Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Добре де... Колко пъти писахме, че тая прословута ЖороИлиевска версия, трябва да я търсите от самия него?! Сега ще кажете, че не отговаря на личните и т.н., но ние какво можем да направим!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

Излезе версия 2.3 на Примо, но за съжаление отново не мога да подкарам камерите. Има начин за подкарване, обаче бая зор ще видя да ги редактирам 700 точки. Пред всяка се слага знак /" /и накрая също /" и ,/ после се слагат в брандинг. Имам го ако някои иска ще му го дам да пробва, че нямам време в момента. Ето го брандинга http://dox.bg/files/dw?a=a77037729e.

Редактирано от vader11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:mad:

пусни ми на лична линк към версия 2.3 да я видим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой може да помогне със следния проблем - на iPhone 4 инсталирах версията на Жорето, но отметката на 3Д сградите ми стои неактивна. Проверих файловете, папката и правата. Всичко е наред. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще се радвам да го сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе версия 2.3 на Примо, но за съжаление отново не мога да подкарам камерите. Има начин за подкарване, обаче бая зор ще видя да ги редактирам 700 точки. Пред всяка се слага знак /" /и накрая също /" и ,/ после се слагат в брандинг. Имам го ако някои иска ще му го дам да пробва, че нямам време в момента. Ето го брандинга http://dox.bg/files/dw?a=a77037729e.

Ако това, което казваш е вярно и помогне за пускането на камерите, дай по- точно описание на това как да изглежда записа и аз ще редактирам 700-те реда, само да свърши работа (ако не си го направил вече).

Линка към брандинга не работа. Ще бъде чудесно ако се справим вече с тези камери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето нов линк: http://dox.bg/files/dw?a=3b25b62457 в него са празен брандинг по който може да се работи, семпъл с камерите на Украйна и двата файла с камерите за цяла Европа и вер.66 на България. Преди малко пак се рових в 4PDA и това е начина...и работи. В read me-то има описано всичко. Ето какво пишат колегите: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=263839&st=840

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Получи се.

Всъшност какво се оказва. Програмата поради една или друга причина се затруднява да си направи "speedcam.spdb" файл от "SpeedCam_066.txt". Файлът "speedcam.spdb" трябва да бъде в папка "..\\User Application\iGO World\iGO World\content\speedcam\" (достъпвам нещата с програмата i-FunBox). Тъй като този файл не може да се генерира, то се налага да забравим за него и вместо това да използваме този, който потребителят сам би създал. Той се намира в папка "..\\User Application\iGO World\Documents\content\speedcam\" и се казва "SpeedcamUpdates.spud". Т.е. ако потребителят сам си посочи някакви камери то те ще се запишат в този файл. Методът към, който ни препрати колегата vader11 прави точно този файл. Тъй като аз вече съм го генерирал, вие можете да пропуснете тази част като си го копирате от тук и си го поставите в папката "..\\User Application\iGO World\Documents\content\speedcam\" . Разбира се трябва да имате и един "sys.txt" файл, който да поставите в папка "..\\User Application\iGO World\iGO World\" в този файл трябва да бъдат добавени редовете:

[warning]

speedcam_warning=1

speedcam_enabled=1

speedcam_soundtype=1

speedcam_visualtype=1

Или можете да го изтеглите от тук.

За тези, които искат сами да си направят нещата или за тогава когато ще излезне нова версия на Speedcams, ето как могат си създадат сами файлът SpeedcamUpdates.spud. Написах една малка програмка, която да конвертира "SpeedCam_0ХХ.txt" в "speedcamtxt.lua". Генерираният "speedcamtxt.lua" файл трябва да се постави вътре в "branding.zip" файл в папката "..\ui_iphone\common\ui". Така генерираният "branding.zip" трябва да се копира в телефона в папка "..\\User Application\iGO World\iGO World\". След като се стартира програмата трябва да се отиде в "Меню\Настройки\Converting to SpeedcamUpdates.spud". Последното ще се е появило заради поставеният "branding.zip" и ще изчезне ако той се изтрие, което може спокойно да се направи ако то е генерирало успешно файлът "SpeedcamUpdates.spud" в папка "..\\User Application\iGO World\Documents\content\speedcam\". Добре ще е да се рестартира програмата и ако сте си подсигурили гореописаният "sys.txt", то всичко трябва да е наред. От тук можете да изтеглите моята програмка плюс другите необходими файлове.

Дано това вече да разреши проблемът с тези камери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на wertVRV имам и камерите за Европа. http://4pda.ru/forum...62/branding.zip заменете брандинга с този след това същата процедура. фаила . spud остава същия като се добавят новите камери. Доста е голям и бавничко става. Сега го записвам и ще кажа какво става.

Редактирано от vader11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето една програмка, която без излишни гимнастики конвертира txt в spud и обратно

Свали

Не се инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евалата на Марио. Най-после нещо, което е просто и най-вече работи и всеки може да го направи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето една програмка, която без излишни гимнастики конвертира txt в spud и обратно

Свали

Не се инсталира.

Изтеглих програмата "spudtxt.exe" конвертирах файлът "SpeedCam_066.txt" в "SpeedcamUpdates.spud". Първото което забелязах беше, че той е с големина 10КВ, докато генерираният чрез брандинга е 28КВ. Въпреки това замених моят в папка "..\\User Application\iGO World\Documents\content\speedcam\" с този и .... камерите ми изчезнаха. Тъй като си бях копирал моят файл "SpeedcamUpdates.spud" си го върнах обратно и .... камерите още ги нямаше. След много борба останових, че начинът да си ги "върна" е като качих отново брандинга, генерирах си наново файлът "SpeedcamUpdates.spud" и камерите се появиха отново. Не знам защо не ставаше с този, който си бях копирал, може би самата процедура по генерирането прави някакъв запис някъде, което спомага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова не качих тази програма, при мене конвертацията на европейските камери е 10 МБ. Мога да го кача Европа+Бг вер.66

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм ти много благодарен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

утре на скайп

намери ме jh_ivanov

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря колега. Получи се.

Всъшност какво се оказва. Програмата поради една или друга причина се затруднява да си направи "speedcam.spdb" файл от "SpeedCam_066.txt". Файлът "speedcam.spdb" трябва да бъде в папка "..\\User Application\iGO World\iGO World\content\speedcam\" (достъпвам нещата с програмата i-FunBox). Тъй като този файл не може да се генерира, то се налага да забравим за него и вместо това да използваме този, който потребителят сам би създал. Той се намира в папка "..\\User Application\iGO World\Documents\content\speedcam\" и се казва "SpeedcamUpdates.spud". Т.е. ако потребителят сам си посочи някакви камери то те ще се запишат в този файл. Методът към, който ни препрати колегата vader11 прави точно този файл. Тъй като аз вече съм го генерирал, вие можете да пропуснете тази част като си го копирате от тук и си го поставите в папката "..\\User Application\iGO World\Documents\content\speedcam\" . Разбира се трябва да имате и един "sys.txt" файл, който да поставите в папка "..\\User Application\iGO World\iGO World\" в този файл трябва да бъдат добавени редовете:

[warning]

speedcam_warning=1

speedcam_enabled=1

speedcam_soundtype=1

speedcam_visualtype=1

Или можете да го изтеглите от тук.

За тези, които искат сами да си направят нещата или за тогава когато ще излезне нова версия на Speedcams, ето как могат си създадат сами файлът SpeedcamUpdates.spud. Написах една малка програмка, която да конвертира "SpeedCam_0ХХ.txt" в "speedcamtxt.lua". Генерираният "speedcamtxt.lua" файл трябва да се постави вътре в "branding.zip" файл в папката "..\ui_iphone\common\ui". Така генерираният "branding.zip" трябва да се копира в телефона в папка "..\\User Application\iGO World\iGO World\". След като се стартира програмата трябва да се отиде в "Меню\Настройки\Converting to SpeedcamUpdates.spud". Последното ще се е появило заради поставеният "branding.zip" и ще изчезне ако той се изтрие, което може спокойно да се направи ако то е генерирало успешно файлът "SpeedcamUpdates.spud" в папка "..\\User Application\iGO World\Documents\content\speedcam\". Добре ще е да се рестартира програмата и ако сте си подсигурили гореописаният "sys.txt", то всичко трябва да е наред. От тук можете да изтеглите моята програмка плюс другите необходими файлове.

Дано това вече да разреши проблемът с тези камери.

еми не напълно. правя всичко както си казал с изтеглени камери от poiplaza.com и в менюто като натисна тая опция нищо не се случва. ако сложа твоя брандинг с твойте файлове без да променям нищо или директно твоя spud файл всичко си върви, но като пробвам аз да го конвертирам с твойта програма и да си сложа мои камери нищо не става. с версия 2.3 съм и с ios 4.3.5 на 3GS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам нужда от помощ! Аз съм с iPad 2 5.0.1 Jalebreak Изтеглих си версията за Европа от Заминдата и се опитах да я инсталирам (кликнах на файла, той се прехвърли в iTunes, от там на устройството), но след като завърши копирането ми излиза съобщение iGO Primo failed to install. Кажете какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еми не напълно. правя всичко както си казал с изтеглени камери от poiplaza.com и в менюто като натисна тая опция нищо не се случва. ако сложа твоя брандинг с твойте файлове без да променям нищо или директно твоя spud файл всичко си върви, но като пробвам аз да го конвертирам с твойта програма и да си сложа мои камери нищо не става. с версия 2.3 съм и с ios 4.3.5 на 3GS

При мен се получи.

От http://poiplaza.com изтеглих "Speedcam Built-in Police Car" и по- точно този за "iGo amigo", пуснах моята програмка "Speedcam_Converter.exe" с нея генерирах файлът "speedcamtxt.lua" него го поставих в папка "\ui_iphone\common\ui" вътре във файла "branding.zip" копирах го в телефона в папка "..\\User Application\iGO World\iGO World\", стартирах iGO отидох в "Меню\Настройки\Converting to SpeedcamUpdates.spud", конвертирах си нов файл и всичко се получи.

И с файлът изтеглен от poiplaza.com също се появяват камери.

Редактирано от MarioIvanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AppSync?!?

То това е ясно, ама тц!

Аз имам доста добър опит с iGo и HTC HD2. Ама тук не ще!

Sync-нат е - аз така качвам програмата - първо в iTunes, след това я чеквам и давам sync. Започва да я копира и след като свърши и тръгне да я инсталира ми дава грешката на устройството.

Можеш ли да ми изпратиш някоя версия, която при теб работи - да я пробвам?

Аз съм на Skype joro_t

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се - не разбрах - помислих, че става дума за синхронизацията с iTunes.

Нямам я инсталирана - проверих в Cydia-та, която имам инсталирана, но не можах да намеря програмата!

Help?

Редактирано от Veselin Minchev
Цитиране на предходно мнение.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...