Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Търся една програма...


Aveliky

Recommended Posts

Имаше един 'notepad' в който освен да се пише, можеше да се рисува, чертае и пр., но не се сещам как се казваше пущината ?

ПП Намерих Notes +

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае добавка от сидия (или програмка), която да добавя weather widget в notification center-a? По принцип на iPhone най ми харесва, но ще се задоволя и с някое друго..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е на вграденият?

post-16340-1343464180,1644_thumb.jpg

5576c1a5-a36a-59cb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да ползваш LockInfo с допълнително инсталиран Widget,но ми се струва безмислено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BulgarianSS, ако не си забелязал, сме в раздела "Програми за iPad".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам, но някак си не ми се слагат 10 други неща, за да имам weather widget. Толкова ли никой не го е портнал от iphone за ipad.. :) Kaкто бяха пуснали clock, calculator..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Съществува ли програма, която да показва инормация за всяко едно приложение(колко мегабайта е, какъв раздел е и т.н. )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Settings -> General -> Usage можеш да видиш кое инсталирано приложение колко точно памет заема. За другата част от питането не съм срещал такова приложение.

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте, някой да знае някаква безплатна програмка за сваляне на видео от интернет iPad 3 не е джейлбрейкнат? Благодаря предварително.

Здравейте, някой да знае някаква безплатна програмка за сваляне на видео от интернет iPad 3 не е джейлбрейкнат? Благодаря предварително. А трябва ми и флаш плейър за iPad 3 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Icon.png

Video Downloader Super Lite

http://itunes.apple....d481701140?mt=8

http://www.topappsto...te#.UErzyIU5Pcs

За флаш можеш да използваш:

Puffin-Web-Browser-review-Flash-for-the-iPhoneiPad.jpg

Puffin Web Browser : Flash for the iPhone/iPad

http://itunes.apple....=8&ign-mpt=uo=4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,интересуваме има ли програма за iPad 3 с която мога да заключвам отделни приложения с парола нещо като iprotect за iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся програма което да върши обратното на Air Display, т. е. това което ще правя, разглеждам, прелиствам на iPad-a, да се вижда на екрана на лаптопа, към който ще закача мултимедиен проектор, така че в крайна сметка на стената да се вижда това което в момента се прави на iPad-a.

ПП. Спомням си, че съм го правил или с iPhonе-a, или с iPod-a (1G) преди време, но не мога да се сетя с коя програма, спомням си че имаше и клиент и сървър и се стартираха едновременно на лаптопа и устройството, прерових всички стари програми да се сетя по картинката, ама или съм я изтрил или егн-то си казва своето)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е по-съвременна мултимедиата, можеш да я свържеш с пада чрез ВиФи-то безплатно.

Ако ли не-има преходници за това. Мисля че около 50 лева струваха и не се занимаваш със сложни трансфери...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проекторът е старичък около 5-6 годишен, за жалост няма wi-fi, кабелите са около 70-80 лева, но в случая не ми вършат работа щото ще вържа iPad-a за проектора, а не мен ми трябва да е подвижен в залата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ползвай МaxiVista (Windows) или Air Display (Mac or Windows). Гледам че ползваш и двете платформи. Ако не става - Reflection: http://reflectionapp.com/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Вчера, докато четях комикси на троллфейс попаднах на следния комикс:

klz1347456669l.png

Тази игра да колкото си спомням много ме кефеше, но откак ми се счупи първия телефон, тя изчезна заедно с него.

Искам да попитам някой знае ли как се казва въпросната игра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

търся "HomeBudget with Sync" по възможност версия 2.х (в Installous има 2.х, но при опит да се дъпра пише че е Removed).

(някой ако знае(от опит) за подобна програма за лични финанси да сподели моля).

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли в китайското 25pp. Има версия 2.8.2

За всеки случай репото в сидия е: http://apt.25pp.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте.

Имам желание да закупя програма чрез която да смятам обороти, печалба, разходи и т.н. Имам на Айпада ExpenseFree & BudgetFree...Бихте ли препоръчали някоя наистина добра програма....За жалост трябва да я закупя, но поне да знам, че съм купил точната програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, спомням си, че имаше няколко програми, които изкарваха час и дата на снимките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Сидиа имаше и такива, които добавят дата в стандартното приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...