Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Някой знае ли как се търсят блокове в орг. закупено Primo?

Както е написано в коментара след твоя търсенето на квартали и блокове в оригинално закупено iGo Primo става през "Намери > Локално търсене". Има обаче две особенности.

1) Понеже се използва Google трябва да имате достъп до интернет - WiFi/3G

2) Трябва да се изписват имената по следната схема:

София, Обеля 2, бл.251

или

Sofia, Obelya 2, bl.251 (например)

Резулата, който ми излезна по този начин беше на около 50-100м от реалното положение на бл.251, но на мен ми свърши работа.

Другия вариант ако имате достъп до интеренет през WiFi/3G е да видите улицата и блока през ГугълМапс или БГМапс и да въведете улицата и след това ръчно да преместите маркера за крайната цел на желания блок, който сме видели къде е.

Надявам се да съм бил полезен.

Поздрави

Редактирано от kalintri
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

May 10 '12

iGo Europe

Version 2.3.2

What's new

UPDATE TO GET THE LATEST MAPS! The world is spinning around and we’re spinning with it: get the latest maps for your iGO primo app and make sure you know all the shortcuts!

Please note that sound-related settings will change. To keep using your previous settings, please visit the Shop and download the inapp content called Voices for FREE. Then restart the app and modify all settings freely.

Картата на България е:

Bulgaria 2011.03 MMCN [110428]

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подготвям много яка тема с аеро дизайн, много нововъведения, категоризация на камерите, радарите, полицейските засади, пешеходни пътеки и тн...... и за всяко едно от тях ще се предупреждава с глас. Примерно "Наближавате камера моля намалете скоростта под 50 км в час" или "Наближавате пешеходна пътека намалете скоростта под 40 км. в час."

Остава ми да синхронизирам гласовите предупреждения и ще пусна линк за сборката ми!!!

8c658287e0a1b0d9.PNG a1069dde5fbfe3d8.PNG 7b87bd035e14acfa.PNG

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Оправен е проблемът с поставянето на Speedcam.txt. До сега за iOS 5.0 и 5.0.1 трябваше да се правят врътките описани в пост 192. При версия iOS 5.1.1 този проблем го няма, т.е. достатъчно е да поставите *.txt файл в папка "..\\User Application\iGO World\iGO World\content\speedcam\" (достъпвам нещата с програмата i-FunBox) и да стартирате програмата. В същата папка ще се е генерирал файл "speedcam.spdb" и вече ще имате камери. Не изтривайте *.txt файлът, това ще накара програмата при стартирането си да изтрие и "speedcam.spdb" .

Разбира се във файлът "..\\User Application\iGO World\iGO World\sys.txt" трябва да има редовете, които разрешават камерите:

[warning]

speedcam_warning=1

speedcam_enabled=1

speedcam_soundtype=1

speedcam_visualtype=1

Тествано е на iPhone 4, iOS 5.1.1, iGO Primo v.2.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е хубава и навигира много добре...

За съжаление търсенето на блокове е невъзможно без ПОИ файл,който така и не успях да намеря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от къде и как мога да я изтегля, понеже от телефона я свалях 2 часа и накрая ми каза че имало грешка във връзката и ако е свален самият файл от 850 mb. къде би трябвало да е запаметен, някои може ли да ми помогне, БЛАГОДАРЯ !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обнови инсталъс и няма да те бъркат прекъсванията. Файловете са в private/var/mobile/Documents/Installous/Downloads/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля помогнете да реша проблема с Primoto и iPhone 4S. Става дума за проблема с резолюцията предполагам.

Или по точно това

026271937-big.jpg

Четох доста но така и не успях да се справя сам. Моля ако може някои да ми даде линк на точно описание на решението.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли друга версия. Някой с 3гс я е лекувал и вероятно е ползвал 2xrm скрипта преди да я измъкне от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли малко помощ?Теглих откъде ли не HU&RO Igo Primo,но не ще да запали.Ако някой има някаква идея моля да сподели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

изтегли си иго за цяла европа и си остави само карти за унгария и румъния

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGO Primo-2.0 only BG някой може ли да ми каже защо след като я пусна и след една секунда ме изхвърля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото не става. Тегли друго. Аз съм с 2.3 shiva... Няма проблем. Бях с 2.0. Шамана ми даде линк. Твоето е от замунда, предполагам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Подготвям много яка тема с аеро дизайн, много нововъведения, категоризация на камерите, радарите, полицейските засади, пешеходни пътеки и тн...... и за всяко едно от тях ще се предупреждава с глас. Примерно "Наближавате камера моля намалете скоростта под 50 км в час" или "Наближавате пешеходна пътека намалете скоростта под 40 км. в час."

Остава ми да синхронизирам гласовите предупреждения и ще пусна линк за сборката ми!!!

8c658287e0a1b0d9.PNG a1069dde5fbfe3d8.PNG 7b87bd035e14acfa.PNG

Уникална доработка Жоро , чакаме с нетърпение.

Уникалната доработка е взета от един руски сайт. Не е коректно когато се краде труда на другите, да се представя за свой... За тези красоти трябва да се благодари на WertVRV, Andron66, dima8389 и psb. Жоро е използвал скина на diMkaWA_iP114. Ето линк към скина http://search.data.b...ad102fe3e60a4a2. А ето и към руското аудио за гласовите предупреждения за камери - http://search.data.b...7336d22ccc13d14. Ако се поровите в джобния форум ще открието и българско аудио, с което да замените руското. Също така ще откриете и допълнен български превод за този скин, спийдкамерите с всички категории, различни 3D модели за курсора и много други.

7.png

8.png

9.png

6.png

Почти всичко е индентично с версията за Windows CE и може да се ползва от нея със съвсем малки корекции. Всеки би се справил с това...

п.с. От преди малко повече от седмица излезе и новата карта на Navteq - NQ 2012.Q1 full Europe. Естествено както преди без Турция и Кипър. Ако има интерес - на лични.

Редактирано от Vami
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То пък Жоро Илиев, както го е запускал :D Ние не сме се и надявали да пусне каквото и да е. Поне до сега са оставали само приказките му! Темите с навигации са пълни със спам искания, именно заради него ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко "лирично отклонение" , за което се надявам да ме извините ...при тази шарения кола ли ще кара човек или ще реди пасианс...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте си направили труда да погледнете скина ще видите, че има версия, която не е шарена, а си е почти едно към едно с оригиналната, с изключение на възможностите. А и също така ще видите огромния брой допълнителни възможности, за които само може да мечтаете... Ето - http://store2.data.b...MkaWA_iP114.txt

Да ме извините и мен, но си личат хората, които за пръв път се докосват до iGO или Primo...

Редактирано от Vami
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не исках да засегна никой с поста си...това си е лично мое мнение, просто обичам по-изчистените неща!

П.П. Да за първи път се докоснах до iGo в далечната 2007 - 2008 г., ако това има значение!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината има по-добри аналози, до които да се докосне човек ;)

Вкусове много, казало кучето... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината тези аналози не са толкова податливи на къстъмизации като Primo-то. Стига човек да разбира, може да си я направи, както си поиска. :)

Който иска да кара малко по-спокойно, нека си свали новата 0.69 версия за спийдкамерите - http://search.data.bg/ready/dcfdf0fad09f37683143ff5fe109bbac

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...