Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Няма да успееш, за сега никой не е успял.

И не знам какво не ви харесва на навито, но е с най-добрите карти за Европа, та дори и за БГ.

В крайна сметка една навигация е толкова добра, колкото добри са картите и.

Иначе има поне още 10 шарени софтове, но са трагедия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

... И в крайна сметка ние живеем в БГ и е важно ТУК какво е добре, нали ?

ТОва, че някой излиза 2-3-4-5 пъти навън не е важно, защото той живее 300+дена в БГ и ползва нави тук. ...

Приятел, започвам с факта, че не съм наясно с нито една част от техническата страна на спора, който водите. Но това, което си казал, а аз съм цитирал, според мен е лишено от всякакъв смисъл. А именно, огромната част от потребителите на смартфони ползват и някакъв тарифен план, който включва data. Вземайки под внимание този факт, не е ли логично да заключим, че в домашната си мрежа всеки един от тези потребители на смартфон ползва Google Maps или Maps? Моето наблюдение, а не само мнение е, че именно за "навън", в роуминнг в чужбина, т.е. извън домашната мрежа е необходима този тип навигация, която коментирате.

В този ред на мисли ще споделя, че имам iGo и съм доволен, успявам да работя с него дори във Венеция, което си е изпитание, както за iPhone, така и са софта, който трябва да захване и задържи сигнала в условията там. За картите… нямам база за сравнение, но до момента не съм имал случай да не намери нещо, която търся.

Нека попитам, интересуваме наистина, защото причината да чета тук е, че искам да разбера, коя навигация да си закупя или да остана само с iGo, за да съм уверен, че няма да ме изостави някъде? Важно е, разбира се и по какви критерии ще бъде направено сравнението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, при сериозните производители вече е въпрос на вкус, щом картите идват от един произодител(ъпдейтите обаче не идват едновременно, както се изясни). Лично аз, фаворизирам Том Том заради много стабилния сигнал и простия интерфейс, Навигон за същото + екстрите и навременните ъпдейти и донякъде iGO.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навигона е ясен, гармин и иго , ако си платиш и имаш новите версии не може нищо да направиш за да имаш новите им карти работещи.

Демек .. непотребни.

Сега питах, няма начин дори с китайските да го направиш.

Не може да си качиш стара версия и да си подменяш карти, тегли само от китайските си сървъри и каквото намериш(шанс, ако не са обновили да речем игото до последната версия и да ти забие 2.3 и после да сменяш карти) и така да минеш без джейл, ама се съмнявам да не са ги обновили.

А ако сложиш новата версия пак .. стигаме до ред 1.

Ще я имаш кракната без джейл на тела и некупена, но пак смотана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

iGO Primo Europe 2.5.2

What's new:

* Get your iGO primo application updated and enjoy the rock solid navigation all around the world

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Ако случайно някой има новата версия на igo primo бих искал да помоля за един линк ня лично. Предварително Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Ако някой има работеща и читава версия на тази или друга навигация, моля, за линк за програма, карти и камери за скорост. За пръв път имам iPhone - доста съм бос, а и не искам да му бъзикам софтуера особено. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се плаща, ще "бъзикаш", щеш не щеш. Ще се наложи и да четеш обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има работеща и читава версия на тази или друга навигация, моля, за линк за програма, карти и камери за скорост. За пръв път имам iPhone - доста съм бос, а и не искам да му бъзикам софтуера особено. Благодаря предварително!

http://lmgtfy.com/?q...я iGo за iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последният пост препраща към настоящата тема, която съм прочел и доколкото разбрах всички линкове се изпращат на лични. Поради това помолих за линк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, схвана ли какво ти написах аз? На аванта няма да стане без "бъзикане" на телефона.

Линкове на лични, ама ако реши да ти ги прати някой добър самарянин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало си намерих сам следното: TaiGJBreak_EN_1201. Предполагам това имаш предвид, че без бъзикане няма да стане. Само преди да го пусна бих искал да питам дали ще върши работа? Освен това - нали връщането на оригиналния софтуер ще стане без проблем от бекъпа, който съм направил с iTunes и няма да има никакви следи от смяната на софтуера (защото телефонът е нов и е в гаранция)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще свърши работа таиг. Но не е само това от "бъзикането". И ако ще джейлбрейкваш, запомни две неща:

iTunes бекъп е мръсна дума за джейлбрейкнат телефон. Въпросният бекъп освен всичко, не ти връща оригиналния софт, а само доомазва нещата - оригинален софт се възстановява с рестор в ДФУ режим.

Чака те доста за четене и колкото повече време отделиш, толкова по - малко главоболия ще имаш. Започни оттук и карай по реда:

iPhone - Основна терминология

Въпроси и отговори за начинаещи - iPhone 2G/3G/3GS/4

Защо restore, а не update? И, защо "не връщай бекъп"?

Безплатна регистрация в iTunes!

Как да инсталираме платените приложения безплатно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има файлче SpeedcamUpdates.spud с последните актуални за България камери? Свалих ги пусти му камери, но са в много текстови файлове. По-горе програмката за преобразуване, която е цитирана я няма вече. Сложих цитирания по-горе spud за Европа и БГ версия 067 и всичко върви на 6. Когато наплескам и новите текстови файлове (версия 073) или само последните (т.е. без spud файла) в папката speedcam - IGO-то загасва при стартирането още. По принцип spud файла не е нужно да се трие. Трият се само старите текстови файлове и се слагат новите, но аз пробвах и с триене на spud файла и без - не става и по двата начина. IGO-то е версия 2.5.5. Ако е проблем до скин на програмата (заради делението на камери, болници, пешеходни пътеки и т.н.) - ще съм многоблгодарен за линк към скин. Иначе камерите свалям точно за ИГО-то от http://www.poigps.lt/bg/poi_speedcams/index.php

Блгодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGO2SpeedCam.zipSpeedCam2iGO.zip

Ей!!! Мързели! Три минути с патицата и ето два конвертора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Извинявам се че вдигам стара тема, но реших да си я сваля отново.
В стора не излиза. Имам я в пърчасед и от там я свалих, но при опит да изтегля карти, дава постоянно грешка със сървъра. И това от няколко дни. Плащал съм я преди години. Изглежда ми като да са я спряли и свалили от стора. Ако някой има информация или идея, да сподели.
Как се процедира със премахнати от стора, платени приложения?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам iGO като цяло, последния ъпдейт е от средата на 2016-та та камо ли примото:/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В американския стор ако прочетете коментарите, всичко ще ви стане ясно.

Има доста хора опарени с тази навигация, а виждам, че сега е пусната безплатна защото не се поддържа повече.

iGO е аут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатно е приложението. За да работи, трябва да изтеглиш карти, а те не са безплатни.
А на същия автор си дал 79€ за същото такова приложение. Сега иска отново пари!!!
Не погледнах, дали не са от Изрел, може Михов да е съдружник ;).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...