Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Не мога да изляза от Safe mode


hami

Въпрос

Здравейте,след ъпдейт на няколко приложения от cydia телефона постоянно е в safe mode. За съжаление не погледнах и кои приложения ъпедейтнах за да махна това което вкара телефона в safe mode. Има ли вариант да го оправя без преинсталиране. Благодаря ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Сейф мод-а е именно от него, Гога. Триеш го, автоматично ще се махнат всички боклуци които си накачулил от сидиа, като после внимателно подбираш какво ще качваш в бъдеще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря ви момчета.

Проблема се оказа mobilesubstrate. Първо му дадох reinstal но телефона се видя в чудо (черен екран и посредата "въртележка" и така докато не падна батерията). След това го изтрих, но покраи него се изтриват и други неща като sbsetings... но важното е че излезе от safe moda. В сидията, като се опитам да си инсталирам пак сбсетингс, към нея или по точно казано със нея пак ще се инсталира mobilesubstrate и се чудя дали изобщо да го инсталирам.

Желая на всички много хубав и успешен ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Искам да ви питам какво мислите за този Mobile Substrate.

Сега преглеждам сидията и като искам да инсталирам някое приложение към него върви инсталация именно на Mobile Substrate. Много ме съмнява да не се "бъгне" пак телефона след него. А като го махам се изтриват и приложения които са полезни и си работят.

Редактирано от hami
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталирах Бос префс от БигБос, следва респринг и ме върна на черния екран със "въртележката" посредата.Сега следва да чакам пак да падне батерията,а тя беше на 100 %, за да го изтрия пак. Просто не е истина :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@hami, BossPrefs, не се поддържа отдавна. Щеше да го знаеш ако беше потърсил из форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След приблизително 14 часово падане на батерията и съответно включване на телефона към мрежата на ЧеЗ, всичко си доиде на мястото. Нямаше save mode, всичко работи перфектно. Имам инсталиран Boss Prefs(работещ) имам и sbsetings.

Благодаря на всички :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нова изненада :)

След като се опитах да изтрия приложение от сидията ми излезе вече познатото чакане да падне батерията. Чудя се кое с кое се бърка вече :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересно ми е защо чакаш да ти падне батерията, като можеш да го рестартираш с двата бутона - Home + Power?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вземете прочетете терминологията за да сте наясно с устройството което ползвате.

Когато ти забие телефона просто задръж Home + Power бутоните за 10 секунди и телефона ще се рестартира, така няма да има нужда да чакаш по 4-10 часа за да ти свърши батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...