Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как бързо и лесно да си сложим лириките в mp3-ките


voivoda

Recommended Posts

Понеже аз доста програми смених, докато намеря най-лесният и бърз начин за тази манипулация, реших да споделя "откритието" си. За тези, които не знаят казвам, че докъто слушате музика на своя Iphone/Ipod Touch можете да четете текста на песента, която свири в момента. Не е караоке, но пак си е доста добре. За целта трябва в таг-а на mp3-ката да е добавен текста. Програмата, с която това става почти без никакви усилия е MiniLyrics. Ето какво се изисква от вас:

1. Инсталирате я.

2. Пускате winamp, цъкате с десен бутон върху прозореца на MiniLyrics(той се отваря като plug-in на winamp) и избирате "Настройки..."

3. Слагате двете отметки, които ще видите на снимката по-долу.

Отметките, които трябва да поставите

4. Готово! Сега просто пускате всичките си песни за по 1 секунда, колкото да си свали лириките.

5. Качвате си музиката на своя Iphone/Ipod Touch

Не знам дали на всеки FW може да се четат лириките. Аз съм с 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавото и полезно ръкводство.

Само да добавя, че ако искате да е като kareoke - TuneWiki от AppStore. Безплатна е, но ви трябва интернет и сама си намира текстовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony, това приложение е уникалко (TuneWiki). Пуснах 50-тина песни на всички текстовете вървяха перфектно- синхронизирани по време, без грешка.

Мерси и на двамата за информацията - в две мнения, две супер полезни програмки, не като някои други теми 11 страници и почти нищо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Малка добавка - инсталирах програмата и тя има опция да се асоциира и с iTunes, освен с Winamp. Сответно диретно през iTunes си прослушваме за секунда песните и в инфото на песента в подменюто Lyrics си зарежда текста.

За съжаление, обчаче, при фирмуеър под 3.0 не дисплейва лириките :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да го пробвам и се надявам наистина да стане,защото много обичам да си гледам текста на песничките :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Направил съм така настройките, но не запазва текстовете автоматично, а трябва аз да давам save. Някой знае ли защо е така :Wink:

edit: Проблемът беше в плеъра - foobar2000. С iTunes става, ама с него не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...