Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръка за слушалки


Haunted

Recommended Posts

  • 5 седмици по-късно...

Аз използвам тези: http://www.scosche.com/consumer-tech/product/1727 не са скъпи и вадят страхотен звук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple-inEar

Ако може, да изкажете мнението си за тези слушалки. Струват ли си парите?

Извинявам се, ако повтарям вече обсъждан въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще си ги взимаш на retail price не си заслужават.

Погледни на zagg слушалките. Тези с remote-a. Вадят същия (да не кажа по-добър) звук, много удобни са, не падат от ухото и са доста по-евтини. Особено и ако си намериш код за отстъпка. Zagg20 даваше 20% преди, но има кодове до 50%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Знаете ли дали има слушалки на Apple като оригиналните за iPhone 4,но да са с силиконови накрайници.И ако има от къде може да се закупят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех тези дни тези: Блутут слушалки "Jogger" - Вали

Доволен съм ... за цената си са добри и се "разбират" с телефона чудесно ! Като минус - не са мултипорт :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, преди два дена си счупих оригиналните слушалки на iPhone 4 , сега се чудя какви да си взема, но съм решил да е нещо ~80 лева, защото ще ми трябват само за лятото... Спрял съм се към няколко модела, но като цяло нямам предпочитание дали да са inEar, просто на такива съм попаднал :

Razer Moray White

Creative Creative EP-630I for iPhone Може би тези ми харесват най-много за момента...

Ако имате други предложения ще се радвам да ги чуя, но искам да си ги взема от България, т.е. не ми се занимава да ги поръчвам от ebay и т.н. Благодаря предварително :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този Razer го имам и не съм особено доволен. Аз си взех Nokia BT-503 и съм адски щастлив от качеството, а и от липсата на кабели. Освен това са много добри и за провеждане на разговор. Недостатък е само размера, но пък всичко друго е предимство. Има ги в Германос за 140.00 лв, щом не ти се поръчват отвън. Аз си ги взех от Ebay и дойдоха за 1 седмица. Излязоха ми 32.00 лв с доставката.

http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/headsets/bluetooth-stereo-headsets/bh-503

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony, можеш ли да споделиш дали бутоните на Nokia-та работят с iPhone? Предполагам, че бутона за отговор/отказване на разговор би трябвало да работи, а тези за предходна/следаваща песен? И освен това, има ли бутони (отново работещи) за увеличаване/намаляне на звука?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има всичко и всички работят. Play/Pause, Volume, Next/Previous, микрофона е вграден, но ме чуват чудесно отсреща, батерията държи 8 часа непрестанно ползване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

В четвъртък 11.08.2011г между 20 и 21 часа българско време ще има промо кодове(50%)на twitter акаунта за ZaggSmartbuds.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Попаднах на този сайт, в който тече оферта за тапите Beats by Dre за 35 евро вместо за 95 евро и безплатна доставка. Който си търси такива може да скача на офертата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушалките са Shure но малко хора биха дали за тапи 500 лева и нагоре ... А и за кво да ги даваш като се слушат масово мп3ки което си е компресиран музикален формат дето не е качествен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Доста слушалки минаха през мен, като мога да кажа, че цената не беше от значение. Целта беше да намеря слушалки тип тапи за всеки ден.

Първите слушалки, които купих преди 4 години бяха AKG K324P в комбинация с iPhone 2G. Слушалките са страхотни. Ето ги и характеристиките :

  • Sensitivity (dB/mW, dB/V): 121
  • Audio bandwidth (Hz to kHz): 12-23,5
  • Max. input power (mW): 20
  • Rated impedance (ohms): 16

Препоръчвам ги на хората, които могат да отделят до 80лв. за тапи. Все още цената им е 69лв. Имах 3 комплекта и са страхотни.

Техният еквивалент и според мен с една идея по-добър вариант е Sennheiser CX 300 II Precision, които имат по-мек бас. Ползвам ги и до ден днешен, вече са на 2 години, с iPod Nano. Здрави са!

Вече по-високият клас, който закупих през далечната 2007-ма година е BOSE Tri-Port IE. Навремето долара си беше висок и ми излезнаха 200лв. с доставката. Миналата година ги видях в един магазина за 250лв. и направо паднах. Bose-то са много качествени слушалки, които са от висок клас. По-слаби са от AKG-то. Баса им е много мек. Но аз търсех малко по-силен звук.

Последният закупен от мен комплект тапи беше по-миналата година и понеже си останах верен фен на AKG си закупих AKG K370. Спецификациите са:

Frequency Response 12Hz to 24kHz Maximum Input Power 22 mW Input Impedance 32 Ohms Sensitivity 120 dB SPL/V

Страхотни слушалки, които ползвам не само с iPhone, но и с MacBook-a. Водят ги, че са за iPhone -

Flight adapter

Convertible jack plug

Remote control for iPhone

(Play/Pause/Skip ) incl uded

Comfortable fit

Includes carrying case holds your iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам марката Sennheiser. Имам Sennheiser cx300, mx90vc. Последните нещо не можа да ги свикна с ушите си (формата) пък и искат допълнителен усилвател (щото имат 64 Ohm за разлика от нормалните 16 за този тип) но cx300 са добри in-ear.

image_details.jpg114mx90vc.gif

Тъй като харесвам повече не с тапи (in-ear) , в последно време слушам само едни Bang&Olufsen, като не сам чувал по-яки просто няма такова чудо...но не са евтини и трябва да се внимава с реплики в ебей.

bang_olufsen_a8_earphones_1.jpg

Сега пак нещо ме удари мянията и гледам едни Sennheiser IE7 много ги хвалят.... и има един продавач в ебей който продава оригинални на изгодна цена.....замислям се...

Sennheiser+IE7.jpg

ПП

за BOSE Tri-Port IE съм чувал също много добри неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.whathifi....buys/headphones

Аз си поръчах тези: SoundMagic E10, по всички ревюта ги дават 5 от 5, Award 2011, метални

£41 с доставката.

23698_album.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Аз си мислех, че моите слушалки за 50 лв. са скъпи, вие за 600 намерихте! Та аз ползвам уж Apple от eBay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам ето тези http://dice.bg/item3087 и съм много доволен от към качество и удобство (моите са бели)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес купих Bose MIE2

Bose_MIE2_440x330.jpg

Звук отличен, имат вграден микрофон и може да се ползват като хендсфрии, само тази черно-бяла жица малко ми простее и ме дразни, ама ще си ги нося :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес купих Bose MIE2

Можеш ли да направиш сравнение с предишният модел на Bose, бас етс. Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не, защото не съм го ползвал другия модел. Иначе с тези силиконените, прилепват идеално и звука е супер, цял ден не ги свалям :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да направиш сравнение с предишният модел на Bose, бас етс. Мерси.

Би било интересно. Аз имам BOSE Tri-Port IE .

bose-in-ear1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@arm11, ако затвориш с пръсти изцяло този "говорител", където се вижда на снимката ти под надписа Bose, променя ли се да кажем качеството на звука ?

А като махнеш силиконовите тапи, там от където ти влиза звука в ушите как е ? На моите е ситна мрежичка, на пръв поглед много добра, но с времето се замърсява и като я пипнах първият път да я очистя малко, забелязах че самата мрежичка излезе/a от "леглото" си. Няколко години си е така и не е паднала, но да попитам.

Също така силиконовите тапи закрепят ли се стабилно ? Mоите много ги губя, като извадя слушалките от ушите си, за да свърша нещо и те останат така да висят.

мерси :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мойте мрежичката си се мести. Не е изпаднала, но се мести ако я напънеш. Имам ги от 2007-ма така, че до ден днешен не са паднали :) нека колегата каже как е при по-новите ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...