Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Търся една игра...


Aveliky

Recommended Posts

Тази тема е с цел всеки, който търси дадена игра, но не знае името й, да попита, а ако някой я знае - да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    26

  • mirror

    5

  • saigon

    4

  • asen4o0

    4

Игра с такова заглавие откривам, но само БЕЗПЛАТНА: http://appshopper.com/games/trial-xtreme

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието, но я имам безплатната версия и немога да намеря платена. Явно няма платена. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля има платена, но се купува от безплатната. Огледай по-добре в менюто на играта примерно.

ЕДИТ:

http://galapagossoft.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=4&sid=27c18ad7b646081e0ef609be902f563e

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имаше една игра с една кола(червена), която е нещо като iPhone-ската версия на Trackmania. Ако някой от вас ги е играл тези две игри ще се сети за името и. Не ми трябва линк, само името на играта. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой да предложи нещо подобно на ''Assassin's Creed''? Тя много ми допадна, но не мога да намеря нещо подобно! Надявам се че ще помагате. благодаря!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,Шамане само ,че съм Пропуснал да подчертая че съм с 3Г. Тази която ми предлагаш съм я видял, но не става за мен! Ако има нещо друго,може и да не е ново! Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

знае ли някой дали има F1 за iPhone 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само това, което съм ти пратил на лично знам. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имаше една игра с една кола(червена), която е нещо като iPhone-ската версия на Trackmania. Ако някой от вас ги е играл тези две игри ще се сети за името и. Не ми трябва линк, само името на играта. Благодаря!

Късно виждам, но все пак...играта е Jet Car Stunts.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да има Ape Heaver? Или Texas Poker Pro v. 3.0.1

Редактирано от Kobe
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Как се казва една игра, в която едни цветя в една градина стрелят по зомбита (мисля, че бяха зомбита)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не мога да намеря игра подобна на Age of Empires, ако може да кажете някакво заглавие, което да тръгне и на 3.1.2 ;D ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте.Имам едно въпросче- Някой има ли представа, ще се появи ли Покер Приложението на BWIN с реални пари ?? До колкото разбрах, го има в UK и Австрия.Ще го има ли скоро и в България :) ? И всъщност, само едно такова приложение ли има ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говориш за мобилно приложение, нали? Дай някакво име. Как така ще го има там а тук не!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bg.pokernews.com/news/2011/01/iphone-poker-prilozhenie-s-istinki-pari-ot-bwin-4920.htm Извинявам се, ако нарушавам правилата с този линк.

http://www.youtube.com/watch?v=GN3XtbazPRo :))))

Редактирано от fixer2beat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся Puzzle Quest за iPhone. Интересува ме първата част,а не втората. Благодаря ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,на iPod Clasic могат ли да се качват игрички или неможе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...