Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

В ТОП 10 съм и имам нужда от подкрепа! :-))


Andrioman

Recommended Posts

Прочети първия пост и ще разбереш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влязох в линка и .... проблем ... ? Къде да дам О'к за момчето? Английския не ми е много добър. Пиша от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Първо трябва да натиснеш Log in or Sign up в горния десен ъгъл след това No, create an account now. и попълваш информацията.После потвърждаваш в имеила си и влизаш на ново в сайта.След това маркираш Andrioman и имаше още един бутон за натискане,но не помня какво пишеше на него :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш глас и от мен. Браво!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 2 гласа от мен и от един френд, който ще разпространи мълвата и сред други рокаджии! Нека се обединим, в тази обща кауза! Успех! :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Само да опомена,че вметнах в първия пост датата до която ще се провежда гласуването - 10-ти юни. Безкрайно съм Ви Благодарен!!! Поздрави на всички! :guitarred:

Редактирано от Andrioman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Имаш Глас от мен! Хареса ми!

Ма много си се лошо нарешил за рокер, бре! Къде ти е гривата? :biggrin:

Еееееех.... гривата си отива за мое огромно съжаление :blush: Благодаря ти за вота! :biggrin:

Редактирано от Andrioman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми дайте да я стопим тази преднина. Я колко народ сме в този форум!

20% ако цъкнат по веднъж, и ще го изстреляме на първо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че съм прям, но вижте клипа на leonardogzm и ще разберете защо е първи. Това си е един вид чийт. При Spacca189 също има режисура, но той води с малко, ако Andrioman беше "барнал" леко видеото, щеше да има още повече успех с и без това безспорния му талант.

Естествено и глас от мен.

Редактирано от BardoSore
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Много по-лесно е да запишеш отделни пасажи и след това да ги навържеш,отколкото да го запишеш наведнъж и да импровизираш три минути без да се повтаряш или да сгрешиш някъде (мисля,че целта на конкурса е да се свири,а не да се доказваме като оператори или монтажисти).Не ме разбирайте погрешно!Аз също оценям таланта на всички останали участници! В крайна сметка в първия ми пост съм написал да гласуват единствено хората на които им харесва моето изпълнение! Не мисля че това е чийт ! Ако влезеш в сайта където се гласува и кликнеш на всеки от 10-те участници на вота,ще видиш никнеймовете на хората,които са гласували за него,съответно кликни на някой от никнеймовете и виж кога се е регистрирал съответния юзер!Ще видиш че 90% са се регистрирали във форума вчера и днес именно с целта да гласуват за съответния човек (приятел)! Пак казвам нека гласуват хората на които им харесва моето изпълнение! Благодаря Ви!

Редактирано от Andrioman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е приятелю! Винаги съм казвал,че музиката не е спорт!!! Но за жалост така се получава в реалния живот.Всеки може да направи съпоставка с многоброините конкурси,като Music Idol,Guitar Idol и още стотици други канкурси,които се правят с единствената цел - ПАРИ (но не и за участниците)! Наистина в музиката според мен няма по-добър или най-добър...все едно да сръвняваме Ингви Малмстийн с БиБи Кинг....нито Ингви може да свири като БиБи Кинг нито обратното,но и двамата са гениални музиканти!Благодаря на всички Ви за подкрепата! :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено ремикса прави един клип атрактивен ! ... Също мисля , че целта е да се види изпълнителя какво прави през цялото време. Andrioman е през цялото време пред погледа ... гледах и другите клипове ... е сори ама Leonard даже е показал софтуерната обработка :tooth: ... въпреки това не ми хареса неговото изпълнение така, че съм гласувал по съвест :smile:

Гласуването ич не върви добре обаче :unsure:

Редактирано от copyman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега, чудесно представяне! Разгледах и другите клипове в профила ти в YouTube и останах приятно изненадан! :bravo::+1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:bravo:Като спечелиш, ме каниш на купона!!!

+1, яко хеви рок!!!

Никакъв проблем! Ще се съберем да я полеем... е не буквално де :biggrin: !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...