Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Некоректни търговци


Aveliky

Recommended Posts

В тази тема можете да съобщите за некоректни търговци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на ВСИЧКИ:

Ако ви се обаждат от скрит номер и ви предлагат да заплатят с евро стоката, която сте пуснали за продажба е сто процентова измама!

Схемата работи от известно време и има изгоряли по нея с не малко пари!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Не ползваите услугите на сервиз МИШЕЛ в Плевен продаде ми iphone4 с изкривено шаси и отказа да приеме рекламацията

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не колега аз купувам и препродавам апарати но се случва някой път и геле ;)

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми няма по-добър сервиз за GSM-и и техните производни в областта, че и не само. Та щом казваш да не ходят там хората, кажи им къде да ходят?!? Купувал съм от там iPhone 4, нямаше грешка. Купих си и фотоапарата, с който и до днес снимам и нямам проблеми. А и има нещо друго. 100% съм сигурен, че си взел телефона на топ цена. Що не го поогледа малко, нормално да има някаква причина за ниската цена... сам казваш, че купуваш и препродаваш, което автоматично означава, че търсиш тънки цени за да препродадеш после...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tonygti, ти нали не искаш да ни убедиш, че даден сервиз/магазин, ако продава нещо(та дори и на тънка цена) с дефект без да го спомене при продажбата е нормално и коректно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, със сигурност не искам да убеждавам някой в каквото и да било. Просто си мисля, че мнението на човека е доста пресилено, тъй като личен приятел работи в този сервиз от година и половина и знам колко много работа имат всеки ден. Много от тази работа е следствие на предишно ремонтиране в друг сервиз на съответния телефон... И все пак той не каза, къде другаде да си носят хората телефоните, лаптопите, навигациите и прочие???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е тема за некоректни търговци и ако някой не е доволен от нещо, просто споделя за да не изпати и някой друг. Къде видя в заглавиято, че ако си недоволен от даден сервиз/магазин задължително трябва да споменеш друг? Това, че ти имаш приятел в този сервиз и само ти и приближени оставате доволни от него, също не горвори добре за сервиза. Представи си, че ти нямаш приятел в този сервиз и 6 месеца си събирал пари за iPhone 4. След като си събрал определена сума с големи мъки - примерно 500лв., решаваш да започнеш да се оглеждаш за такъв. Сам знаеш, че цената е около 600-700лв. втора употреба и е въпрос на време да отделиш още 100лв. В този момент попадаш на коректния сервиз/магазин който ти го предлага за 500-550лв. и решаваш да го закупиш след като сервиза ти гарантира, че телефона няма забележки. Как ще се почувстваш, като разбереш в последствие, че си измамен и нищо не можеш да направиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не, със сигурност не искам да убеждавам някой в каквото и да било. Просто си мисля, че мнението на човека е доста пресилено, тъй като личен приятел работи в този сервиз от година и половина и знам колко много работа имат всеки ден. Много от тази работа е следствие на предишно ремонтиране в друг сервиз на съответния телефон... И все пак той не каза, къде другаде да си носят хората телефоните, лаптопите, навигациите и прочие???

Не казвам че не разбират от телефони. Просто се възмущавам на некоректното поведение на господин Марковски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Пост от октомври ли намери да цитираш, за да пуснеш ново мнение???????

Закупих телефон от Плесио (iPhone 4s), като трябваше да бъде фабрично отключен, но не беше. Не ми приеха рекламацията и се наложи да плащам още 200 лева за отключване.

Внимавайте. На фактурата нямаше сериен номер и се хванаха за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

А къде ги плати тия 200лв за да ти го отключат?

Сервиз GSMnext в Русе, но в зависимост откъде ти е телефона, цената е различна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Предлагам да има такава тема, защото и аз вече се "опарих" от един такъв. Той е с ник poldeburg и телефона му е 088 5966570.

Проблема е, че преди около два месеца от него купих телефона от профила, който е леко пукнат в долния ляв ъгъл, но трябваше да е с "гаранция", като гореспоменатият ме убеди, че въпреки пукнатината няма да имам проблеми с гаранцията.

Та преди два дни ми "потъна" sleep/wake бутона и както се очаквахе се обърнах към ментел за гаранционна поправка. Днес ми се обадиха, че гаранцията ми е отказана и нищо не могат да направят.

След като си взех телефона се обадих на poldeburg/Емилиян Кацарков, според профила си във Facebook, който каза, че аз съм си виновен и, че той ми го е дал с гаранция, като всъщност имам само една гаранционна карта.

Пазете се от такива "търговци"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си за еб@не, как може да се вържеш че ще признаят гаранция на ударен апарат???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx е прав-ти си за бой.

Няма гаранция,която да ти бъде призната,ако телефонът си личи,че е удрян.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Супер некоректен потребител. Стоката му стои в Еконт един месец, обаждах му се няколко пъти и той потвърди, че ще мине да я вземе. Това така и не се е случило и днес олекнах с 6 лева и то за продукт който струваше 7 лева... Ето данните му. Внимавайте с тоя некоректен пичага:

Димитър Гецев

0889528484

София

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да напиша, не патувайте с eSky.bg. Това е една много некоректна компания, в която работят много некадърни хора.

Използвахме с приятелката ми нейните услуги за бизнес патуване през Mюнхен. Поръчахме да ни намерят и хотел до летището, понеже имаме престой 1 вечер. От въпросната фирма объркаха имената, изтеглиха сума за билетите 2 пъти и резервираха хотел - Best Western Airport, който за наша огромна изненада се намира на почти 20км от летището. В последствие се оказва, че не можело да откажат резервацията за хотела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Взех от avelko вчера iPhone 5, телефона се оказа с неработеща букса за слушалки. Продавача заяви, че не била пробвана, и да ида в Глобул.

Чудесно, купувам неизпробвано нещо и после от ден 1-ви да ходя да си блъскам нервите с Глобул за да си прося refurbished апарат. Много коректно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да за съжаление….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...