Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Здравейте,

Нов съм във форума и от доста четене в главата ми е каша.

Какво трябва да направя, че да си инсталирам Иго-то на Ipod Touch 4G с FW: 4.3.5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman трябват ми за: Дания, Германия, Австрия, Унгария, Сърбия и България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman, като се прибера в България имам да те черпя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ,как може да сте толкоз стиснати,..;)..не можете ли да дадете линк,..:),кого трябва да помоля за това...PLS....Iphone 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не отправяй публични критики в глобален мащаб, ми пиши на някой син, не вярвам да ти откаже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо не проверявате първо в замунда дали я има?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли спеедкамери за Швеция, пак в ТХТ формат?

Аз ползвам версията на GalaxyNET и нямам никакъв проблем само ги слагам в папка хххххххххххх/iGO_World.app/content/speedcam и всичко си работи. Като влезна в More...>About>More>Content>Alert Points и ми изписва какви предупреждения имам активирани.

Също така и Google Local Search си работи перфектно.

Надявам се да съм ви бил полезен.

Успех на всички :smile:

При мен има проблем ,замених ini файла в data.zip\..... ,когато стартирам приложението ми казва

"User interface resolution 320x460 is not supported or compatible skin can not be found " 3Gs 4.3.3

И при мен така изписа, добре че си направих бекъп на data.zip.

После си го ресторнах пак стария data.zip и сложих директно SpeedCam_066.txt в папка iGO_World.app/content/speedcam и всичко си ми тръгна както съм писал вече.

Пак казвам, ползвам версията на GalaxyNET и нямам никакви проблеми, всичко си върви перфектно, без забивания и рестарти.

Успех колеги!

Редактирано от rip2pac
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се ама само на мен ли ме изхвърля програмата Иго 2.1 като кача картите за цяла европа както и драйвер алертс fda, ftr i fta както и пои за всички страни както и фонемитата

когато е само с картата на България и ПОИ за България няма проблеми

Няакой може ли да помогне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключи излишните POI, остави само показването на най - важните от настройки и опитай пак. Може и някоя карта да не е "счупена" добре и затова да изхвърля. Много хора се оплакват от ядове с 2.1 от различно естество - можеш да пробваш с 2.0 какво е положението и да споделиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре без цитати на последно мнение?

Takaaa искам да уточня някой неща относно крашването

Програмата за момента явно не приема да има папки в контента като phoneme, histspeed и tmc

Ако ги има и в тях има сложени файлове крашва както 2.0 така и 2.1

Иначе си работи нормално

Единствено не успях да подкарам камерите но това не е болка за умиране

Това е от мен дано съм бил полезен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами аз но ги има в примото за виндоус мобайл както има и данни за тях в новите карти на навтек и несамо на навтек но и на другите производители

иначе драйвералерт fda си бачка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж малко по-напред в темата как да си сложиш камерите http://bgiphone.com/topic/12450-igo-primo/page__st__105 . Има си папка за тях /private/var/mobile/Applications/ХХХХХХХХХХХХХ/Documents/content/speedcam. Алертите пък си ги има по подразбиране и се активират от самото приложение. Тея драйвери и папки дето си ги слагал, ги разкарай. Няма нужда от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако му потрябва на някой.. ;),.IGO PRIMO EUROPE.2.0.нека да ми пише на лични..,(работи безпроблемно на iOS 4.3.3)

---

I am here: http://maps.google.c...98012,25.231511

Редактирано от kosmom
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя нещо което забелязах относно крашването. Програмата изхвърля /поне при мен е така/ ако е включена Ви-Фи връзката. Ако е изключена си бачка без крашване. Ако някой знае как да се реши проблема да казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е торента от където можете да изтеглите iGo Primo 2.0 Europe с най-новите карти:

http://xxxxxxxxxxxx.html

вдясно е бутона Download Torrent.

P.S. Тази вечер я пробвах и няма проблем.

ModEdit: Опаа, такива линкове - само на ЛС!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.1 е бъгава и насича. Тази поне за в момента върви добре и без проблем. Ако някой има читава 2.1 за цяла Европа нека я сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Igo primo europe 2.1.5 докопах я от някаде,но нещо бъгва някой път на ios 4.3.3 ,ако някой се интересува да я кача някъде. 2,3 гигабайта е...,къде да я кача,да е по-лесно за всички?

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=41.798030,25.231457

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай линк на някой от модераторите, ние ще я качим в Замунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преминах на iOS5, качих си навигацията, стартира се нормално, започвам да въвеждам първоначалните настройки и, когато приключа с тях т.е. в момента, в който натисна бутона "FINISH" на Wizard-a, програмата крашва и се затваря...та въпроса ми е дали се получава така защото има някъква несъвместимост с iOS5 или някъде другаде е проблема? Да добавя, че други навигации работят (TomTom,CoPilot,Sygic). Предварително благодаря за помоща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...