Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iPhone2G/3G/3GS и iTouch1G/2G с Custom FW 3.1.x


ML16

Recommended Posts

Мерси много, никакъв проблем нямаше, излезе си текста, че телефонът е отключен, върнах си бекъп-а. Дано скоро да има решение и за тези, които вече са с 3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за сигурно глупавия въпрос, но да питам, за да съм си спокоен :lol:. Та при положение че съм на глобул и си ползвам картата, ако примерно направя няква глупост и си upgrade-на baseband-a, дори и да искам, няма да мога да го отключа, но като си ми изтече договора от глобул ще си ми го отключат? Тоест това че съм му правил нещо и не може да се отключи по неофициален начин, няма да попречи после от глобул да ми го отключат като изтече договора ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул ще ти го отключат ако са на кеф ...и въобще - не разчитай на това,все пак това е гръцка компания , а още по-лошо е, че и манталитета им е такъв :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм... Изтеглих Activated файла на tonywolf , ресторнах НО няма връзка... Трябва ли да направя нещо допълнително за да го отключа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излиза ли името на мрежата (Мтел или др.) след като ъпдейтнете? Когато се прави къстъм файла, може ли да се изключи Icy, т.е. да остане само Cydia?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм... Изтеглих Activated файла на tonywolf , ресторнах НО няма връзка... Трябва ли да направя нещо допълнително за да го отключа?

Инсталирай ultrasn0w, за да го отключиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да помоля за нещо. Понеже няма WinPwn за 3.1. Може ли някой с мак да ми направи

iPhone 1,1 3.1 Custom Restore фирмуер - отключен и активиран, без късъм лого. Само това.

Защото другите качени тук са с къстъм лого а ми се ще с оргинално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох вярно... Сега се усетих че беше с ултрасноу... Помислих си, че проблема е при мене :smile:

Наздраве :givemebeer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, никакъв проблем. Само името на оператора не излиза, но ще го преживея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето заповядай -> http://dox.bg/files/dw?a=13bd4690ea

Аз ползвам този. Няма проблеми с него и отговаря на изискванията ти :smile: :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето заповядай -> http://dox.bg/files/dw?a=13bd4690ea

Аз ползвам този. Няма проблеми с него и отговаря на изискванията ти :smile: :razz:

Само да попитам, това е за 2G със ябълката и става ли за windows, или със mac трябва да го слагам?

Че 3.0 тотално збагяса за пъви път така става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PwnageTool 3.1.3

Бг линк

[download:3ocf1u7s]http://dox.bg/files/dw?a=4343d0081b[/download:3ocf1u7s]

А има ли PwnageTool 3.1.3 за Windows, защото това е за MAC нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PwnageTool е само за Mac и няма да излезе за Windows преживейте го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно някой пробвал ли е с ФО да сложи 3.1?

Аз съм с ФО и вече с 3.1. Бачка. :smile:

121sy0p.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че може да се нарече дефект. Има си MakeItMine, а и разговорите се провеждат нормално. Сега го красим. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за сигурно глупавия въпрос, но да питам, за да съм си спокоен :smile:. Та при положение че съм на глобул и си ползвам картата, ако примерно направя няква глупост и си upgrade-на baseband-a, дори и да искам, няма да мога да го отключа, но като си ми изтече договора от глобул ще си ми го отключат? Тоест това че съм му правил нещо и не може да се отключи по неофициален начин, няма да попречи после от глобул да ми го отключат като изтече договора ?
Глобул ще ти го отключат ако са на кеф ...и въобще - не разчитай на това,все пак това е гръцка компания , а още по-лошо е, че и манталитета им е такъв :Wink:

аз питах дали ще е проблем и ще могат, а не дали ще искат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един бърз въпрос :arrow: Аз като съм правил jailbreak с purplera1n а не с pwnagetool и също така не съм отключил с ultrasn0w, ами с другата шукария ще има ли проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение дали Jailbreak-а е правен с RedSn0w или с Purplera1n ???

Съжалявам че съм повторил горният въпрос...

Може ли да се направи къстам с повишаване версията на модема за ФО 3GS ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото прочетох, няма значение дали си с purpelra1n или с PwnageToolw и в двата случая си Pwned!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...