах да намеря следното : Мога ли да го направя тоз дзейл с Windows 7 или трябва да търся из нета някакъв вариант да си качя виртуален МАК ОС.

Редактирано от gvatahov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай още малко около седмица макс 2 и ще пуснат джейл.

Иначе можеш да си изтеглиш кастъмчето от по горе и да го флашнеш през pwn dfu mode.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих къстъм на 3gs old bootrom фабрично заключен и неще да се хактивира. Пробвах вече 3 пъти от които 2 с голд мастера и веднъж с официялния 4.3 .Къде греша ? Несъм сложил -xCode + macports + libusb ,които сметнах, че са за tethered jailbreak за другите модели. Каченият тук фирмуеър за 3gs old bootrom untethered със махнат ъпдейт на бейсбенда ли е и хактивиран ли е ?

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Несъм искал никои да подвеждам извинявам се но се зарадвах от факта, когато ми го каззаха. Аз самият съм с ios 4.3 и го чакам с нетърпение. Някои да знае ще има ли скоро jilbreak за ios 4.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фикс на Wintrboard!

Истеглете си MobileSubstrate - инсталирайте го през iFIle!

Направете Respring!

Влезте в Cydia и си истеглете Winterboard - Reboot!

Това е! Не работи с Ultrasn0w!

WinterBoard работи - тествано от мен!

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли няма никакъв начин да активирам без оригиналната сим карта, която засъжаление нямам а и несъм сигурен към кой оператор е. Някакъв начин да вкарам afc2add в къстъма и после да сменя lockdown папката или хактивация с redsn0w или друг jailbreak tool ?

P.S Попаднах на това: http://forum.iphone-developers.com/hacking-jailbreaking-modding/1077-ios-4-3-custom-ipsw-jailbreak-unlock-ios-4-3-a.html и се питам мога ли да му имам доверие на този къстъм(iPhone 3GS OLD bootRoms ACTIVATED ( for people who are not on official carrier SIM card) ) и дали има начин да си проверя сам дали е със махнат ъпдейт на бейсбенда - като му направя разширение .zip и след като го разархивирам да проверя в съдържанието му, но незнам къде и какво да гледам. Някой може ли да ми помогне ?

P.P.S Sn0wbreeze 2.3b2 активира iPhone's ,дори фиксва MobileSubstrate и добавя Multitouch Gestures.Сега ще се чака за оправия на Ultrasn0w.

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и PushDoctor неработи на 4.3, нито SАМ работи,неможе да деактивира (Revert lockdownd to stock - failed)пробвах деактивация и с Redsn0w за 4.2.1, но и така неможах да го излъжа и няма тръгване на youtube и на push notifications. Отделно Navigon няма Panorama 3D View, което пък наистина е странно, връщам на 4.2.1.

А за феновете на iPhonetic - променяте файла systemvertion.plist oт 4.3 на 4.2.1 и инсталирате -работи 100% ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.вече съм с 4.3,всичко работи перфектно без your tube2,свалям си клип но като го пусна you tube крашва и немога да добавя свалените клипове в ipod,има ли решение за това.Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий YourTube2 и го качи наново. Ако и така не стане, чакаш ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да помоля за една lockdown папка на неХактивиран iphone на 4.3, защото SAM неможе да ми я ревъртне "to stock" за да опитам, че засега няма решение за youtube и push notifications на хактивиран телефон. Ако някой иска да помогне да ми прати линк на ЛС.

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, дали е безопасно да си кача 4.3 от тук ? Имам предвит, че съм със заклучен телефон, но имам карта на оператора към кайто е заклучен и мога да го активирам през iTunes-a ! iPhone 3Gs New Bootrom сега съм на iOS 4.01 с BB 05.13.04, model: MC143C и OS Windows XP sp3. Дали има смисъл да го качвам на 4.3 ?

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...