Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

RoqyBT - Външен bluetooth GPS


Severus

Recommended Posts

И аз, така...:doh:

Явно в новата версия, защитата "надушва" крака и става мазало. За да даунгрейднете на по-стара версия, ще трябва да изтриете всички папки и файлове, започващи с roqy и licence(ВНИМАВАЙТЕ!!!- само тези с датата на ъпдейта, в моя случай с днешна). Препоръчвам да ползвате търсачката на айфайл - search/hierarchy/roqy и след изтриването да пуснете сидиа веднъж, просто да зареди, после рибуут и всичко от начало от първия пост. Ъпдейтите до последната работеща - САМО с ръчна инсталация на деб файл засега.

Ако пипна във кой файл е инфото за версията - ще пиша как да го редактирате, за да не ви пищи сидиа за ъпдейт.

П.П. Който не се скръндзи - да си я купи!!! Аз имам платена на телефона на жена ми и кракната на моя(за тестване).

Edit: По-лесно от това - здраве му кажи:tooth: :

roqybt 0.9.9-2 incl. keymaker by c0rePDA

Dox

Свали

Multiupload

Свали

Забележка: Който си е кракнал сам 0.8 - просто да ъпне с деб файла от пакета, който инсталира за първи път - да ползва кий генератора.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    40

  • genie

    12

  • chayanne

    9

  • tonywoolf

    8

Успях да подкарам новия ъпдейт! Изтрих всички файлове на roqy от телефона,рестарирах и респринг.После качих отново кракнатата версия от alxx,онази с лиценз "0".Рестарт след крака и проверих дали работи.После влязох в cydia и там естествено имаше ъпдейт за последната версия,за която писах един пост по-горе!Дадох ъпдейт,и когато ми изписа "restart springboard" изключих wi-fi на телефона и чак тогава продължих.След респринга рестартирах телефона и чак тогава тествах roqyBT - работи!!!Лиценза беше валиден! Дано съм помогнал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За по лесно, да не ъпдейтвам, така ли да разбирам ? :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

genie, от снощи има 0.9.9-4 и всичко е наред! Проблемната с омазания лиценз е 0.9.9-3 от онзи ден. Ъпдейтвайте спокойно.

П.П. След ъпдейта, рестартът е задължителен, за да "прочете" отново крака.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

Инсталирах програмта както е описано. Cidya намира ъпдейтът, но не може да се инсталира - има червено съобщение "files installed to /User".

И никъде не ми иска лиценз? Самата програма зарежда само до началният екран. Да не би да не е съвместима с iOS 4.0? Използвах файловете от първият пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти направи ли стъпка по стъпка всичко от първия пост или просто я инсталира и се опита да ъпнеш? Не става така. Качваш 0.8, кракваш, рестарт, пишеш ли "0" в лиценза, тестваш работи ли и тогава ъп с рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирам я, рестартирам, респрингвам, слагам двата файла от crack архива, рестартирам (дори и респрингнах пак за всеки случай), стартирам програмата и зарежда само началният екран и крашва. Предполагам лиценза би трябвало да ми го иска, като зареди програмата, но уви...

Проверих и в /var/mobile/Documents/roqyBT/ и там няма файл License - папката е празна.

Някакви идеи?

П.П. Използвам SSH + WinSCP.

Редактирано от sashko02
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление - само извода че на 4.x.x не ще. Ако набарам промени - тук ще ги видиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега проверих форума на roqy и видях, че има отделна версия roqyBT4 за iOS4, която е все още бета и се тества. Сложих я и върви, но е trial и може само да се свързва с GPS устросйството, което всъщност ще го имам чак в петък ;)

Редактирано от sashko02
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Темата е перфектна!

Всичко е написано ясно и точно,всичко се получи от раз.

Благодарности на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

няма ли кой да обесни как се качва това чудо на ipod touch 2G с фирмуер 4.0 как ли несе пробвах не се получава ,като гледам по старите версии неработят на 4.0 затова ще помоля някой да даде малко HELP !!!!благодаря предвАрително ......... :bravo:

Редактирано от fena
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

като гледам по старите версии неработят на 4.0
- Къде видя по - нова? Няма!

Купи си я от сидиа и ще си я имаш за 4.х.х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тази версия за кой фирмуер е тогава като в сидия е има точно тази и работи на 4.0 ???????????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами купи си я и я "излекувай", щом я има в сидиа. Това е платена версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Някой може ли да ми каже от къде мога да намеря sbsetings roqybt toggle ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах, рестартирах и всичко си дойде на мястото си :)

Мерси все пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Линкът е оправен, обаче имай предвид, че това работи САМО на фърмуери 3.х.х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

genie, от снощи има 0.9.9-4 и всичко е наред! Проблемната с омазания лиценз е 0.9.9-3 от онзи ден. Ъпдейтвайте спокойно.

П.П. След ъпдейта, рестартът е задължителен, за да "прочете" отново крака.

Не е то4но за тази програмка,въпросътми, но искам да попитам ,????

има ли Програмка за ИОС4.3.3. на Четворката , която да прави обратното, да изпраща данните от ГПСа по Блутута към други устроиства???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се вярва на http://theiphonewiki.com/wiki/index.php?title=Unsolved_problems - все още не!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен работи перфектно с външен GPS приемник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...