Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Custom EQ настройки - някой има ли опит ?


zlaten

Recommended Posts

Според тази тема http://discussions.a...hreadID=1905760 би трябвало в iTunes да може да се зададат custom EQ настройки които със синхронизация да бъдат прехвърлени на iphone / ipod и устройството да свири с тези custom EQ настройки. Пробвах но без успех, ако някой има опит моля да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Тия настройки съм ги направил понеже казват,че като ти е включен еквилайзера на телефона батерията пада по бързо.Отваряш itunes,отиваш до View/Show Equalizer и слагаш отметка на On.Отваряш папката с песни и ги маркираш,десен бутон на тях Get Info/Options и от падащото меню на еквилайзера си избираш настройка.Синхронизираш с телефона ,като преди това си си изключил еквилайзера на телефона.После на всяка нова добавена песен го правиш по отделно.Надявам се да съм ти помогнал.Ако нещо съм пропуснал нека някой да го добави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

мерси колега, това го пробвах, както и пробвах да променя някои от заложените фабрични настойки и да ги сложа на конкретен файл, но поне при мен iphone 4 - 4.2.1 ефект няма абсолютно никакъв. Моля някой с такъв телефон да пробва дали при него работи. Примерно да вдигне само басите, и да намали всичко остнало за да хване разлика

Редактирано от Pe6o666
Цитат
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...