Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iPhone2G/3G/3GS и iTouch1G/2G с Custom FW 3.1.x


ML16

Recommended Posts

iPhone 2G Custom Firmware 3.1

[download:6446uq6e]http://dox.bg/files/dw?a=90ea9fea5d[/download:6446uq6e]

Не е нужен DFU, стартирате в нормално положение на телефона с shift/options+restore.

Само да предупредя, когато телефона се стартира не показва ябълката, а логото на Sinful iPhone, което е много приятно (в сравнение с ананаса). :rolleyes: Ако е възможно, и на някой му се занимава да го смени, нека опита. Като цяло телефона работи като пушка. AppSync for OS 3.1 работи.

16hw0hh.pngkvmfp.pngsbu9s6.png

thx to Sinful iPhone and mupo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой iTunes ми е нужен, за да ми отвори i-Funbox, понеже с последния не го отваря? Също искам да попитам това бета версия на 3.1 ли е? И дали мога чрез ръчен бекъп да си запазя файловете на контактите и съобщенията, ако не, как мога? Благодаря :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай WinSCP, iFunBox все още не работи с iTunes 9. Да, това е финална версия на 3.1.

Ръчен backup на iPhone, но незнам дали работи с 3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е да ресторне със Windows 7.

iFunbox не намира тел с този Windows

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с windows 7.Току що ъпдейтнах с custom firmware на sinfuliphone. Нямаше никакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко направих както пише, но ми дава грешка 1601. Какво мога да направя сега? Да я пропусна и да продължа напред или...?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да качите custom firmware-a за 3G някъде другаде? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

radostinasing, смени порта и опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах и мога да кажа че всичко е 6.

Забелязах че в time date zone беше Helsinki, Finland. Явно момчетата от Sinfull iphone са от Финландия :biggrin:

Струва ми се или не, Youtube побързо зарежда featured, most viewed...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сидиа току- що излезе ъпдейт на ултрасноу. Нямам 3Г под ръка да тествам. Някой заключен с 3.1 да каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме но не ми е ясно с 2G съм, свалям custom FW и правя рестор през iTunes без да ми трябват никакви други програмки и телефона ми е отключен и с jail?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 2Г няма ядове, държи се супер, даже и wifi-то е 6 или така ми се струва само :mrgreen: , iFunboxa работи, но съм с iTunes 8.2, даже и форматирането на номерата от Vlad работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, тя е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз пробвах и с друг кабел и на друг порт и на две различни машини, една с XP и една с WIN7 и при двете една и съща грешка 1601 не става и не става. :rolleyes:

сега опитах и на трета не става и ми вкарва телефона в рекавъри мод и сега кво правя ... поредния рестор :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във форума на синфул видях че има cust.firm 3.1 за 3г които ползват други оператори освен AT&T, да разбирам ли че ако ползвам този фърм, ще мога да отключа 3г-то с ултраснол ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам смисъл да го правиш при наличието на такъв firmware на първа страница. Щом си решил да го правиш, може с него и после ultrasn0w (увери се, че отключва 3.1).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous на първа страница фърма не е ли само за фабрично отключени телефони ?

~iPhone 3G~

#############

~SiNfuL iPhone Custom IPSW #1~

Works for iPhone 3G

Activated

600 MB Root Partition

Packages Installed

Cydia

OpenSSH

Custom Boot & Restore Logos

This version comes ACTIVATED and is for users who are using their iPhone 3G on a NON-OFFICIAL CARRIER such as T-Mobile etc. If you have AT&T and ONLY AT&T then it's best to wait till I post the NON-ACTIVATED version. This version will still work for AT&T users but you will loose your PUSH Notifications since this version is Activated/HACKtivated.

After using this to Jailbreak your iPhone 3G you will still need to install UltraSn0w from the SiNfuL iPhone Repo.

С този фърм би трябвало да нямам проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще се слага ultrasn0w има ли значение кой е, важното е, че си има Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как ще го активира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам, ако правилно съм разбрал. Не трябва да го имам 3.1 качен на телефона за да направя джейл, PwnageTool ми прави нов фърм с който трябва просто да ресторна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G Custom firmware 3.1 <- САМО ЗА ФАБРИЧНО ОТКЛЮЧЕНИ iPhone 3G

Нали този FW става за уин или е само за мас

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали този FW става за уин или е само за мас

Става и за PC и за MAC

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам, ако правилно съм разбрал. Не трябва да го имам 3.1 качен на телефона за да направя джейл, PwnageTool ми прави нов фърм с който трябва просто да ресторна?

Не трябва. Качвах директно хакнатия FW! Ако си го правиш сам, и си със заключен телефон - не забравяй при правенето да дадеш отметка на activate.

Kito- има значение телефона, не OS-то на комп-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...