Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Търся една програма...


Aveliky

Recommended Posts

Точно такава не съм виждал. Обаче ако някой независим ти скалъпи такава, ще ти я "опаковаме" в ipa да си я качиш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Колеги, има ли читаво приложение за "синя зона" с повече градове. Апа, който ползвам "ЗОНА" стана адски бавна след ъпдейт до 11-ка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също използвам Зона,но си работи нормално.Не разбирам какво имаш в предвид,като казваш,че работи по-бавно.Използвам го редовно в София и не забелязвам разлика спрямо iOS 10.Забива ли ти,не праща СМС ли,таймера ли не работи или не те локализира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен от време на време забива или не праща смс.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми се е случвало,но всъщност не го използвам много често.Може би,6-7 пъти в месеца.

ПП:В стора попаднах на тези:Parking SMS и SMS Parking BG.Второто го ползвах преди няколко години,но Зона ми харесваше повече.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с непращането на смс го разбрах. Както по горе писаха ако съобщенията не са отворени, не праща.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забавяне имам предвид е след отваряне на приложението и клик върху колата, самото прехвърляне в приложението смс става след 10-165 секунди.

Писах на ЗОНА. Знаят за забавянето на апа след ъпдейт до 11, но не мислят да ъпдейтват. Мисли се за ново приложение следващата година. Затова си потърсих алтернатива, в която обаче да има повече градове от София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Parking SMS има няколко БГ градове и курорти,включително и Бургас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 2014 не е обновявано приложението, по-скоро ще пречи на системата, отколкото да е от полза някаква...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече пише, че е обновено до версия 1,5, а също и ЗОНА-та има нова версия, която вече поддържа iOS 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На иОС 11 сме в момента. При мен не излиза ъпдейт на Зона..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При честа смяна на градовете цикли, бавно прехвърля в message приложенито. И зона и parkbysms.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Търся програма (апликация) даваща възможност за виртуален номер и получаване на SMS съобщения на него. Искам да го ползвам само за потвърждение на email акаунти (двуфакторна защита).

Нямам намерение да го ползвам за разговори. Номера който се получава трябва да е за дълъг период. Предполагам ще се иска някакво заплащане. Ако ползвате нещо такова, ако знаете такива сервизи, които предоставят подобни услуги, ще бъда благодарен да споделите.

Ползвам iphone 6s plus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

някой знае ли fake GPS програмка (в google store-то има много такива), където когато е стартирана, ти се появява виртуален джойстик и може да се разкарваш в  друго app, изискващо GPS (да кажем, ако е игра - в pokemon GO)?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Може би питането не е за тук, но има ли начин да запазя една програма на компютъра. Имам я в телефона, но най вероятно скоро ще я премахнат от апп стора и за това. Преди имаше начин но сега при Мохавето не виждам опция. Онзи ден при последния ъпдейт дадоха опция да върнат парите, което означава че ще я премахнат. Благодаря предварително и се извинявам ако поста не е за тук. Поздрави.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, сега ще потърся. Това второто е платено или бъркам?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте, знаете ли някое безплатно приложение, с което мога да гледам футболни мачове онлайн? Един приятел с Андроид ми показа едно, но в Апстора го няма. Първенствата са подредени и като наближи часа на съответната среща се появява бутон. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте съвет от къде да изтеглим работещ попкорн. От тутуапп не работи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...