Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да си настроим ABV.BG пощенската кутия


joroiliev

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...

Никога не съм я ползвал на телефона, защото ми е пренасочена към gmail.

Въпреки това направих едно бързо видео:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Супер,много хубаво е обяснено :) стана от първия път

Благодаря че ви имаааа :cupid:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Добър ден,

При мен Стана !

Как ? --> не написах email нито парола в smtp :)

Редактирано от cvety
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях ти въпроса преди малко. Ако ползваш поп3, смтп не ти трябва ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Изключително занимателно четиво! Макар объркана от въпроса "защо изобщо ползвам абв поща?", някоИ публикации в този форум ме разсмяха :smile:

Успях значи да настроя абв и кутията се синхронизира, но не може да изпраща мейли! :((((

Cannot Send Mail

The recipient user@abv.bg was rejected by the server.

Помощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А настроил ли си Outgoing Server ???

smtp.abv.bg

......@abv.bg/адресът ви/

............./паролата ви/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само с smtp.abv.bg, защото като добавиш юзер и парола не става (както при повечето, които са поствали тук).

А настроил ли си Outgoing Server ???

smtp.abv.bg

......@abv.bg/адресът ви/

............./паролата ви/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че ако не напишеш юсър и парола няма да стане

post-1838-1367236245,0673_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Ами че ти използваш smtp.gmail.com! Добре, че прикачи този scrn shot, че да си оправя настройките. Tutto bene и хиляди благодарности!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте!Имам поща в abv.bg .Ползвам я ,предимно от iphone!И разбира се,трия писмата ,които не желая от телофона!Но когато реша да отворя пощата от pc,изпадам в ужас като видя 2000 непрочетени писма!Потарсих в настройки на abv ,но не открих начин да не получавам писмата "двойно"....или незнам как да го нарека!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings->Mail, Contacts, Calendars->[Abv акаунтът ти]->Advanced->Delete from server->When removed from Inbox. Пак там имаш опция и за коша (Deleted Messages).

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да кажа, трии абв-то, един от най-тъпите мейли, наред с mail.bg. Има и други пощи с БГ интерфейс, ако ви е толкова за буквичките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

След няколко дни опити успях да настроя пощата на моят Iphone 4s. Прочетох всичко писано и искам да пиша на тези, които твърдят, че не става, нека да видят дали не слагат интервали след точка? Следвайте инструкциите и внимавайте за правилното изписване на нужните данни. Въведох и изходящия и......стана. При мен грешката е, че от мързел, вместо да влезна в менюто със символи , натискам интервала два пъти и излиза точката, но после слага интервал и много не си личи. :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам проблем със синхронизирането. Когато например изтрия някое писмо от телефона и след това си отворя пощата от лаптопа писмото не е изтрито. Същото се получава и обратно. Трия писмо от компютъра, но в телефона не е изтрито. Някой знае ли на какво може да се дължи това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настрой си поведението на акаунта от телефона. Има настройки за всяка кутия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Maлко встрани, но.. На един gmail акаунт в чужбина не иска да праща имейли, а иначе си показва новите пристигнали. Дава грешка с outgoing server-a. Махах, слагах наново няколко пъти. Писах и ръчно настройките през "other". Все същото.. Както влезем в България, се оправя... Имаше преди секюрити настройка на gmail за това да не се ползва от чужбина или поне да изкарва известие за това, но не можах да я намеря. Някой да знае?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Възможно ли е при настройка на повече от една поща абв.бг в mail app, да се създава някакъв конфликт между отделните акаунти. Първия акаунт се настрой нормално, но при настройка на втория акаунт не желае да изтегли наличните мейли в пощата? Има ли алтернативна програма в която да могат да се настроят 4-5 различни акаунта в поща абв и да си работят всичките? Не става въпрос за мен, аз имам една настроена поща абв заедно с други акаунти в гмейл и яху и нямам проблем. Всичките си работят заедно в mail app. Става въпрос за чисто нов iPhone 5s с iOS 8.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да имаш проблеми. Провери настройките на втория мейл, да не си пропуснал и да си го оставил на IMAP?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко в двата акаунта е еднакво като настройки. Два пъти го вкарвах, и след два часа ще го мъча пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...