Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

My Football Pro


johnnybravo

Recommended Posts

26600e537d456395.png

$1.99

Category: Sports

Updated: Nov 06, 2012

Version: 3.2

Size: 31.8 MB

Languages: English, Arabic, Danish, Dutch, French, German, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish

Seller: Supportware © 2012 Supportware

Rated 4+

Requirements: Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) and iPad. Requires iOS 4.3 or later. This app is optimized for iPhone 5.

appstore.png

a1d12bdf0b738ba0.PNG41de5cceb4f699cc.PNG

9715444e497d34cf.PNG324cbc4099ef4682.PNG

eabe5e11149d1be7.PNGce433b42231d4864.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никаква представа нямам, предполагам ;)

Преди малко имаше request за тази версия, защото старата не се свързваше със сървъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос, понеже не се интересувам много от футбол а програмата ще ми трябва за да покажа това, онова на един приятел. Та, предполагам се ъпдейтва с wifi, но след като се ъпдейтне и като я отворя след час, два стои ли си статистиката ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос, понеже не се интересувам много от футбол а програмата ще ми трябва за да покажа това, онова на един приятел. Та, предполагам се ъпдейтва с wifi, но след като се ъпдейтне и като я отворя след час, два стои ли си статистиката ?!

Да, има offline mode. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мене не сработва:

2la63c5.jpg

edit: оправих го, след премахване на Mobile Substrate (за Skype) заминава и Patch Mobileinstallation.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И новата версия неработи при мен :confused: :confused:Някой да сподели ако е сложил новата версия как е?При мен няма връзка със сървара,дава ми грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

аз ползвам iFutbol или iscores и двете може да ги намерите в Appulo.us

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да използвате и www.skyin.cn мисля че е най-добрия саит за следене на футболни срещи само избирате english и нямате грижи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е добра и доста по богата PRO версията, но отново на Live дава грешка. Радва ме обаче това че има и нашето родно първенство както и добавяне на много други от плюсчето горе вляво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че ни има и "нас". Лошото е, че не може да направи връзка със сървъра. Междудругото на мен, за първи път ми дава грешка самата програма. Надявам се скоро да се оправи тоя бъг ли е какво е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

аз имам следния проблем и моля за съвет . при инсталация ми пише "Unable to find executable" . някои има ли представа какво означава това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

оправиха ли "live"-а?

но бих ви препоръчал Ifooty

много добра има всичко включително и коментар на мача :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Опцията Live вече работи. Триете старата и сваляте от линка по-горе. smile.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглена и заместена с тази от линка по-горе пак дава същата грешка и няма Live, News etc.

Едит: оказа се нужно да се изтрие не само от телефона, но от самия iTunes и на ново да се зареди. Сега всичко е наред. Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous мисля, че е доста ясен като казва "изтрийте старата и сложете новата" -> може това да ти реши проблема.

P.S. Благодаря johnnybravo и Grievous, работи идеално !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...