Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Жоре, има ги и в Primo-то - снощи я пусках в този район и всичко е ок, за разлика от iGoMyWay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

Имах в предвид картите на Navteq Q2.2011 за България и тези на Teleatlas R3 TT 2011 а не софтуера iGO.

Navteq е много подробна за малки населени места и в много селца има дори и улиците, но адресите ако търсите примерно в Нови Искър ул.Зенит 8, ще ви заведе на съвсем различно място, което не е №8, а в Teleatlas всички номерации са точни и почти няма шанс да заведе на грешен адрес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах това - моето примо е като на останалите тук, точно с карта навтек. Може да има грешка в твоя район, но тези в южна София са пооправени доста добре. Даже алгоритъмът на изчисление е много добър и не ме бута по непроходими улици като преди. В това отношение взима лек превес даже над ТомТом. Изненадан съм.

Данчо, не се занимавай с глупости, ами си редактирай systemversion.plist- а с 4.3.х и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде по точно е това alxx че с търсачката на ifile не ми дава,ако не затруднявам естествено.БЛАГОДАРЯ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включи си hidden files/ON от настройките на iFile. Намира се в System/Library/CoreServices - долу, на дъното на папката. Редактирай версията и билд-а, недей само едното. След редакцията, направи рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Alxx ,схванах само незнам кой е билда на 4.3.3 но после ще проверя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включи си hidden files/ON от настройките на iFile. Намира се в System/Library/CoreServices - долу, на дъното на папката. Редактирай версията и билд-а, недей само едното. След редакцията, направи рестарт.

Алекс благодаря ти много батенце, значи едитнах фаила и записах за версия 4.3.3 а за билд 82J.

Свалих си Иго примо 2.1 универсал има го в гугъл инсталнах го без проблем и тръгна без проблем.

Върнах си старите неща от миналия иго като поита(блокове) и тн. и всичко е чук.

Мерси още веднъж програмата лично за мен е най-добрата навигация заедно с гармин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тцъ, структурата на 3.х.х няма да го позволи. Що не се пробваш, все пак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам карти за примото може ли да се свалят от темата за iGo My Way и от кой сайт мога да си свала най-новите карти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ми на лично какво ти трябва. Линк ще дам по-късно и тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как подкарахте камерите? Свалих си файл от тук http://poiplaza.com/index.php?p=download&d=2011&lstpg2=sdb&lstpg=ds&lsts=_LSTS_ за Igo Primo kml файл. Поставих го както е описано, рестартирах програмката намери спътник, но на картата не виждам никакви камери. Дайте малко помощ, мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този метод работи. При влизане в навигацията ще ви пита дали да ги активира. Вътре опция не търсете:

за камерите ето http://www.multiupload.com/IGGGJTVAYB, но за да тръгнат трябва да замениш файла Iphone.ini в папка iGO_World.app/ data.zip/ project_config с този http://www.multiupload.com/QHMT9Q8STR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е iphone.ini!Разархивирам,подменям файла и връщам разархивираните папки обратно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е във файла н е трябва ли д са знайните камери ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен има проблем ,замених ini файла в data.zip\..... ,когато стартирам приложението ми казва

"User interface resolution 320x460 is not supported or compatible skin can not be found " 3Gs 4.3.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо 2.1 не ми харесва как работи, много ми крашва за разлика от 2.0 която досега 1 път не ми е крашнала или забила.

Незнам при вас как е споделете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже от къде мога да намеря карти за навигацията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...