Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Закупуване на продукт и доставката му от Англия


WolfDale

Recommended Posts

Здравейте,

Може ли някой да ме насочи какъв е на сигурният и най-евтин начин за закупуване на продукт и доставката му до София. Става въпрос за стока от amazon.co.uk . Ще бъда благодарен ако ме посъветвате и фирма, която да използвам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купувал съм неща от там, с кредитна карта и пристигнаха за седмица.

Никакъв проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, от амазон май няма проблем каквото и да поръчваш, от ибей обаче е по-кофти. За доста неща не се предлага доставка до БГ. Наскоро така трябваше да поръчам едни полуоски с карета за Фокус. Молих човека, писах му мейли и не иска и не иска. Накрая се принудих по Еконт да ги пращам (71 лева доставка за 15кг) и пак излязоха наполовина отколкото от тука да се купят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека пита за евтин начин а не най-скъпия възможен - Еконт убиват с цени.

http://empresa.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3

2 паунта на килограм някъде беше преди тези

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека също така пита за най-сигурния начин ;) Всяка себе уважаваща се фирма би отделила някой лев за нормален и не безплатен сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде да смятаме. Аман от многознайковци. 2 паунда викаш за килограм. 15кг по 2 прави 30 паунда = 66.75лв. С Еконт ми стъпи на 71 лева до офис на Еконт в Плевен. То голяма разлика, баси тия 5 лева. Само дето с Еконт е доста по-сигурно и пристигна за 5 дни от самото закупуване от човека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Благодаря за отговорите, ще проуча проблема с еконт и емпреса. До колкото разбрах вторите са сдружение на майки от bgmama , така че може би са надеждни :)

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надежни и евтини са.Минусът е бавната доставка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

до 20кг-1,20 £/кг;

до 50кг-1,10 £/кг;

до 100кг-1,00 £/кг;

над 100кг-0,90 £/кг.

Моя грешка за цената. Коментарите ви за сигурността няма да ги коментирам очевидно не сте запознати ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да са надеждни, но супер неудобни. Имат доставка до няколко града на БГ. Ми за някой друг град какво правим? Пращаме пак с Еконт и се получава същата цена, с тая разлика, че ти идва след месец, а не след 5 дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Здравейте банда. От скоро започнах да отварям английския ebay. Прави ми впечатления, че стоките от там 90% нямат доставка до България. Разбрах, че Eконт предлагат услуга - доставка от Великобритания и имам няколко въпроса. Този "Norsk E-CAGE" как е правилно да се впише ? Не мога да въведа пълния им номер 0044 7780 881982 а само 7780 881982 Така изглежда в момента. Ако има грешка казвайте.

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има грешка, да. И то доста груба... В изписването ти на думата "така".

Всичко е наред с номера. 0044 е кода. В България не въвеждаш всеки път с +359, нали?

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,ако искаш разгледай тая http://gabco.org/ фирма за доставка,не им правя реклама но много пъти съм поръчвал от UK със тях и съм много доволен.Доставят поръчки от всички онлайн сайтове от UK.Тарифата им е 2,20лв на килограм,офисът им е в София но изпращат със Спиди до други градове във България,цената също е много добра от 5до10kg мисля че беше 6лв.Доставката от Англия до София пристига за 7/8 дена.Досега никога не съм имал проблеми с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пффф тия от Еконт са за СЪД !

Тия дни ще поръчам с http://gabco.org/ и ще пиша как е минало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еконт - Транспорт на стоки UK до BG - 1кг = 34.80 лв

gabco.org -Транспорт на стоки UK до BG - 1кг = 2,20 лв

Некак си не е готино да поръчваш от Еконт немислиш ли ?

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gabco.org -Транспорт на стоки UK до BG - 1кг = 2,20 лв

А ти някак си недей да подвеждаш и бъди така добър да даваш коректно инфо, защото хората четат първосигнално и ще се излъжат.

Това е цената на килограм, да, но всяка една стока, поръчана от там има оскъпяване и се добавят различни по размер такси, докато цената на Еконт е фиксирана и крайна.

Чети внимателно и давай цялото инфо друг път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Може ли някой да ме насочи какъв е на сигурният и най-евтин начин за закупуване на продукт и доставката му до София. Става въпрос за стока от amazon.co.uk . Ще бъда благодарен ако ме посъветвате и фирма, която да използвам!

Аз не подвеждам никого.Пазарувам от Англия всеки месец.Някой от сайтовете може да имат такса за доставка до Gabco(то си пише на всеки сайт) ,например SportsDirect вземат 4 лири за стока под 50 лири,други сайтове не вземат нищо,но и да вземат то е минимално.Твоите крайни фиксирани цени на Еконт ги видях,тройно по големи.Казвам го пак ,НИКОЙ не подвеждам,до сега не

съм платил и стотинка повече към Gabco.Ето ти пример за някои мои доставки.Българите все не вярваме.83288152.png

Редактирано от miroslavm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, звучи много добре това с gabco.. Ще взема и аз да ги пробвам някой път. Обикновено, когато си харесам нещо и продавача на доставя до БГ, просто го поръчвам от другаде (макар и на малко по-висока цена). Благодаря за споделеното :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се регистрирате в gabco,ви дават ID-номер който задължително го вписвате пред името си в регистрацията на английския сайт от който ще пазарувате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...