Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Търся една игра...


Aveliky

Recommended Posts

Ами, явно се пази някъде, защото аз успях да сваля една lite версия на същата игра, която съм свалял преди време на телефона. Същата lite версия вече не фигурира никъде, но аз успях да я сваля някак. А най - тъпото от всичко е, че пише, че я има в американския стор. Влизам там, не била available, влезте у мексиканския. Влизам у мексиканския, не е available, търсете в американския...

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    26

  • mirror

    5

  • zzemy

    4

  • saigon

    4

А, спри да цитираш последния пост???!!! Следват санкции!

И аз на облака се надявам. ако някой може да помогне, да пише на лс.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Търся една игра от типа brick-breaker - тези, дето разбиваш тухли с топче и платформичка, която се движи наляво-надясно в дъното на екрана. Интересното при въпросната игра е, че е 3D и има дълбочина - като движиш телефона се променя дълбочината на зрителното поле и е направена в стил Steam Punk - платформата е като парна машина. Ако някой се сети за името ще съм благодарен! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Зрюдравейте, искам да ви попитам дали си спомняте преди години имаше една игра с едно пламъче,което преминава през всякъкви препядствя и накрая трябваше да запали една клада,а пък през нивата се подържаше запалено от междинни клади.Ако някох се сеща ще съм много благодарен ако сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте. От доста време търся подобна игра, като "clash of clans", намерих доста подобни на нея, но честно казано нямат почти нищо общо и като графика, и всичко... Последната която намерих и много се зарадвах се казва "Tribal Battles", но за съжаление ме изхвърля...а е доста подобна..! Аз съм с iphone 3gs, много ще се радвам и ще съм ви благодарен ако знаете някоя подобна и която ще може да тръгне на телефона ми. Версията ми е 6.1.3 , благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор! Проблема на тази игра е, че иска поне iphone 4 (жироскоп) ,а моят е 3gs :smile: Иначе аз тази игра веднага я видях! Открих игра,която много прилича на clash of clans, казва се Samurai Siege :)

Редактирано от Tzetzo160
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, нужна ми е Hill Climb Racing, но да е за 4.2.1 . Благодаря ви :)

Някой може ли да помогне с горния ми коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

:offtopic: Тва е защото ако си с iOS device няма за какво да доказваш, че си умен ;)

На някой да му се намира GTA San Andreas 1.02 и Football Manager Handheld 2014 5.1.2, че през AppCake спира посредата на свалянето. Ако може линковете да са бързи ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся samurai siege 1.6.0

Ако на някой му се намира ще съм благодарен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...