Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да си настроим ABV.BG пощенската кутия


joroiliev

Recommended Posts

Асене, на мен никога не ми се получава абв от първия път. Обикновенно го въвеждам по 10-тина пъти наново докато захапе, а имам само един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като казах от първи път имам предвид, че с едни настройки потвърждаваше няколко пъти но захапа. На втория акк се сдуха. После отивам да тествам. трабва да вкарам 5 акк в мейл апп, дано се получи. Ще пиша после какво е станало.

Bext meil e 50 евро. Доста ги пренастройвах, но така и не отлепиха останалите акаунти. Ще пусна запитване към съпорта на абв.бг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пусна запитване към съпорта на абв.бг

Успех ти пожелавам. По-лош съпорт едва ли има. Въобще по-тъпа поща от АБВ едва ли съществува, но много хора са вързани с тях.

Писах им заради проблеми с поп3 на мак, но изобщо не ми помогнаха.

Питах ги дали възнамеряват да добавят поддръжка на IMAP, конкретен отговор не последва.

Питах ги къде им изчезна опцията за пренасочване към друг мейл - казаха, че никога не е имало подобна опция (нагла лъжа).

Питах ги дали поне мобилно приложение смятат да правят. Отговориха - да, работи се по него.

И това преди няколко месеца...

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и по нагли, dir.bg, може да получаваш, но не може да изпращаш от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е за мен, а за мой близък на който му дадоха служебен iPhone. За съжаление пощите който ползва са от доста години, работни и не може да ги промени. За мен решението от много отдавна е gmail и нямам проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-лош съпорт едва ли има.

Един от "администраторите" им в момента, е бивш шофьор на дистрибуторски бус, с интелект на осмокласник(да ме прощават умните деца).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Аз също искам да имам поща , но не се получава нещо като пратя писмо го получавам на лаптопа а на телефона не . В Англия съм с английски номер. Може ли това да е от значение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Ако пощата ти е абв, няма пуш и трябва да настроиш феч за период от време. Примерно на 15, 30мин или час.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се получава. Дава грешка или в паролата и името на pop3 или smtp. \the mail server pop3.abv.bg is not responding.Verify that you have entered the correct account info in Maiil settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитваш с ново въвеждане до победа - триеш акаунта, пак пишеш... И на мен ми се случва да зацикли и търпение му е майката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Аз имам проблем с изпращането на имейли от телефона от месец някъде. В началото си помислих, че е някакъв временен бъг, но след 10-ти опит да изпратя имейл, разбрах, че си е по-сериозен проблем. Някой има ли идея как да си оправя outgoing mail server?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оutgoing mail server-а не е променян никога! "smtp.abv.bg"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В чужбина има проблеми с изпращането на писма през мейл.апп и абв поща. Не знам от какво се получава и ако някой има решение, може да сподели.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По отношение на настройки не мога да помогна, но някой пробвал ли е самото приложение?

ABV Mail - Официално приложение на АБВ Поща by Net Info.BG EAD

https://appsto.re/bg/rvbg9.i

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то спама в АБВ е повсеместен, аз много отдавна вече не ползвам мейл там, пазя си ги за някакви незначителни регистрации, но не разчитам на тях.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Добре щом не е променян outgoing mail server, тогава какъв може да е проблема. Не мога да пращам имейли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има приложение на АБВ, защо не ползваш него, щом държиш на тази поща?

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там имам 10-11К входящи:)))Тим Кук няма толкова мейли сигурно!Баси мейла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tonygti

Влез е Settings/Mail,Contacts,Calendar/Abv.bg/Account/SMTP  и тук Primary Server трябва да е smtp.abv.bg Всички други трябва да са на Off.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Здравейте, моля да ме извините, че тук задавам въпроса си, но не намерих друг раздел. От вчера имам проблем с абв- то, във входящата си кутия ми показва, че имам едно писмо а като влезна вътре кутията е празна. Какво ли не опитвам и винаги си седи с едно непрочетено писмо. Някой да има идея и какво мога да предприема ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...