Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Предплатена микро сим карта. Има ли такава?


veravera

Въпрос

Здравейте,

Имам въпрос.

Кои от мобилните операторите предлагат предплатена интернет услуга в България с микро сим карта за iPad?

Благодаря предвартелно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Всички, предлагащи микросим...Aveliky си е резнал вивакомска и си я ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси!

Аз ще съм в България за една седмица и ще ми трябва една карта за този период. Ще погледна предложенията на операторите.

Поздрави

Редактирано от veravera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опа, ти търсиш прима/бикънект за интернет специално? Тук вече не съм сигурен как стоят нещата. Ще трябва да се информираш от тях, на място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От който и да си вземеш, можеш да си я резнеш. Напиши само в гуугъл: " micro sim pdf " за шаблон за рязане..

На виваком е най-добро предложението, но не знам как им е връзката като цяло. Зависи и къде ще го ползваш. Виж ако си в някой по-малък град какво е 3г покритието на оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!

Да, като че ли Vivacom е добро предложение. Но ще трябва да се занимавам с рязане на картата.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рязането е супер лесно, просто гледай да не режеш от чипа :) и другото докато напасне, аз така направих на моя пад и нямам никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой знае ли къде в Варна може да ми отрежат сим картата защото и аз се исках да си купя претплатена микро сим карта но се оказа че нашите оператори не предлагат

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рязането е елементарно. Всичко, от което имаш нужда, е: шаблон (пдф принтиран), безцветно лепило за хартия, линия, молив и ножица (по възможност от тези кухненските). Процедурата отнема 2-3 мин. :) Вече 2 карти съм изрязал и всичко е ОК. И аз смятам да взема предплатена карта за нет от Виваком, но есента..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря но нямам условия принтер и други такива и затова искам в сервиз или подобно място да ми я отрежат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вижте това http://m.gizmodo.com/5539485/how-to-make-a-diy-micro-sim-to-sim-adapter

и обратното http://www.techtosh.com/ipad/turn-regular-sim-in-to-micro-sim-do-it-yourself/

трябва да се внимава да не се огъва картата, че да не се пукне кристала на чипа. Наи-добре е да се направи с макетнo нoжче върху равна дъска и да се реже, като гилотина и после се дообработва за да пасне. Не ползвайте ножица!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам устройство за рязане на сим карти,но ще съм в края на май месец във Варна.

Редактирано от R32
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понеже горе писах за нет от Виваком - не правете грешката, да се връзвате с тези :censored2: . Взех предплатения им пакет 1200мб за 30лв. Срязах си картата, всичко точно си вървеше, докато не ми се наложи да го ползвам по-сериозно нета. Бях в Ловеч миналия уикенд и идеята ми беше да гледам Сити - Юнайтед онлайн от сайта на Диема. На всеки 10-20 сек. нета спираше и трябваше да рестартирам IPто (т.е. последователно да спирам и изключвам cellular data). Ползвах iPhone като хотспот (през USB е по-стабилно). Звънях на 123, казаха ми да ползвам 2г мрежата, защото била по-стабилна. Казвам им, че обхвата ми е на макс и съм в центъра на града, каква е тая мрежа.. Не можаха да ми дадат друг отговор, от техническия отдел това им били казали. Иначе вярно - 2г мрежата не прекъсна нито веднъж, но тя определено не става за видео стрийм. То едвам си проверяваш пощата, па за друго да говорим ли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...