Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

По-силен звук при разговор


unfaithful__f

Въпрос

Здравейте.Има ли някаква програма или еквалайзер,който да подобрява звука при разговор,тъй като самия говор на отсрещния го чувам доста заваляно и почти нищо не се разбира и трябва да се напрягам,за да разбера какво говори? И имам чувството,че колкото по-усилен е,толкова по-зле чувам.Има ли някакъв начин да се подобри самото качество?Четох в няколко теми,че самите мрежички доста пречат,но не ми се искаше да се бъркам по телефона,тъй като е почти чисто нов? Става дума за Iphone 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз бих ти препоръчал, ако е взет от БГ оператор, да го ресторнеш и ако проблема все още е на лице да го занесеш в сервиз. Ползвал съм всички поколения iPhone и ти гарантирам, че се чува прекрасно, като изключим типичното "насичане" на разговор при наличие на слаб сигнал в района.

П.П.: и дай малко повече инфо! Джейлбрейк правен ли е? Ако да, то какво си инсталирал от Сидия...

Редактирано от SpLiT
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами мисля,че не е взет от България и тъй като ми е подарък, не съм разпитвала. Иначе е jailbreak, 4.0.2, oт Cydia не съм инсталирала почти нищо,гледам да не се ровя много там. А относно самото чуване,не мисля,че е някакъв технически проблем.Преди айфона имах Нокиа Н97 мини и с нея отново се чуваше по същия начин(И,не, не е от слуха ми :lol:) - изглежда това е някаква нова тенденция за звука или някоя нова екстра на новото поколение телефони,защото съм забелязала,че на по-стари модели звука си е идеален,няма го това заваляне и напрягане,за да чуеш отсрещния. Предполагам,че ако има някакъв еквалайзер,нещата може да се пооправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То пък N97 едно ново поколение ;) Иначе да, или е от слуха ти или телефона ти не е наред ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е,под ново поколение имам предвид тези с по-усложнените операционни системи,смартфони или както там се наричат.Просто при по-обикновените не откривам този проблем.Но както и да е,просто се чудих дали не са измислили и някой еквалайзер,който да използваш по време на разговор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Теди ,ти туко що даде много хубава идея за приложение според мен :Wink:

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...