Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем при разговори - ехо !


Toni-

Въпрос

Здравейте,

потърсих из форума, също така из Google, но не намерих решение (освен онези за 2G, с премахването на пластмасовото капаче), ако има някъде писано по темата, моля насочете ме.

Предполагам доста от нас са чували за проблема по време на разговор, ехото което чува отсрещния, а всеки знае колко е неприятно това.

В стария форум имаше тема в която се разискваше това, но нямаше особен резултат.

Напоследък започна да го прави този проблем, най-различни хора с които съм разговарял казват, че си чуват собствените гласове, ехото.

Спомням си, че и на старото ми 2G имаше такъв проблем.

С firmware 3.0 съм, не съм ресторвал доста отдавна, всъщност откакто го сложих, да кажем 3 месеца, а проблема се появи преди около 2 седмици, предполагам, понеже не мога да бъда сигурен, едва тогава ми го споменаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Това със слушането е по - реално, защото днес звънях на няколко кабелни оператори , и на двата пъти ми беше съобщено, че разговорите се записват и имаше не реалното ехо. Почти нищо неможеше да се разберем :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз в тоя раздел повече няма да влизам, след кто прочетох темата, първия ми разговор имаше ехо за пръв път имал 2Г на него нямаше, от както имам 3гс и на него не е имало и сега званя викам Ало и си се чу силно ясно, яхото, но после заглъхна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ха-ха :police: Темата се контролира. Споко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Т... днес звънях на няколко кабелни оператори , и на двата пъти ми беше съобщено, че разговорите се записват и имаше не реалното ехо. Почти нищо неможеше да се разберем :D

абе вярно като званеш на кабелен оператор е ужасно ехото, незнам как си записват разговорите ама ехото е ненадминато, няма нищо общо с това което се получава от (препдолагаема) лоша връзка. Просто всичко се повтаря 1:1 постоянно, и да се проведе разговор е невъзможно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А когато чувате ехо, попитали ли сте събеседника си дали не ви е включил на високоговорител?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понякога е от това, да. А ако и вие, и събеседника ви сте пуснали на високоговорител, става още по-голяма каша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се случва доста често като говоря с няколко човека, които казват...другите може и да не си казват.

Проблемът се решава като попреместиш телефона малко - понякога дори съм закрил отворите отдолу с длан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам същия проблем.Повечето хора си чуват гласовете а аз чувам идеално!като гледам ощя няма 100%-тово решение по проблема:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали след Restore на телефона ще се оправи този проблем с ехото.Почти с всички които говоря се оплакват че си чуват гласа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен проблема го има след като запуша с длан микрофона,отсрещния си чува гласа.След като го освободя се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
alxx: :nope: Не цитирай последен пост!!!

Това е решението :)

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 29.09.2009 г. at 20:01, mupo написа:

Под "ехо" имаш предвид:

1. ти си чуваш гласа докато провеждаш разговор

2. събеседника ти чува своя глас докато говори с теб

Аз си чувам гласа докато говоря с Grievous (преди като имаше 3G и сега с 3GS-а).

При разговор с други хора не си чувам гласа и никой не е споделил, че чува своя глас когато разговаря с мен.

Като говоря си чувам гласа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напълно нормално е.И аз си чувам моя.Лошото е,когато не говориш да чуваш гласове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...