Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

RoqyBT - Външен bluetooth GPS


Severus

Recommended Posts

Ами нали той – линкът, ще е същият, като тези, дето вече не ти се отварят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    40

  • genie

    12

  • chayanne

    9

  • tonywoolf

    8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте!

Някой, който ползва програмата да има наблюдения за бързото падане на батерията?

При мен това става стращно бързо. Дисконектвам първо от външния приемник, изключвам БЛУТУТ СТАК, изчезва ми иконката на блутута и излизам от програмата с хоум бутона.

Правя проверка за процесите през СБСетинг и програмата я няма като активна.

След зареждане на телефона от сутринта до обяд батерията е паднала на 60%. Ако пусна някоя игра, батерията се стапя за отрицателно време.

Това преди го нямаше. Някой да се е сблъсквал с този проблем и да е намерил решение.

Щото за 2Г като навигация е прекрасно, но ако продължава така, ще трябва да се лиша от него.

П.С. Имам Бакграундер, но и там я няма като отметната да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е в твоя "телевизор" - имаш някакъв конфликт, който ти топи батерията. Има програми за наблюдение на системните процеси, чрез които можеш да разбереш какво я топи, за съжаление не знам такава за уиндоус.

П.П. С включен стак и навигация, изкарвам над два часа с едно зареждане, ползвам същия телефон като теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено има нещо, дето работи и освен, че топи батерията, ами и бави телефона.

Това го забелязах чак сега. Когато натисна слушалката да се обадя, контактите се зареждат определено по-бавно.

Когато инсталирах rogy-то, инсталирах и IPROTECT. За да пробвам от ипротекта ли е забавянето, я премахнах, ама пак същата работа.

От SBSETINGS виждам, че няма работещи процеси, ама не знам дали е меродавно това.

Явно ще трябва по някакъв начин да проверя какво работи.

Моля дайте идея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първото зареждане на контактите (след включване на телефона) е по- бавно, защото стартира и Mail.app в бекграунд режим. Всяко следващо отваряне е по-бързо, така че контактите не са критерий. Идеи можеш да имаш само ти, защото само ти знаеш как си направил джейла, пачването, какво си качвал и т.н.

П.П. Аз и ти, сме с най- лесните телефони - що не врътнеш един рестор?

П.П.2: Имаш ли iBlueNova? Аз я имам, но не съм забелязал проблем, най - вече защото държа dylib adon-a изключен, когато не го ползвам.

sbsettings/more/mobilesubstrate adons - оттам можеш да ги контролираш, кой да стои зареден в РАМ паметта, готов за действие и кой - не.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм сина на ypetrov и през sbs става много добре вече не точи енергия. аз изключих iProtect,roqybt i proswitcher-а и засега съм доволен.

ModEdit: Прекрасно, но следващият път попитай татко си как следва да го напишеш грамотно!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Браво. Сега изтичкай да прочетеш правилата на форума, които очевидно си подминал, за да няма "олеле" и "Ама защо така?" после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се краква версията 0.9.8.3

Пробвам я със начина от началото на темата обаче не се получава.

За един ipod touch 3g 3.1.3 ми трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази версия не се краква , слагаш версията от първия пост, после караш по стъпките нататък, като свършиш, пускаш Сидия, ще ти даде ъпдейт до тази версия, правиш го и си готов .

Свали Работещ линк за версията която ти трябва

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ipod4o, скачай на версията от първия пост и винаги ще имаш ъпдейт до актуална версия. Готовите от xsellize не се обновяват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко стана след като зададох правата на двата файла, сега си работи, поне пише че има лиценз ама нямам антена под ръка да пробвам сложил съм го на 3гс --а за проба.

Довечера като го сложа на въпросният аипод 3джи и ще пиша пак какво е станало.

Май се карат обаче със локинфото защото не тръгва .

Пък него си го купих и малко тъпо да не го ползвам ,някой друг да има такива наблюдения относно локинфото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм, имал съм и локинфо - нямат нищо общо! Може би антената с която го пробваш...не тръгва изобщо или не намира антената?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер е... много приятна работа стана вече.. с iGo ми дава от 2 до 10 км/ч отклонение, но пък картата им е супер добра... кефи ме и всичко в нея като цяло... но пък Том Том-а за скоростта е в отклонение максимално до 2 км.. :) но засега си оставам с iGo ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Може ли да помоля за помощ. Ползвам iPhone 2G 3.1.3 , по описания начин инсталирах си програмката, сложих файловете където трябва. За сериен номер написах 0, но след това пак ми дава че не мога да ползвам програмката. Там на лиценза си стои червено. Не съм пробвал още с гсп-а, но питам само, така ли трябва да бъде ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сериен номер пишеш осем осмици, за да може да ти се ъпдейтва приложението.

edit: ако не стане, деинсталирай го, махни ръчно поставените файлове ако не са се махнали след деинсталацията и опитай отново - няма причина да не стане.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяй - като махаш, махни ръчно и папката Licence от var/mobile/documents.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих следното, дръпнах си от "пиратите" един рилийз. Бучнах го в AutoInstall, след това рестарт, респринг. Влизам в програмата, давам на лиценза 0 и готова. Да си призная ... не съм ъпдейтнал щото не знам кво ще стане :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е "перната" по същия метод - давай спокойно. Ако се скапе - търси ме да давам жокери и ще сложим от тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде щом казваш че ще помагаш, "бучвам" сега ъпдейта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен едно потвърждение, Holux 1000 бачка и с Sygic and iGo, /малко iGo не зацепва всеки път/ същи така и NAVMAN B10 бачка и с него. Добра програмка, заслужава си парите :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вчера в cydia излезе нов ъпдейт за roqyBT!Ъпдейтнах го,рестартирах телефона,респринг и до тук?!Стартирах приложението и ми изписва Error at startup!Reboot device...! И след повторен рестарт нищо не става!Явно нещо с лиценза се е прецакало?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...